Гість [Вхід] [Реєстрація]
Методична робота Циклові комісії Школа молодого викладача
Нормативна документація
Циклові комісії
 
Товарознавства та комерційної діяльності
 
Викладачів загальноосвітньої підготовки
 
З організації виховної та спортивно-масової роботи
 
Школа молодого викладача
 
Школа молодого майстра
 
Школа передового педагогічного досвіду
 
Семінар-практикум
 
Готельно-ресторанного сервісу та туризму
Методичні розробки
Передовий педагогічний досвід
Методичні комісії

Школа молодого викладача – одна із форм роботи з молодими педагогами
 
Молодий педагог, починаючи свій професійний шлях, відчуває труднощі через відсутність знань і досвіду в питаннях педагогіки, психології, методики викладання, навчання на різних етапах уроку, впровадження нетрадиційних форм навчання, ведення навчальної документації. Щоб допомогти викладачу – початківцю в професійному становленні, вдосконаленні фахової освіти та кваліфікації, в підвищенні педагогічної компетенції, в новому навчальному році гостинно відчинила свої двері  школа молодого викладача. Діяльність школи визначається програмою та сприяє вирішенню таких завдань:
-                     адаптація молодих викладачів до роботи в педагогічному та студентському колективах;
-                     формування та розвиток теоретичних знань з проблем педагогіки, психології та методики викладання з урахуванням інноваційних підходів;
-                     формування умінь щодо планування та здійснення навчально-виховної  діяльності;
-                     забезпечення знань та умінь щодо оцінювання навчальних досягнень студентів;
-                     розвиток умінь та навичок роботи з інформаційним середовищем;
-                     виховання відповідальності та творчого підходу у професійному зростанні;
-                     набуття знань та умінь у роботі з навчальною документацією;
-                     розвиток професійно-етичних якостей.
 В школі навчається 11 молодих спеціалістів, котрі потребують методичної допомоги при підготовці до занять,самоосвіті, в проведенні виховної та позаурочної роботи зі студентами. За кожним слухачем закріплений наставник. Наставники, досвідчені педагоги, діляться з молодими колегами секретами майстерності, допомагають процесу адаптації. На заняттях школи розглядаються актуальні питання з педагогіки, психології, використання сучасних засобів навчання, нетрадиційних форм і методів, нових педагогічних технологій, складання календарно-тематичних планів, ведення документації.
У методкабінеті сконцентровані кращі взірці навчально–методичних матеріалів досвідчених викладачів, голів циклових комісій: методичні розробки уроків, методичні рекомендації для викладачів та студентів. Бібліотека коледжу систематично ознайомлює молодих викладачів з новинками психолого-педагогічної   і методичної  літератури. Молоді фахівці відвідують уроки своїх наставників та інших досвідчених педагогів. Методист допомагає їм провести аналіз відвіданих у колег занять. Психолог проводить психологічні тренінги для створення комфорту в роботі молодих спеціалістів.
Основними формами організації навчання у школі молодих викладачів є теоретичні заняття, семінари, тренінги. Підсумкова форма контролю – проведення тижня молодого викладача.
Як вважав видатний педагог В. Сухомлинський: “ Один із секретів педагогічної творчості й полягає в тому, щоб збудити в учителя інтерес до пошуку, до аналізу власної роботи. Хто намагається розібратись  в хорошому й поганому на своїх уроках, у своїх взаєминах з вихованцями, той уже досяг половини успіху”.
Багато в чому успіх і результативність педагогічної діяльності залежить від готовності викладача до самоосвіти та самовдосконалення, бажання швидко засвоювати як передовий педагогічний досвід, так і інновації. Молодий спеціаліст стає хорошим вчителем завдяки наполегливості, постійному творчому пошуку, безперервному удосконаленню своїх знань і майстерності.
Зорієнтувати молодого педагога в навчально-виховному процесі, надати практичну допомогу в оволодінні його форм і методів, допомогти в соціально-педагогічній адаптації в колективі – головна мета школи  молодого викладача.
 
 

Керівник школи молодого викладача                          Заліська С.В.

 
Новини коледжу:
Завершення навчання, випуск 2020 Завершення навчання, випуск 2020
Педагогічні читання 2020 Педагогічні читання 2020
День Гостинності для молоді регіону День Гостинності для молоді регіону
Вітаємо збірну команду коледжу з здобутками у спортивних змаганнях
Участь в ІІ Всеукраїнському конкурсі стартапів «TourSystemUkrChallenge» Участь в ІІ Всеукраїнському конкурсі стартапів «TourSystemUkrChallenge»
Участь у західі  ЕРАЗМУС+ Участь у західі ЕРАЗМУС+
Засідання обласного методоб'єднання викладачів фізики Засідання обласного методоб'єднання викладачів фізики
Раз на рік вирушай туди, де ще не був жодного разу. Раз на рік вирушай туди, де ще не був жодного разу.
Співпраця з німецькими партнерами готельно-ресторанного бізнесу Співпраця з німецькими партнерами готельно-ресторанного бізнесу
День знань День знань
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету