Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Назад Назад

Засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. на базі коледжу

06 березня 2018 року в стінах Бурштинського ТЕК КНТЕУ відбулося засідання Ради директорів вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації Івано-Франківської  області. Керівники коледжів і технікумів зібралися для того, щоб обговорити нагальні та проблемні питання в освітній галузі.
         У засіданні брали участь Гаврилюк І. О. - заступник директора – начальник управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики  Івано-Франківської ОДА, Лузан П. Г. - доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах Інституту професійно - технічної освіти НАПН України, Гордійчук Л. І.- заступник голови Галицької районної державної адміністрації, Іваськів А. С.- депутат Івано - Франківської обласної ради, приватний підприємець, Чернега І. Ф. - заступник генерального директора Національного заповідника «Давній Галич», Побуцький С. О. – заступник генерального директора, науковий співробітник Національного заповідника «Давній Галич», Цимбалюк В. Д.- директор обласного центру зайнятості, Габорак М. М. - голова Івано-Франківської обласної організації Профспілки освітян, Гриньків В. Т.- голова обласної профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості.
   Голова Ради директорів Нагорний Ростислав Васильович, вітаючи всіх присутніх, наголосив на тому, що дана зустріч є надзвичайно важливою, адже на сьогоднішній день існує багато питань щодо подальшої долі ВНЗ I–II р. а. Ростислав Васильович ознайомив присутніх з Наказом Міністерства освіти і науки України №1453 від 03.11.2017р. «Про утворення робочої групи з підготовки проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту», згідно якого у склад Робочої групи підготовки проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту» увійшли від Івано-Франківської області Нагорний Р. В.- директор Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету, Стасюк В. В.- директор Івано- Франківського базового медичного коледжу, Прядко О. М.- заступник директора з навчально-методичної роботи Івано- Франківського державного коледжу технологій та бізнесу.
Чимало актуальних запитань виникало у керівників навчальних закладів. Зокрема, члени Ради директорів обговорили питання  щодо підготовки студентів  до ЗНО 2018р., ролі і місця випускників коледжів у забезпеченні потреб ринку на сучасному етапі розвитку економіки України та організації співпраці з роботодавцями, фінансування ВНЗ та інші не менш важливі проблеми.
Директор коледжу Козак Андрій Романович, презентуючи роботу навчального закладу, зупинився на великому досягненні навчального закладу за час перебування у структурі КНТЕУ, різнорівневій підготовці фахівців, джерелах фінансування коледжу .
З інформацією про фінансування заробітної плати педагогічних працівників виступили Габорак М. М. - голова Івано-Франківської обласної організації Профспілки освіти та Гриньків В. Т.- голова обласної профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості.
За результатаи засідання було вирішено:
  1. Керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. направити пропозиції Робочій групі з розробки проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту»
  2. Активізувати роботу профспілок щодо забезпечення фінансування ВНЗ ІІІ-ІУр. а. в повному обсязі.
  3. Направити листа до Міністерства освіти і науки, в якому з метою встановлення гарантій для фінансово-господарської діяльності технікумів та коледжів, які є структурними підрозділами вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, ініціювати:;
- внесення змін до нормативних актів, що регламентують порядок фінансування технікумів та коледжів, які є структурними підрозділами вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації;
- складання та подання на затвердження проектів нормативних актів, що забезпечуватимуть реальне зростання заробітної плати всіх категорій педагогічних працівників навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
Також присутні  мали можливість відвідати майстер - класи, які проводили майстри виробничого навчання, та духовно-просвітницький захід «В очікуванні торжества Воскресіння». На завершення гості відвідали національний заповідник «Давній Галич».

1.JPG
6.JPG
9.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13.JPG
14.JPG
Дата публікації: 07.03.2018   Кількість переглядів: 1693

Відгуки

Ім'я
E-Mail
Код
Текст
  Дана форма створена для публікації позитивних відгуків та рекомендацій. Адміністрація сайту залишає за собою право не опубліковувати записи, які не відповідають даному формату
 
 
 
Новини коледжу:
Святкова лінійка до Дня знань Святкова лінійка до Дня знань
Перший урок 2018 Перший урок 2018 "Розкажемо Європі про себе"
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ
Майстерня професій у Буковелі Майстерня професій у Буковелі
День Героїв України День Героїв України
День вишиванки 2018 День вишиванки 2018
На базі коледжу проведено семінар-нараду Івано-Франківського обласного центру зайнятості На базі коледжу проведено семінар-нараду Івано-Франківського обласного центру зайнятості
Виставка декоративно-ужиткового мистецтва до Дня матері Виставка декоративно-ужиткового мистецтва до Дня матері
Участь у міському віче Участь у міському віче
Студентська конференція з Охорони праці Студентська конференція з Охорони праці
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету