Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
На базі коледжу відбулося засіданняобласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області
11.04.2019 на базі Бурштинського торговельно-економічного коледжу відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів німецької та французької мов закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області. Директор коледжу Козак А.Р. розпочав роботу засідання вітальним словом.
Дата публікації: 22.04.2019 | Кількість переглядів: 1 | Детальніше...
Майстер-клас в Чернівецькому торговельно-економічному інституті
В рамках робочої поїздки до Чернівецького торговельно-економічного інституту  КНТЕУ директор коледжу та педагогічні працівники відвідали майстер-клас: «Масло авокадо в стравах, як корисна і модна фішка вашого ресторану».
Готували В’ячеслав і Сергій Совенко, Західна Шеф-група, судді WACS.
Приємним сюрпризом майстер-класу став чудовий шеф-кухар, член Західної і Південної шеф-групи України, людина-калькулятор Генадій Панов, з складання технологічної карти страв «Від салату до банкету» в системі PROCHEF.
Дата публікації: 22.04.2019 | Кількість переглядів: 8 | Детальніше...
Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич
Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич
На запрошення дирекції Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ та за сприяння народного депутата України Володимира Шкварилюка, 16 квітня навчальний заклад відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Дата публікації: 17.04.2019 | Кількість переглядів: 280 | Детальніше...
Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін
Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін
Становлення молодого спеціаліста відбувається не тільки на лекціях чи лабораторно-практичних роботах заняттях, а й у позаурочний час в атмосфері вільного спілкування, праці та дозвілля. Різні форми позаудиторної та самостійної роботи дають змогу врахувати індивідуальні особливості студентів, їхні схильності, пізнавальні та професійні інтереси. Одним із традиційних видів такої роботи є тижні циклових комісій.У Бурштинському ТЕК КНТЕУ  з 11.03 по 15.03. 2019р проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін.
Дата публікації: 27.03.2019 | Кількість переглядів: 447 | Детальніше...
Грамота Верховної Ради
Грамота Верховної Ради
Народний депутат України Михайло Довбенко вручив нагороду директору Бурштинського ТЕК КНТЕУ Андрію Козаку. 4 березня у м. Бурштині Михайло Довбенко разом із головою райдержадміністрації Миколою Поповичем провів зустріч із педагогічним колективом Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.
На початку заходу грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» було нагороджено директора цього навчального закладу Андрія Козака.
Дата публікації: 06.03.2019 | Кількість переглядів: 775 | Детальніше...
Науково-практичний семінар
Науково-практичний семінар

В рамках Регіонального експерименту Інститут професійно-технічної освіти НАПН та Бурштинский торгівельно-економічний коледж КНТЕУ провели науково-практичний семінар «Прикладні аспекти розвитку професійної компетентності майстрів виробничого навчання»

Дата публікації: 06.03.2019 | Кількість переглядів: 755 | Детальніше...
Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019
Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019
З 28 лютого по 2 березня вихованці Бурштинского торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, представляючи Прикарпатську гільдію кулінарів, брали участь у Міжнародному фестивалі ресторанних технологій «BestСookFest-Podillya», який відбувся у Кам’янець-Подільському. Це був не просто фестиваль, а демонстрація сучасних ресторанних технологій серед провідних майстрів ресторанного бізнесу, професіоналів в галузі кулінарного та кондитерського мистецтва.
 Результат участі -  чотири срібні та дві бронзові нагороди.  Своїми медалями в окремих номінаціях студенти підтвердили високі знання й достойний рівень підготовки, що, безперечно, є гордістю й надбанням коледжу, приємним результатом його діяльності й щоденної роботи.
Дата публікації: 06.03.2019 | Кількість переглядів: 780 | Детальніше...
Участь в обласній олімпіаді з української мови
Участь в обласній олімпіаді з української мови
Студентка ІІ курсу Ковалишин Софія взяла участь в обласній олімпіаді з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, де зайняла шосте місце. Вітаємо з хорошим результатом.
Дата публікації: 22.02.2019 | Кількість переглядів: 1005 | Детальніше...
Дослідницький проект "Фальсифікації плавлених сирів –ні!"
Дослідницький проект
   Студенти групи 2-ПТБД  підготували експериментально - дослідницький проект «Фальсифікації плавлених сирів –ні!». За калорійністю, вмістом повноцінних білків тваринного походження, кальцієвих і фосфорних солей плавлені сири не поступаються натуральним. Вони мають деякі переваги: при плавлені сирної маси гине мікрофлора і підвищується стійкість сира до зберігання. Жир у плавлених сирах знаходиться у вигляді емульсії, тому легко засвоюється в організмі людини. Під час дослідження якості сирів було відібрано 5 зразків плавлених сирків «Дружба» вітчизняних виробників, що реалізують в торговельних підприємствах м. Бурштин і ціна в межах від 2 грн.60 коп. до 17 грн. У народній дегустації брали участь 14 студентів, ніхто з них не знав під яким номером криється та чи інша марка.  Для проведення порівняльної оцінки і визначення категорії якості плавлених сирів використовувалась  розроблена балова шкала. Оцінювання якості сирків студенти – експерти проводили органолептичним методом і за результатами досліджень встановлено, що плавлені сири, в основному, відповідають вимогам ДСТУ 4635:2006. У двох зразків плавлених сирів виявлено вміст немолочного жиру, що вказано у маркуванні і тому товар має назву не сир, а «сирний продукт».
Дата публікації: 19.02.2019 | Кількість переглядів: 957 | Детальніше...
На уроці фізики
На уроці фізики
Сьогодні ми заглянемо на урок до викладача фізики Стеренчак Л.В. У групі "Готельно-ресторанна справа" тема уроку "Поверхневий натяг рідини". Студенти, за допомогою лабораторних пристосувань, досліджували змочування та капілярні явища. Завдяки спільній співпраці викладача та студентів урок був цікавий та пізнавальний.
Дата публікації: 19.02.2019 | Кількість переглядів: 910 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ]
 
Новини коледжу:
На базі коледжу відбулося засіданняобласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області
Майстер-клас в Чернівецькому торговельно-економічному інституті
Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич
Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін
Грамота Верховної Ради Грамота Верховної Ради
Науково-практичний семінар Науково-практичний семінар
Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019 Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019
Участь в обласній олімпіаді з української мови Участь в обласній олімпіаді з української мови
Дослідницький проект Дослідницький проект "Фальсифікації плавлених сирів –ні!"
На уроці фізики На уроці фізики
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету