Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Життя коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Назад Назад
Устами студента
Правильний вибір професії – це моральне задоволення, висока самооцінка. Вибір професії – точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.
Соціально-економічні зміни, що мають місце в умовах переходу до ринкових відносин вимагають нових підходів у формуванні особистості випускника. Дедалі гострішою стає залежність місця держави в цивілізованому світі, від її можливостей у створенні умов для вільного самовизначення громадян, набуття ними доступних знань і професійної майстерності, самореалізації в тій галузі, де найповніше можна проявити свої обдарування. Успішне вирішення цієї проблеми в основному залежить від позитивних результатів у формуванні особистості майбутнього працівника на всіх етапах його шкільного життя.
Зросли вимоги сучасного виробництва до рівня професійної підготовленості кадрів. Я обрав майбутню професію, керуючись при цьому багатьма чинниками, але головним із них був той, що до цієї справи я відчуваю своє покликання. Я мрію стати ресторатором. Розумію,що фах не з легких. По-перше, це серйозне фізичне напруження та й емоційне також: потрібно зрозуміти, що хотіла побачити людина, яка щойно зробила замовлення. Не завжди ми можемо побачити відвідувача заздалегідь – це може бути телефонне замовлення. Тут треба бути психологом і зрозуміти за описом наміри клієнта – а чи саме це він хотів? Коли ти цілком вимальовуєш картинку в своїй уяві, тут і фізична робота вже не є такою страшною. Найголовніше – догодити з обслуговуванням, щоби це було саме те, що хотілося клієнтові, або ж щоб замовлення йому сподобалося ще більше і він знову повернувся до ресторану.
У виборі майбутньої професії сприяла мама. Ні, вона не нав’язувала свої думки, а, навпаки, адаптовувала мій вибір до сучасних умов виробництва. А, можливо, це спадково. Адже, моя мама – старший майстер у Бурштинському торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету. Я неодноразово побував у неї на роботі, бачив наяву майстерню, лабораторії і цехи, які тут оснащені згідно зі стандартами за останнім словом сучасних технологій, при чому із прицілом на випередження попиту роботодавців. Скажімо, ще далеко не в кожному ресторані чи кафе є таке професійне кухонне обладнання, яке є в коледжі: пароконвектавтомат, піч для випікання піц, пароварки, різноманітні м’ясорубки, тістоміси, кондитерська піч, апарат для розстоювання тіста і для упакування харчовою плівкою тощо. Тут під запити роботодавців пристосовують також і навчальні методики. Сьогодні відомі гірськолижні курорти, такі як Буковель та Славський, літні бази відпочинку на березі Чорного моря не обходяться без фахівців – студентів цього коледжу. Звісно, що підготовка студентів у коледжі робить їх більш конкурентоспроможними на ринку праці.
У коледжі я навчаюся перший рік, і хочу сказати, що я потрапив у неймовірно загадкову студентську країну, зустрів чудових наставників-викладачів, які відкрили у мені безліч талантів, про які я йсам не здогадувався. А, головне, у коледжі кожен студент – особистість, тут цінують та поважають твою думку, твоє бачення сього дення.
 
Любомир Сисак, студент групи ВХП
 
Дата публікації: 14.03.2015   Кількість переглядів: 5281

Відгуки

Ім'я
E-Mail
Код
Текст
  Дана форма створена для публікації позитивних відгуків та рекомендацій. Адміністрація сайту залишає за собою право не опубліковувати записи, які не відповідають даному формату
 
 
 
Новини коледжу:
На базі коледжу відбулося засіданняобласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області
Майстер-клас в Чернівецькому торговельно-економічному інституті
Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич
Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін
Грамота Верховної Ради Грамота Верховної Ради
Науково-практичний семінар Науково-практичний семінар
Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019 Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019
Участь в обласній олімпіаді з української мови Участь в обласній олімпіаді з української мови
Дослідницький проект Дослідницький проект "Фальсифікації плавлених сирів –ні!"
На уроці фізики На уроці фізики
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету