Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Новини коледжу
сайт ВСП БТЕФК ДТЕУ
Презентація обладнання для навчальної лабораторії
Презентація обладнання для навчальної лабораторії
За кошти обласного бюджету за ініціативи фракції партії Самопоміч Бурштинський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету отримав нове обладнання для навчальної лабораторії.
З метою презентації та апробації обладнання студенти Кайс Тетяна, Приймак Марія, Дидик Назар під керівництвом майстрів виробничого навчання Мислюк Н.М., Сидоренко Г.С. та Шемберка І.В. приготували майстер-класи з приготування суші, рибного бульйону, рибного стейка, сома запеченого з овочами гриль та риби смаженої в кукурудзяному борошні.
 
Дата публікації: 30.11.2018 | Кількість переглядів: 9570 | Детальніше...
Круглий стіл «На скибку хліба я молюся»
Круглий стіл  «На скибку хліба я молюся»
15 листопада у Бурштинському торговельно-економічному коледж КНТЕУ було проведено круглий стіл  «На скибку хліба я молюся».
Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.
Джерельні матеріали свідчать, що авторами геноциду, штучного голодомору, фізичного знищення народу стали тодішня правляча влада, радянський політичний режим.
Дата публікації: 20.11.2018 | Кількість переглядів: 9094 | Детальніше...
Засідання обласного методоб'єднання викладачів математики
Засідання обласного методоб'єднання викладачів математики
На базі навчального закладу було проведене засідання методичного об'єднання викладачів математики коледжів та технікумів області. В засіданні прийняли участь методист Ради директорів області ЗВО І-ІІ р.а. Горан О.М. та директор коледжу Козак А.Р.  Голова ОМО Дудишин Л.В. ознайомила з основними напрямками роботи комісії в 2018-2019 навчальному році. За круглим столом було обговорено основні проблеми та перспективи викладання математики. Про особливості проходження  Всеукраїнської олімпіади з математики розповів викладач Калуського політехнічного коледжу Бідюк Олег Васильович, студент якого був учасником даної олімпіади.
Учасників ОМО викладачів математики було запрошено на виховний захід "Математика завжди поруч", яку разом зі студентами  підготувала Фіголь Н.Д. З метою повідомлення унікальної інформації про регіон, в якому знаходиться навчальний заклад,  гостей запросили в Музей караїмської історії та культури, що входить до складу Національного заповідника "Давній Галич".
Дата публікації: 20.11.2018 | Кількість переглядів: 9849 | Детальніше...
Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України»
Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України»
Сьогодні, 9 листопада, всі охочі з студентсько-педагогічного колективу коледжу взяли участь у написанні диктанту.    Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему – "Крила України".
Його щороку приурочують до Дня української мови та писемності.
Дата публікації: 09.11.2018 | Кількість переглядів: 9421 | Детальніше...
Обговорення книги В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям»
Обговорення книги В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям»
Василь Сухомлинський-автор багатьох напрацювань на педагогічній ниві; заслужений учитель України, який протягом усього життя займався проблемами навчання та виховання. У коледжі студенти взяли участь в обговоренні книги В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям», яка  завоювала визнання педагогів та батьків.
Дата публікації: 24.10.2018 | Кількість переглядів: 8483 | Детальніше...
Студенти провели самостійно екскурсії у замках маршруту "Золота підкова Львівщини"
Студенти провели самостійно екскурсії у замках маршруту
Захист переддипломної технологічної практики а також підготовка до Державної кваліфікаційної атестації пройшли не тільки на професійному рівні, але і залишили захоплюючі враження
Студенти четвертого курсу спеціальності "Туристичне обслуговування" підготували та провели самостійно екскурсії у замках маршруту "Золота підкова Львівщини". Цей маршрут включає Олеський замок, Підгорецький замок, Золочівський замок та Китайський палац.
Дата публікації: 22.10.2018 | Кількість переглядів: 8585 | Детальніше...
В переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці проведено виховний захід
В переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці проведено виховний захід
В переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці, 12 жовтня 2018 року, в коледжі проведено виховний захід , присвячений Дню захисника України, 76-річниці створення УПА та Дню Українського козацтва.
Всі ці свята виникли послідовно і пов’язані одне з одним.         В українській традиції Покрова тісно переплітається з ідеями захисту від ворогів.
Національно-патріотичне виховання формується на прикладах історії становлення Української державності, українського козацтва, героїки визвольного руху, революції гідності, боротьби за територіальну цілісність України.
Дата публікації: 16.10.2018 | Кількість переглядів: 9281 | Детальніше...
Навчання з ЦЗ населення на базі гуртожитку коледжу
Навчання з ЦЗ населення на базі гуртожитку коледжу
Дата публікації: 05.10.2018 | Кількість переглядів: 9315 | Детальніше...
Проведено День здоров’я
Проведено День здоров’я

День здоров’я – один з небагатьох днів, які можна цілком і повністю присвятити власному оздоровленню і красі. В атмосфері спортивного свята зібрались разом учні, студенти першого курсу та викладачі. Це дало можливість першокурсникам показати свої вміння, порівняти свої сили, дізнатися більше один про одного. А для викладачів – можливість поглянути з іншого боку на своїх студентів в умовах спортивної боротьби.

Дата публікації: 05.10.2018 | Кількість переглядів: 9040 | Детальніше...
Святкова лінійка до Дня знань
Святкова лінійка до Дня знань
Дата публікації: 06.09.2018 | Кількість переглядів: 9481 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ]
 
Новини коледжу:
Пошук  нових форм навчання в умовах соціального  дистанціювання Пошук нових форм навчання в умовах соціального дистанціювання
Педагогічне читання - 2021 Педагогічне читання - 2021
Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін
З Новим роком та Різдвом Христовим! З Новим роком та Різдвом Христовим!
Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування
Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності  торговельно-економічного напряму Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності торговельно-економічного напряму
Проект «Куди піти вчитися?» до тижня професійної майстерності Проект «Куди піти вчитися?» до тижня професійної майстерності
Засідання гуртка з вивчення асортименту скла Засідання гуртка з вивчення асортименту скла
Урок – екскурсія на виробництві Урок – екскурсія на виробництві
День української писемності та мови День української писемності та мови
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету