Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
На базі коледжу відбулося засідання обласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області
На базі коледжу відбулося засідання обласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області
11.04.2019 на базі Бурштинського торговельно-економічного коледжу відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів німецької та французької мов закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області. Директор коледжу Козак А.Р. розпочав роботу засідання вітальним словом.
Дата публікації: 22.04.2019 | Кількість переглядів: 474 | Детальніше...
Майстер-клас в Чернівецькому торговельно-економічному інституті
В рамках робочої поїздки до Чернівецького торговельно-економічного інституту  КНТЕУ директор коледжу та педагогічні працівники відвідали майстер-клас: «Масло авокадо в стравах, як корисна і модна фішка вашого ресторану».
Готували В’ячеслав і Сергій Совенко, Західна Шеф-група, судді WACS.
Приємним сюрпризом майстер-класу став чудовий шеф-кухар, член Західної і Південної шеф-групи України, людина-калькулятор Генадій Панов, з складання технологічної карти страв «Від салату до банкету» в системі PROCHEF.
Дата публікації: 22.04.2019 | Кількість переглядів: 438 | Детальніше...
Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич
Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич
На запрошення дирекції Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ та за сприяння народного депутата України Володимира Шкварилюка, 16 квітня навчальний заклад відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Дата публікації: 17.04.2019 | Кількість переглядів: 808 | Детальніше...
Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін
Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін
Становлення молодого спеціаліста відбувається не тільки на лекціях чи лабораторно-практичних роботах заняттях, а й у позаурочний час в атмосфері вільного спілкування, праці та дозвілля. Різні форми позаудиторної та самостійної роботи дають змогу врахувати індивідуальні особливості студентів, їхні схильності, пізнавальні та професійні інтереси. Одним із традиційних видів такої роботи є тижні циклових комісій.У Бурштинському ТЕК КНТЕУ  з 11.03 по 15.03. 2019р проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін.
Дата публікації: 27.03.2019 | Кількість переглядів: 781 | Детальніше...
Грамота Верховної Ради
Грамота Верховної Ради
Народний депутат України Михайло Довбенко вручив нагороду директору Бурштинського ТЕК КНТЕУ Андрію Козаку. 4 березня у м. Бурштині Михайло Довбенко разом із головою райдержадміністрації Миколою Поповичем провів зустріч із педагогічним колективом Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.
На початку заходу грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» було нагороджено директора цього навчального закладу Андрія Козака.
Дата публікації: 06.03.2019 | Кількість переглядів: 1203 | Детальніше...
Науково-практичний семінар
Науково-практичний семінар

В рамках Регіонального експерименту Інститут професійно-технічної освіти НАПН та Бурштинский торгівельно-економічний коледж КНТЕУ провели науково-практичний семінар «Прикладні аспекти розвитку професійної компетентності майстрів виробничого навчання»

Дата публікації: 06.03.2019 | Кількість переглядів: 1161 | Детальніше...
Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019
Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019
З 28 лютого по 2 березня вихованці Бурштинского торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, представляючи Прикарпатську гільдію кулінарів, брали участь у Міжнародному фестивалі ресторанних технологій «BestСookFest-Podillya», який відбувся у Кам’янець-Подільському. Це був не просто фестиваль, а демонстрація сучасних ресторанних технологій серед провідних майстрів ресторанного бізнесу, професіоналів в галузі кулінарного та кондитерського мистецтва.
 Результат участі -  чотири срібні та дві бронзові нагороди.  Своїми медалями в окремих номінаціях студенти підтвердили високі знання й достойний рівень підготовки, що, безперечно, є гордістю й надбанням коледжу, приємним результатом його діяльності й щоденної роботи.
Дата публікації: 06.03.2019 | Кількість переглядів: 1198 | Детальніше...
Участь в обласній олімпіаді з української мови
Участь в обласній олімпіаді з української мови
Студентка ІІ курсу Ковалишин Софія взяла участь в обласній олімпіаді з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, де зайняла шосте місце. Вітаємо з хорошим результатом.
Дата публікації: 22.02.2019 | Кількість переглядів: 1422 | Детальніше...
Дослідницький проект "Фальсифікації плавлених сирів –ні!"
Дослідницький проект
   Студенти групи 2-ПТБД  підготували експериментально - дослідницький проект «Фальсифікації плавлених сирів –ні!». За калорійністю, вмістом повноцінних білків тваринного походження, кальцієвих і фосфорних солей плавлені сири не поступаються натуральним. Вони мають деякі переваги: при плавлені сирної маси гине мікрофлора і підвищується стійкість сира до зберігання. Жир у плавлених сирах знаходиться у вигляді емульсії, тому легко засвоюється в організмі людини. Під час дослідження якості сирів було відібрано 5 зразків плавлених сирків «Дружба» вітчизняних виробників, що реалізують в торговельних підприємствах м. Бурштин і ціна в межах від 2 грн.60 коп. до 17 грн. У народній дегустації брали участь 14 студентів, ніхто з них не знав під яким номером криється та чи інша марка.  Для проведення порівняльної оцінки і визначення категорії якості плавлених сирів використовувалась  розроблена балова шкала. Оцінювання якості сирків студенти – експерти проводили органолептичним методом і за результатами досліджень встановлено, що плавлені сири, в основному, відповідають вимогам ДСТУ 4635:2006. У двох зразків плавлених сирів виявлено вміст немолочного жиру, що вказано у маркуванні і тому товар має назву не сир, а «сирний продукт».
Дата публікації: 19.02.2019 | Кількість переглядів: 1432 | Детальніше...
На уроці фізики
На уроці фізики
Сьогодні ми заглянемо на урок до викладача фізики Стеренчак Л.В. У групі "Готельно-ресторанна справа" тема уроку "Поверхневий натяг рідини". Студенти, за допомогою лабораторних пристосувань, досліджували змочування та капілярні явища. Завдяки спільній співпраці викладача та студентів урок був цікавий та пізнавальний.
Дата публікації: 19.02.2019 | Кількість переглядів: 1396 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ]
 
Новини коледжу:
На базі коледжу відбулося засідання обласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області На базі коледжу відбулося засідання обласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області
Майстер-клас в Чернівецькому торговельно-економічному інституті
Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич
Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін
Грамота Верховної Ради Грамота Верховної Ради
Науково-практичний семінар Науково-практичний семінар
Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019 Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019
Участь в обласній олімпіаді з української мови Участь в обласній олімпіаді з української мови
Дослідницький проект Дослідницький проект "Фальсифікації плавлених сирів –ні!"
На уроці фізики На уроці фізики
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету