Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Новини коледжу
сайт ВСП БТЕФК ДТЕУ
Пошук нових форм навчання в умовах соціального дистанціювання
Пошук  нових форм навчання в умовах соціального  дистанціювання

Як адаптуватися до сучасних реалій і в таких непростих умовах пандемії підготувати компетентного,  комунікативного, якісного у своїй праці у всіх напрямках діяльності спеціаліста торгівлі?  Цікаву  зустріч,  на платформі  «MEET»,  проведено для студентів коледжу спеціальності    «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Щастя стає більше, якщо ним ділитися – своєрідний епіграф  заняття з теми «Психологічні аспекти торговельного обслуговування». На заняття  запросили Ковальчук Віру Миколаївну - викладача Прикарпатського національного університету імені  Василя Стефаника,  кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Б. Ступарика, яка націлила на самоосвіту студентів, їх самовдосконалення.

Дата публікації: 12.02.2021 | Кількість переглядів: 18386 | Детальніше...
Педагогічне читання - 2021
Педагогічне читання - 2021
«Ми жили на землі, а стали жити в повітрі – нова операційна система вступила в дію» - так можна охарактеризувати той час, в який ми навчаємо учнів та студентів і той складний карантинний період, що ми переживаємо сьогодні. З метою адаптації до сучасних реалій, які спонукають до пошуку нових форм надання освіти для поліпшення її якості та доступу до неї, в умовах соціального дистанціювання під час пандемії,  циклова комісія товарознавства та комерційної діяльності провела педагогічне читання "Створення сучасного освітнього простору для формування компетентної особистості випускника в умовах дистанційного навчання".
Дата публікації: 03.02.2021 | Кількість переглядів: 18218 | Детальніше...
Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін
Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін
Якість навчально-виховного процесу в коледжі, його результативність , певною мірою залежать від викладача, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності.
 З метою удосконалення технології дистанційного навчання під час карантину, професійної компетентності викладачів, оновлення інформаційного та методичного забезпечення освітнього процесу, впровадження нових технологій, форм і методів підготовки здобувачів освіти в ВСП «БТЕФ КНТЕУ» 27.01.2021, відбулися педагогічні читання.
Цьогорічні педагогічні читання пройшли на платформі Google Meet  та викликали масу зацікавленості і обговорення, оскільки тема педагогічних читань «Створення сучасного освітнього простору для формування компетентної особистості випускника в умовах дистанційного навчання».
Готуючись до педагогічних читань викладачі загальноосвітніх дисциплін прагнули узагальнити та продемонструвати власний досвід роботи з підготовки здобувачів освіти в умовах дистанційного та змішаного навчання в коледжі. Виступаючі запропонували ефективні сервіси та технології для організації такого навчання.
Дата публікації: 03.02.2021 | Кількість переглядів: 18341 | Детальніше...
З Новим роком та Різдвом Христовим!
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Дата публікації: 30.12.2020 | Кількість переглядів: 19305 | Детальніше...
Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування
Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування
Модернізація первинної професійної освіти передбачає якісно новий рівень підготовки робітників будь якої професії. Конкурс професійної майстерності – це форма трудового змагання, найбільш ефективна форма демонстрації своїх здібностей, впровадження передових прийомів і методів праці, нової техніки і прогресивної технології, підвищення рівня професійної підготовки, виявлення кращих індивідуальних показників, підвищення інтересу до професії. При формуванні завдань для практичного туру змагання майстер в/н  Бояновська А.Я. створила  умови для самостійного виконання завдань,  дотримування правил БЖД, застосування раціональних прийомів і методів праці. Молоді люди розуміють, що їхня професія – це професія майбутнього. Ті, хто стане професіоналом в справі  ремонту побутової техніки, торговельного, холодильного устаткування, будуть затребувані на ринку праці за будь яких обставин.
Голова циклової комісії Рагулько О.Л.
Дата публікації: 24.12.2020 | Кількість переглядів: 19452 | Детальніше...
Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності торговельно-економічного напряму
Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності  торговельно-економічного напряму

В умовах карантину змінився формат проведення тижня. Цікава «зустріч і дискусія»  відбулася в коледжі: Знання і Вміння переконували Мрію, хто з них головніший. Але ключовими фразами залишились – «знань багато не буває» і « в мене можуть викрасти навіть кухню, але вміння куховарити – зась!». Задумалася Мрія: кому віддати перевагу? Кожний з нас народився оригіналом – такого як я, ти не було і не буде ніколи. В нас є всі можливості. Просто треба довго вивчати і любити те, що робиш, а потім буде можливість робити те, що любиш. Навчися – стань майстром і до тебе прийде радість! Твоє життя – це полотно, малюй, що побажаєш і не слухай тих, хто не вміє «малювати» і каже, що в тебе не вийде. З розвитком технологій, автоматизації найпростіших і найскладніших процесів з’являються «лишні люди». У вас є шанс не стати ними! Студент Ковальчук Б. розкрив свої практичні навики з виготовлення шоколаду, а Білоус Б. ділився враженнями від поїздки у м. Київ  і знайомства з КНТЕУ.

Дата публікації: 21.12.2020 | Кількість переглядів: 19420 | Детальніше...
Проект «Куди піти вчитися?» до тижня професійної майстерності
Проект «Куди піти вчитися?» до тижня професійної майстерності
Дисципліна "Інформаційні технології " забезпечує набуття здобувачами освіти важливих компетентностей: здатності вирішувати типові та складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми професійної діяльності у сфері обслуговування. В рамках проведення тижня професійної майстерності і спеціальності  торговельно-економічного напряму, під керівництвом викладача Заставної  І.В студенти взяли активну участь у створенні проекту «Куди піти вчитися?». Найоригінальнішу пропозицію створила група проектантів «Моя професія - офісний службовець, контролер-касир». Сучасного працівника торгівлі, на думку студентів, повинні вирізняти такі риси: компетентність і самостійність, відповідальність і мобільність, системне і аналітичне мислення, інформаційна, правова і екологічна культура, підприємницька і творча активність, готовність до постійного оновлення знань.  Контролер-касир  не тільки швидко і вміло обслуговує покупців, надає кваліфіковану консультацію про асортимент, використання товарів, їх якість, умови зберігання, але  опановує  основи роботи на комп’ютерних касових системах, POS- терміналах, вільно володіє багатьма базовими програмами.  Інноваційні тренди найбільш виражено проявляються у роздрібній торгівлі і базуються на комп’ютерних технологіях та електронних комунікаціях.
Дата публікації: 21.12.2020 | Кількість переглядів: 15505 | Детальніше...
Засідання гуртка з вивчення асортименту скла
Засідання гуртка з вивчення асортименту скла
Гурткова робота – сприятливий   простір творчого та особистісного вдосконалення студентів, поглибленого розвитку їх  здібностей, реалізації  можливостей та  прагнень. Її мета, на думку викладача товарознавства непродовольчих товарів Мигдалович А.І.,
розширення і поглиблення бази знань; розвиток пізнавальних інтересів і творчих здібностей; формування практичних умінь і навичок. задоволення потреб студентської молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів. Темою засідання гуртка стало поглиблене вивчення асортименту скла і його класифікації, розпізнавання видів за  технологією виготовлення, за складом скляної маси, у залежності  від конфігурації, від призначення, якості скла…Студенти зацікавлено відпрацьовували вміння відрізнити кришталь від звичайного скла: постукати, подивитися на кут заломлення, вкраплення, бульбашки. Товарознавець – «жива енциклопедія»  про будь який товар…
Дата публікації: 21.12.2020 | Кількість переглядів: 14015 | Детальніше...
Урок – екскурсія на виробництві
Урок – екскурсія на виробництві
Як одна із важливих форм організації навчально-виховного процесу, екскурсія відіграє провідну роль у засвоєнні змісту навчального матеріалу та формуванні професійних і моральних компетентностей стулентів. Спостереження, які проводять під час екскурсії, дозволяють закріпити не тільки знання студентів, а й ознайомитися з практичною діяльністю спеціаліста в галузі торгівлі та ресторанного обслуговування. Крім того, викладач створює мотивацію до розвитку професійних вмінь, виховує повагу до людей праці, створює ситуації, які стимулюють студентів до роздумів і прийняття правильних рішень. При проведенні екскурсії, студенти отримують перелік завдань і важливе питання для кожного – як віднайти «рецепт щастя»?
Дата публікації: 18.11.2020 | Кількість переглядів: 13549 | Детальніше...
День української писемності та мови
День української писемності та мови

  9 листопада свято писемності та мови. Це день, коли у нас є нагода вклонитися Слову в його красі та виразності, влучності та розмаїтті. Мова увібрала в себе крапельки і струмочки слів, приказок, думок, живого спілкування.  Студенти Відокремленого структурного підрозділу «Бурштинський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ»  під керівництвом викладача української мови і літератури Лазорко І.В. провели усний журнал «Єдиний скарб у Тебе – рідна мова…».  З гідністю і шаною возвеличили велич рідного слова.

Дата публікації: 14.11.2020 | Кількість переглядів: 12853 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ]
 
Новини коледжу:
Пошук  нових форм навчання в умовах соціального  дистанціювання Пошук нових форм навчання в умовах соціального дистанціювання
Педагогічне читання - 2021 Педагогічне читання - 2021
Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін
З Новим роком та Різдвом Христовим! З Новим роком та Різдвом Христовим!
Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування
Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності  торговельно-економічного напряму Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності торговельно-економічного напряму
Проект «Куди піти вчитися?» до тижня професійної майстерності Проект «Куди піти вчитися?» до тижня професійної майстерності
Засідання гуртка з вивчення асортименту скла Засідання гуртка з вивчення асортименту скла
Урок – екскурсія на виробництві Урок – екскурсія на виробництві
День української писемності та мови День української писемності та мови
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету