Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Нормативні документи Звіт директора коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
 
Положення про Бурштинський ТЕК КНТЕУ
 
Ліцензії
 
Pologennya
 
Положення про порядок розрахунків за договорами про навчання (підготовку) громадян України
 
Сертифікати
 
Звіт директора коледжу
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
 
Міністерство освіти і науки України
 
Бурштинський торговельно-економічний коледж
 
Київського національного торговельно-економічного університету
 
 
 
 
 
 Звіт директора
 
Бурштинського торговельно-економічного
 
коледжу КНТЕУ за 2017 рік.
 
 
 
 
 
  
 
         У 2017 році діяльність Бурштинського ТЕК КНТЕУ здійснювалась згідно з вимогами основних нормативних документів: ст. 53 Конституції України, Закону України «Про освіту», «Про вищу освіту» «Про професійно-технічну освіту», «Про загальну середню освіту», Державної програми «Освіта» (Україна ХХІ століття), Національної доктрини розвитку освіти, Концепції національного виховання та Положення про Бурштинський ТЕК КНТЕУ.
 
Освітні послуги коледжу пов’язані з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста (Наказ МОН України від 27.09.2016 р. № 1433л) зі спеціальностей:
 
- Харчові технології
 
спеціалізація «Виробництво харчової продукції»;
 
-Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
 
спеціалізація «Товарознавство та комерційна діяльність»;
 
- Готельно-ресторанна справа
 
спеціалізація «Ресторанне обслуговування»;
 
- Туризм
 
Спеціалізація « Туристичне обслуговування»
 
Поряд з цим традиційно здійснюється підготовка кваліфікованих робітників (Наказ МОН України від 28.12.2016р. № 1520л) за професіями:
 
кухар;
 
кухар; кондитер;
 
кухар; офіціант;
 
майстер ресторанного обслуговування
 
електромеханік торговельного та холодильного устаткування;
 
оператор комп’ютерного набору, контролер-касир
 
Студентам та учням, які навчаються на основі  базової загальної середньої освіти, надається повна загальна середня освіта (Свідоцтво про атестацію Серія ЗД ІІІ № 091486 від 07.03.2013р.)
 
        За звітний період колективом коледжу проведена робота щодо акредитації спеціальності «Ресторанне обслуговування» та підготовлено пакет документів для акредитації спеціальності «Туристичне обслуговування».
 
Контингент учнів і студентів
 
Станом на 01 січня 2017 року  контингент  учнів та студентів складав 426 осіб, денної форми навчання, з них 281 учень (66 % від загальної кількості контингенту) та 145 студентів (34 % від загальної кількості контингенту).
 
Випуск учнів у 2017р. склав 134 чол. Дипломи з відзнакою отримали 26 випускників, що складає 19 % від числа випуску учнів. З випуску 2017р., тобто з 134 осіб працевлаштовано 123, що підтверджено відповідними документами, і складає 93%.
 
Станом на 01.01.2018 у відсотковому відношенні студенти / учні складає 37%/ 63%.
 
 
учні
студенти
разом
01.01.2017
281
145
426
Випуск
101 (17)
33 (9)
134 (26)
прийом
83
48
131
01.01.2018
265
158
423
 
 
 
Педагогічний колектив
 
На даний час освітній процес у коледжі забезпечується 51 педагогічним працівником, з них викладацький склад –  27 осіб (23 працюють у штаті, 4 – залучені фахівці на засадах сумісництва), 11 майстрів виробничого навчання та 3 вихователя. 
 
Зріс рівень кваліфікації викладачів та майстрів виробничого навчання. У поточному році 16 педпрацівників пройшли атестацію, 16 - курси підвищення кваліфікації при Львівському центрі професійно-технічної освіти, Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти та Національному університеті біоресурсів та природокористування України.
 
 
 
Методична робота   
 
Педагогічний колектив коледжу успішно працював над науково-методичною проблемою «Впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний та виробничий процеси», яка знайшла чітке відображення в роботі циклових та методичних комісій, школах молодого викладача, молодого майстра та передового педагогічного досвіду, засіданнях педагогічної ради, самостійній діяльності кожного педагога.
 
На базі навчального закладу працювало 3 циклові комісії та 3 методичні комісії, які протягом навчального року проводили предметні та методичні тижні, педагогічні читання, вивчали результативність курсової перепідготовки та самоосвіти педагогів, надавали методичну допомогу молодим педагогам, готували методичні матеріали тощо.
 
Активізовано участь студентів та викладачів у науково-дослідній роботі. Ними опубліковано 9 наукових статей та тез доповідей у національних та міжнародних наукових виданнях.
 
З метою співпраці з навчальними закладами області викладачі коледжу приймали участь у обласних методичних об'єднаннях ВНЗ І- ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області, три з яких проведено на базі коледжу:
 
-         03 березня 2017р - засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Івано-Франківської області.
 
-         29 березня 2017 р. - обласний семінар голів студентських профкомів
 
-           02 листопада 2017 року  -  засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації  Івано-Франківської області.
 
Викладачі Рагулько О. Л. та Грибіш С. М. взяли участь  в науково-методичній конференції «Модернізація змісту професійної освіти-умова підготовки компетентного фахівця нової формації» в Житомирському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ. За результатами конференції видано наукові тези та сертифікати.
 
Викладач спецдисциплін Приплоцька Г. Ю.- у V Всеукраїнській науково- практичній інтернет-конференції «Інноваційні технології в підготовці фахівців технологічної, професійної освіти та сфери обслуговування» (Херсонський державний університет)
 
Навчальна робота
 
Студенти брали активну участь у конкурсах та олімпіадах:
 
У березні 2017 р. на Міжнародному фестивалі з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017» (м. Чернівці) команда коледжу виборола чотири срібних медалі у номінаціях «Святковий торт», «Страва автентичної національної кухні», «Страва зі свинини» і кращий кондитер «BestPastryChef - 2017» та бронзову медаль у номінації «Кращий шеф-кухар».
 
Номінація
Учасник
Хто підготував
Результат
Святковий торт «Лелека щастя»,
учениця групи 3ККД-Голубовська Вікторія
Майстер в/н Пелих М. Й.
Срібна медаль
Страва автентичної національної кухні
студентка групи 2 ВХП Кайс Тетяна.
Майстер в/н Сидоренко Г. С.
Срібна медаль
«Кращий шеф-кухар»  
учениця групи К-1  Гулковська Ольга
Майстер в/н Бердей М. С.  
Бронзова медаль 
 «Страва зі свинини» 
студентка групи 2 ВХП  Свінтельська Марія.
Майстер в/н Фігура Л. Я.  
Срібна медаль
кращий кондитер «BestPastryChef- 2017»
учениця групи 2 К-1 Павлюк Ганна,
Майстер в/н Мислюк Н. М.
Срібна медаль
 
 
 
За участь та перемогу в Міжнародному фестивалі з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017» студентці Кайс Тетяні (гр. 3ВХП) призначено стипендію голови ОДА та голови обласної ради.
 
Команда коледжу, а саме майстри виробничого навчання Яцків Ю. Я. та Мазур М. Я. та учні групи 2 К-1 Гулковська Ольга та Зобків Анна, взяли участь у Всеукраїнських змаганнях з професійної майстерності Wold Skills Ukraine, що проходили у ВПУ №33 м. Києва у таких компетенціях, як кондитерське та кулінарне мистецтво. За участь у конкурсі студенти отримали дипломи учасників.
 
Таблиця участі в обласних конкурсах та олімпіадах:
 
Предмет
Місце
Викладач
РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ЕТАПУ ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД
Українська мова
Приймали участь
Юрків О.І
історія України
8
Грибіш С.М.
фізика
12
Стеренчак Л.В.
біологія
-
 
хімія
20
Спасюк В.Я.
англ. мова
20
Войкіна Н.В.
математика
Приймали участь
Фіголь Н.Д.
КОНКУРСИ
ХУІ ІІ Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика
5
Юрків О.І.
УІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнів та студентської молоді ім.Шевченка
6
 
Лазорко І.В.
 
 
 
Виховна робота
 
Протягом 2017 року в коледжі організовано і проведено такі виховні заходи:
 
14 лютого, у День закоханих, Бурштинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ гостинно відчинив двері для майбутніх випускників шкіл та їх батьків.
 
20 лютого відбувся виховний захід «Сила нескорених», приурочений Дню  пам’яті Героїв Небесної сотні.
 
Активно пройшли Шевченкові читання-2017 за участі студентів, викладачів директора.
 
16 березня - Участь в обласному конкурсі аматорських колективів
 
29 березня масу емоцій подарував всім розважально-пізнавальний захід «Міс - романтична весна 2017р.  . Дане дійство відбулося в рамках обласного семінару голів студентських профкомів.
 
04 квітня,  у передвеликодній час коледж гостинно запросив на черговий  День відкритих дверей
 
23 квітня - Згідно Указу Президента України від 25.10.02р. №948/2002 «Про концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді» студенти БТЕК КНТЕУ прийняли участь у бойових стрільбах на базі навчального центру «Лисець».
 
 14 травня у м. Івано-Франківську,– обласний конкурс виробів декоративно-ужиткового мистецтва серед професійно-технічних навчальних закладів та коледжів, присвячений Дню матері.
 
-        14-16 червня відбулася подорож спільно з  духовними особами церкви та обласною організацією «Молода Просвіта» на Говерлу. Разом з тим учасники відвідали відкриття мистецького фестивалю у Івано-Франківську «ПортоФранко».
 
-       Листопад 2017 р.- студенти Скірин М. та Манюк Н. прийняли участь в обласному конкурсі поезії серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., присвяченого Дню української мови та писемності. За результатами конкурсу Скірин М. нагороджений Подякою департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА;
 
-       Творчий колектив коледжу прийняв участь в обласному конкурсі театрів фольклору та драматичних колективів серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. За результатами конкурсу колектив нагороджений Подякою департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА;
 
-       На обласний конкурс плакатів, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом навчальний заклад представив роботи груп 2 ПТБД та КО-2, які протягом тижня виставлялись у Бастіоні м. Івано- Франківська. За підсумками конкурсу дані роботи зайняли 3 місце.
 
    Учні та студенти коледжу приймали участь в обласній спартакіаді з настільного тенісу, баскетболу (юнаки), баскетболу (дівчата). Відповідно зайняли 4, 5 та 4 місця
 
Навчально-виховна робота в цілому спрямована на розвиток учня, студента як особистості, становлення його як громадянина-патріота та готового брати на себе відповідальність.
 
Господарська робота.
 
 У 2017 році повністю зроблено перекриття основного корпусу, спортивного залу та їдальні. Проведена часткова заміна тепло комунікації в гуртожитку, їдальні, кондитерському цеху та лабораторії. В гуртожитку здійснена заміна санвузлів (з 1по 4 поверх).
 
Охорона праці.
 
На протязі 2017 року: проведено перезарядку 18 пожежних вогнегасників, поновлено в гуртожитку пожежний щит, придбано 2 пожежних рукави, 10 діелектричних килимків, проведено перевірку опору ізоляції, заміну електропроводки, розеток, мойки, змішувача в кафе. Відповідальні за пожежну безпеку (Непорадний І. І., Мариновський Я. П., Козар Г. В.) пройшли навчання керівників структурних підрозділів, відповідальних за пожежну безпеку. Проведено навчання відповідальних за електробезпеку (Непорадний І. І., Муцак П. М.). Всього на охорону праці витрачено коштів в сумі 17020 гривень.
 
Фінансування коледжу в 2017 році відбувалося із державного та місцевого (обласного) бюджетів. З місцевого бюджету на підготовку робітничих кадрів надійшло асигнувань у сумі 6 мільйонів 155 тисяч гривень. Кошти використовувались на оплату праці в сумі 3 мільйони 441 тисяча  гривень, на відрахування із заробітної плати - 743 тисячі гривень, на виплату стипендії - 1 мільйон 266 тисяч, 256 тисяч гривень витрачено на харчування учнів – сиріт, 365 тисяч 460 гривень спрямовано на оплату комунальних послуг..
 
З  державного бюджету надійшли кошти на підготовку кадрів ОКР  «молодший спеціаліст» в сумі 3 мільйони 894 тисячі грн. З них на оплату праці спрямовано 2 мільйони 642 тис. грн., на виплату стипендії студентам - 848 тис. грн., на харчування-20 тис. грн., на матеріали (метало черепиця)- 194 тис грн., послуги-295 тис, комунальні послуги- 91 тис. грн..
 
Власні надходження по закладу за 2017 рік склали в сумі 1 мільйон 807 тис. грн. з них:
 
-         за послуги, що надаються бюджетними установами згідно  з їх основною діяльністю  –               1 мільйон 296 тис.грн.;
 
-         від господарської діяльності –    447 тис.грн.;
 
-         від оренди майна -                        63 тис.грн.
 
Кошти спеціального фонду використовувались на заробітну плату 320 тис. грн., за надані послуги - 272 тис.грн., на придбання матеріалів, обладнання, палива та інвентарю в сумі 273 тис. грн. Оплата податків-154 тис. грн.. Придбання продуктів харчування- 91 тис. грн.. Оплата за комунальні послуги-428 тис. грн..
 
За звітний період заборгованість відсутня.
 
 
 
 
 
Директор                                                                                                А. Р.Козак
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини коледжу:
Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку
Обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів Обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів
Тиждень професійної майстерності  фахівців сфери обслуговування Тиждень професійної майстерності фахівців сфери обслуговування
Презентація обладнання для навчальної лабораторії Презентація обладнання для навчальної лабораторії
Круглий стіл  «На скибку хліба я молюся» Круглий стіл «На скибку хліба я молюся»
Засідання обласного методоб'єднання викладачів математики Засідання обласного методоб'єднання викладачів математики
Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України» Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України»
Обговорення книги В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям» Обговорення книги В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям»
Студенти провели самостійно екскурсії у замках маршруту Студенти провели самостійно екскурсії у замках маршруту "Золота підкова Львівщини"
В переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці проведено виховний захід В переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці проведено виховний захід
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету