Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Назад Назад

Засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. на базі коледжу

06 березня 2018 року в стінах Бурштинського ТЕК КНТЕУ відбулося засідання Ради директорів вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації Івано-Франківської  області. Керівники коледжів і технікумів зібралися для того, щоб обговорити нагальні та проблемні питання в освітній галузі.
         У засіданні брали участь Гаврилюк І. О. - заступник директора – начальник управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики  Івано-Франківської ОДА, Лузан П. Г. - доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах Інституту професійно - технічної освіти НАПН України, Гордійчук Л. І.- заступник голови Галицької районної державної адміністрації, Іваськів А. С.- депутат Івано - Франківської обласної ради, приватний підприємець, Чернега І. Ф. - заступник генерального директора Національного заповідника «Давній Галич», Побуцький С. О. – заступник генерального директора, науковий співробітник Національного заповідника «Давній Галич», Цимбалюк В. Д.- директор обласного центру зайнятості, Габорак М. М. - голова Івано-Франківської обласної організації Профспілки освітян, Гриньків В. Т.- голова обласної профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості.
   Голова Ради директорів Нагорний Ростислав Васильович, вітаючи всіх присутніх, наголосив на тому, що дана зустріч є надзвичайно важливою, адже на сьогоднішній день існує багато питань щодо подальшої долі ВНЗ I–II р. а. Ростислав Васильович ознайомив присутніх з Наказом Міністерства освіти і науки України №1453 від 03.11.2017р. «Про утворення робочої групи з підготовки проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту», згідно якого у склад Робочої групи підготовки проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту» увійшли від Івано-Франківської області Нагорний Р. В.- директор Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету, Стасюк В. В.- директор Івано- Франківського базового медичного коледжу, Прядко О. М.- заступник директора з навчально-методичної роботи Івано- Франківського державного коледжу технологій та бізнесу.
Чимало актуальних запитань виникало у керівників навчальних закладів. Зокрема, члени Ради директорів обговорили питання  щодо підготовки студентів  до ЗНО 2018р., ролі і місця випускників коледжів у забезпеченні потреб ринку на сучасному етапі розвитку економіки України та організації співпраці з роботодавцями, фінансування ВНЗ та інші не менш важливі проблеми.
Директор коледжу Козак Андрій Романович, презентуючи роботу навчального закладу, зупинився на великому досягненні навчального закладу за час перебування у структурі КНТЕУ, різнорівневій підготовці фахівців, джерелах фінансування коледжу .
З інформацією про фінансування заробітної плати педагогічних працівників виступили Габорак М. М. - голова Івано-Франківської обласної організації Профспілки освіти та Гриньків В. Т.- голова обласної профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості.
За результатаи засідання було вирішено:
  1. Керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. направити пропозиції Робочій групі з розробки проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту»
  2. Активізувати роботу профспілок щодо забезпечення фінансування ВНЗ ІІІ-ІУр. а. в повному обсязі.
  3. Направити листа до Міністерства освіти і науки, в якому з метою встановлення гарантій для фінансово-господарської діяльності технікумів та коледжів, які є структурними підрозділами вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, ініціювати:;
- внесення змін до нормативних актів, що регламентують порядок фінансування технікумів та коледжів, які є структурними підрозділами вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації;
- складання та подання на затвердження проектів нормативних актів, що забезпечуватимуть реальне зростання заробітної плати всіх категорій педагогічних працівників навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
Також присутні  мали можливість відвідати майстер - класи, які проводили майстри виробничого навчання, та духовно-просвітницький захід «В очікуванні торжества Воскресіння». На завершення гості відвідали національний заповідник «Давній Галич».

1.JPG
6.JPG
9.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13.JPG
14.JPG
Дата публікації: 07.03.2018   Кількість переглядів: 450

Відгуки

Ім'я
E-Mail
Код
Текст
  Дана форма створена для публікації позитивних відгуків та рекомендацій. Адміністрація сайту залишає за собою право не опубліковувати записи, які не відповідають даному формату
 
 
 
Новини коледжу:
29 березня запрошуємо на День гостинності 29 березня запрошуємо на День гостинності
Семінар - тренінг Семінар - тренінг
Конкурс читців поезій великого поета Шевченка Конкурс читців поезій великого поета Шевченка
Зустріч студентів з сестерами Згромадження Воплоченого Слова монастиря святої Софії Зустріч студентів з сестерами Згромадження Воплоченого Слова монастиря святої Софії
Участь в заході, що присвячений 68 річниці від дня загибелі Шухевича Участь в заході, що присвячений 68 річниці від дня загибелі Шухевича
Засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. на базі коледжу Засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. на базі коледжу
Участь у міському огляді-конкурсі читців імені Тараса Шевченка Участь у міському огляді-конкурсі читців імені Тараса Шевченка
Захід  до вшанування пам’яті  Героїв Майдану «Небесної Сотні» Захід до вшанування пам’яті Героїв Майдану «Небесної Сотні»
Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
"Хто зверху?" до Дня святого Валентина
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету