Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Новини коледжу
сайт ВСП БТЕФК ДТЕУ
Впровадження інноваційних технологій
Впровадження інноваційних технологій
27 листопада цікаво і змістовно підготувала заняття з елементами тренінгу викладач  Стельмах Л.І. Презентація, поєднана з  вирішенням тестів, практичних завдань допомагає розвивати  інтелектуальні якості: швидкість, гнучкість та оригінальність мислення, уяви, вміння знаходити несподівані асоціації.
Дата публікації: 30.11.2015 | Кількість переглядів: 7906 | Детальніше...
Тиждень "Контролера-касира" та "Товарознавця, комерсанта" продовжується
Тиждень
      25 листопада  викладач Голишівська провела с студентами групи 3-ТКД, що через півроку завершують навчання в коледжі та мріють про працевлаштування, та студентами групи 2-ТКД ділову гру, де  змоделювала реальну діяльність у спеціально створеній ситуації. Студенти проявили вміння аналізувати, розв’язувати проблеми, досліджувати, робити висновки.
Дата публікації: 29.11.2015 | Кількість переглядів: 8240 | Детальніше...
Розпочався тиждень профмайстерності «Контролер-касир» і спеціальності «Товарознавець, комерсант"
Розпочався тиждень профмайстерності «Контролер-касир» і спеціальності «Товарознавець, комерсант
З 23 по 27 листопада учні і студенти коледжу взяли участь у проведенні тижня професійної майстерності «Контролера-касира» і спеціальності «Товарознавець, комерсант». Концепцією тижня були слова німецького філософа  Е. Канта «Треба вчити не думок, а думати». Головне завдання тижня – посилити інтерес учнів до вивчення предметів та виявити і розвинути їхні творчі здібності. 
Дата публікації: 28.11.2015 | Кількість переглядів: 8534 | Детальніше...
Відбувся День студента
Відбувся День студента
17 листопада в Бурштинському торговельно-економічному коледжі проходив концерт з нагоди  «Дня студента» згідно з  з Указом Президента України "Про День студента" від 16 червня 1999 р. № 659/,а  також згідно з заявою Міжнародної Ради Студентів від 1941 року.
Свято з нагоди Міжнародного дня  студентів підготували майбутні спеціалісти з професій «Агент з організації туризму; Покоївка; Адміністратор», «Продавець; Контролер – касир» під керівництвом класних керівників Гулика В.М. і Федорів С.С.

Свято було розпочате під супровід студентського гімну «Гаудеамус»

Дата публікації: 18.11.2015 | Кількість переглядів: 8930 | Детальніше...
9 листопада - День української писемності та мови
9 листопада - День української писемності та мови
Відповідно до Указу Президента України від 06.11.1997 року № 1241/97  щороку 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови на честь Преподобного Нестора Літописця – послідовника Кирила і Мефодія.
На Українському радіо традиційно цього дня відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.
Студенти та педпрацівники нашого навчального закладу також підтримали  таку ідею прояву патріотизму та любові до української мови.
Дата публікації: 10.11.2015 | Кількість переглядів: 8736 | Детальніше...
І Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFEST»-2015
І Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFEST»-2015
У рамках святкування Міжнародного дня кулінара, з метою вдосконалення професійних компетенцій і практичних навичок, збагачення накопиченого досвіду з кулінарного і кондитерського мистецтва, за поданням громадської спілки. Український кулінарний союз та ініціативою факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, педагогічні працівники БТЕК КНТЕУ взяли участь як організатори І Міжнародного кулінарного фестивалю « BESTCookFEST» 4-6 листопада 2015 року.
Дата публікації: 10.11.2015 | Кількість переглядів: 8573 | Детальніше...
15 жовтня 2015 року на базі коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання методистів
15 жовтня 2015 року на базі коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання методистів
15 жовтня 2015 року на базі коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання методистів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області
На  засіданні круглого столу обговорювались наступні питання:
1.Методична робота як засіб розвитку професійної компетентності педагога.
Доповідач: Іванів Надія Василівна - методист Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ
2.   Сучасні педагогічні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців у ВНЗ І-ІІ р.а. : досвід, проблеми, перспективи.
Доповідач: Мороз Оксана Вікторівна – методист Коломийського індустріально-педагогічного технікуму
3.   З досвіду роботи методиста Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету.
Доповідач: Мамчук Марія Богданівна  – методист Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету
4.   Методична робота з реалізації науково-методичної проблеми навчального закладу.
Доповідач: Римар Наталія Андріївна – методист Івано-Франківського базового медичного коледжу
5.   Новинки науково-методичної літератури.
Доповідач: Камінська Леся Петрівна – методист коледжу електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету
Дата публікації: 20.10.2015 | Кількість переглядів: 10865 | Детальніше...
Конкурс кулінарів в Київському національному торговельно-економічному університеті
Конкурс кулінарів в Київському національному торговельно-економічному університеті
26 вересня 2015 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися заходи з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. 
        Почесними гостями заходу були: Радник Міністра аграрної політики та продовольства України Лієв Олександр Сергійович, керівник Київського міської держадміністрація Тараненко Антон Павлович, заступник керівника Центру розвитку туризму Київської обласної державної адміністрації Кирил Воронін, менеджер з персоналу туристичної компанії «CORAL TRAVEL» Лавренчук Юлія Андріївна, боєць полку «Азов» Романов Олег Олександрович, боєць, інструктор полку «Азов» та студент КНТЕУ Іванов Дмитро Дмитрович.
         Святкування розпочалося з патріотичного флешмобу. Сонячним ранком на стадіон КНТЕУ вийшли кілька сотень студентів, які зарядили свято своїм хорошим настроєм та позитивною енергією.
Дата публікації: 26.09.2015 | Кількість переглядів: 10013 | Детальніше...
Участь у заходах до Дня міста Бурштина
Участь у заходах до Дня міста Бурштина

В цьому році жителі міста Бурштина відзначали 461-шу річницю від дня першої згадки. Традиційно, колектив Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ  не залишився осторонь святкових заходів. Так, на виставці-продажі був представлений широкий асортимент кондитерських виробів. Просто неба мешканцям і гостям міста пропонували щойно приготовані на вогні страви української народної кухні.

Дата публікації: 21.09.2015 | Кількість переглядів: 10023 | Детальніше...
Урочиста лінійка присвячена Дню знань
Урочиста лінійка присвячена Дню знань
День знань - справжнє всенародне свято. Свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи в цей день ведуть до навчальних закладів. Так, сьогодні, до дружньої студентської родини Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ влилася нова хвиля першокурсників. Перші привітання зі вступом пролунали від директора коледжу Козака Андрія Романовича.
За традицією на урочисту лінійку з нагоди свята  завітало чимало гостей, а саме: Курляк Петро Іванович - міський голова, Федорняк Володимир Теодозійович - підприємець, Білан Леся Мирославівна та Білик Ольга Семенівна - представники "Приватбанку", Навальський Михайло Михайлович - голова батьківського комітету.
Дата публікації: 01.09.2015 | Кількість переглядів: 9517 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ]
 
Новини коледжу:
Пошук  нових форм навчання в умовах соціального  дистанціювання Пошук нових форм навчання в умовах соціального дистанціювання
Педагогічне читання - 2021 Педагогічне читання - 2021
Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін
З Новим роком та Різдвом Христовим! З Новим роком та Різдвом Христовим!
Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування
Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності  торговельно-економічного напряму Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності торговельно-економічного напряму
Проект «Куди піти вчитися?» до тижня професійної майстерності Проект «Куди піти вчитися?» до тижня професійної майстерності
Засідання гуртка з вивчення асортименту скла Засідання гуртка з вивчення асортименту скла
Урок – екскурсія на виробництві Урок – екскурсія на виробництві
День української писемності та мови День української писемності та мови
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету