Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Новини коледжу
сайт ВСП БТЕФК ДТЕУ
День знань
День знань
Дата публікації: 29.08.2019 | Кількість переглядів: 16140 | Детальніше...
Вручення дипломів випускникам 2019 року
Вручення дипломів випускникам 2019 року
Знову прийшов час випускати своїх дорогих вихованців. 27 червня у Бурштинському торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету  три групи відсвяткували вручення атестатів про повну загальну середню освіту  та дипломів за спеціальностями Підприємництво, торгівля та біржова діяльність,  Готельно-ресторанна справа, Оператор комп’ютерного набору; контролер-касир. Привітати випускників традиційно завітали гості. Сьогодні це були отець-декан Бурштинської УГКЦ Дмитро Шмігель та підприємці – соціальні партнери, які підтримують підготовку фахівців в коледжі та не байдужі до їх майбутнього Андрій Іваськів та Богдан Станіславський.
Переповнені емоціями не тільки дипломовані випускники, а й куратори груп Рагулько О.Л., Стельмах Л.І., Бояновська А.Я., які  впродовж трьох років скеровували та настановляли юних осіб в процесі здобуття фаху..
З вітальним словом виступив директор коледжу Козак Андрій Романович. Подякував випускникам та всім студентам за активну участь та перемоги в олімпіадах, професійних міжнародних фестивалях, конференціях  та інших  змаганнях та конкурсах.
Вітаємо дорогих випускників, щасливої вам життєвої дороги!
Дата публікації: 02.07.2019 | Кількість переглядів: 15063 | Детальніше...
Ігри Співдружності КНТЕУ
Ігри Співдружності КНТЕУ
В рамках Дня університету проводилися Ігри Співдружності КНТЕУ на призи ректора А. А. Мазаракі. Аби взяти участь в Іграх Співдружності, з'їхалися команди з різних куточків України, з усіх структурних підрозділів КНТЕУ!
Команду Бурштинського ТЕК КНТЕУ представляли такі студенти: Леуш Тетяна, Левицька Іннеса, Кашівська Анастасія, Туряниця Андрій, Іванців Андрій, Добровольський Роман, Федишин Михайло.  Дякуємо студентам за активну участь в різних видах змагань. Призові місця здобули у стрибках у довжину (3 місце - Леуш Тетяна) та з метання м’ячика в ціль (1 місце - Левицька Іннеса).  Таких всеохоплюючих змагань університет ще не бачив.
Дата публікації: 27.05.2019 | Кількість переглядів: 14932 | Детальніше...
Здобутки в ІІ етапі обласної олімпіади з фізики
Здобутки в ІІ етапі обласної олімпіади з фізики
25 травня студентка групи ХТ Кулинич Надія здобула призове третє місце в ІІ етапі обласної олімпіади з фізики серед студентів ЗВО І-ІІ р.а. Підготувала призера викладач фізики Стеренчак Лілія Василівна. Ваша співпраця стала успішною, ВІТАЄМО!
Дата публікації: 27.05.2019 | Кількість переглядів: 13466 | Детальніше...
Тиждень спецпредметів торговельно-економічного напрямку
Тиждень спецпредметів торговельно-економічного напрямку
Під час проведення тижня спецпредметів торговельно-економічного напрямку  можна виділити важливий аспект: викладач виступає не в ролі розповсюджувача інформації, а в ролі консультанта, порадника, навіть колеги студента. Для формування ключових компетентностей  виникає необхідність використання інформаційно-комунікаційних технологій та інтерактивних форм роботи, що успішно впроваджують педагоги коледжу. Студенти активно беруть участь у процесі навчання, самостійно мислять, пропонують своє бачення, прогнозують та моделюють окремі ситуації.
Дата публікації: 27.05.2019 | Кількість переглядів: 13160 | Детальніше...
На базі коледжу відбулося засідання обласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області
На базі коледжу відбулося засідання обласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області
11.04.2019 на базі Бурштинського торговельно-економічного коледжу відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів німецької та французької мов закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області. Директор коледжу Козак А.Р. розпочав роботу засідання вітальним словом.
Дата публікації: 22.04.2019 | Кількість переглядів: 12742 | Детальніше...
Майстер-клас в Чернівецькому торговельно-економічному інституті
В рамках робочої поїздки до Чернівецького торговельно-економічного інституту  КНТЕУ директор коледжу та педагогічні працівники відвідали майстер-клас: «Масло авокадо в стравах, як корисна і модна фішка вашого ресторану».
Готували В’ячеслав і Сергій Совенко, Західна Шеф-група, судді WACS.
Приємним сюрпризом майстер-класу став чудовий шеф-кухар, член Західної і Південної шеф-групи України, людина-калькулятор Генадій Панов, з складання технологічної карти страв «Від салату до банкету» в системі PROCHEF.
Дата публікації: 22.04.2019 | Кількість переглядів: 12990 | Детальніше...
Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич
Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич
На запрошення дирекції Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ та за сприяння народного депутата України Володимира Шкварилюка, 16 квітня навчальний заклад відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Дата публікації: 17.04.2019 | Кількість переглядів: 13503 | Детальніше...
Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін
Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін
Становлення молодого спеціаліста відбувається не тільки на лекціях чи лабораторно-практичних роботах заняттях, а й у позаурочний час в атмосфері вільного спілкування, праці та дозвілля. Різні форми позаудиторної та самостійної роботи дають змогу врахувати індивідуальні особливості студентів, їхні схильності, пізнавальні та професійні інтереси. Одним із традиційних видів такої роботи є тижні циклових комісій.У Бурштинському ТЕК КНТЕУ  з 11.03 по 15.03. 2019р проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін.
Дата публікації: 27.03.2019 | Кількість переглядів: 13327 | Детальніше...
Грамота Верховної Ради
Грамота Верховної Ради
Народний депутат України Михайло Довбенко вручив нагороду директору Бурштинського ТЕК КНТЕУ Андрію Козаку. 4 березня у м. Бурштині Михайло Довбенко разом із головою райдержадміністрації Миколою Поповичем провів зустріч із педагогічним колективом Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.
На початку заходу грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» було нагороджено директора цього навчального закладу Андрія Козака.
Дата публікації: 06.03.2019 | Кількість переглядів: 13513 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ]
 
Новини коледжу:
Пошук  нових форм навчання в умовах соціального  дистанціювання Пошук нових форм навчання в умовах соціального дистанціювання
Педагогічне читання - 2021 Педагогічне читання - 2021
Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін
З Новим роком та Різдвом Христовим! З Новим роком та Різдвом Христовим!
Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування
Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності  торговельно-економічного напряму Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності торговельно-економічного напряму
Проект «Куди піти вчитися?» до тижня професійної майстерності Проект «Куди піти вчитися?» до тижня професійної майстерності
Засідання гуртка з вивчення асортименту скла Засідання гуртка з вивчення асортименту скла
Урок – екскурсія на виробництві Урок – екскурсія на виробництві
День української писемності та мови День української писемності та мови
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету