Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Життя коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Назад Назад
Сторінки нашого життя
Одне із важливих завдань коледжу – виховання висококласного фахівця: професійного і мобільного, самостійного і компетентного, високої духовної культури, працьовитого, який прагне до високої якості праці.
Сучасний світ потребує від людини глибоких знань, широкої ерудиції, готовності до стрімких змін та самовдосконалення. Саме від старанності, працьовитості, цілеспрямованості наших педагогів залежить не тільки успіх наших випускників, ай їхня доля.
Дії високопрофесійного колективу викладачів спрямовані на те, щоб кожен з наших випускників знайшов своє місце в житті, реалізувався в умовах ринкової економіки і зробив гідну професійну кар’єру. Коледж співпрацює з багатьма державними, комерційними структурами, що   сприяє працевлаштуванню випускників. Ми здійснюємо зворотний зв'язок з випускниками навчального закладу, відстежуємо їх професійне зростання. Випускники мають можливість продовжити навчання у Київському національному торговельно-економічному університеті з метою здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр».
Від початку створення (1972 рік) навчальний заклад не змінював напряму підготовки фахівців. Саме тому має необхідну сучасну матеріально-технічну базу та якісне кадрове забезпечення.
У коледжі створено всі умови для здійснення підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» за сучасними актуальними спеціальностями:
-          Туристичне обслуговування
-          Ресторанне обслуговування
-          Товарознавство та комерційна діяльність
-          Виробництво харчової продукції
Навчальний заклад готує висококваліфікованих спеціалістів для торгівлі, готельних та туристичних комплексів, підприємств ресторанного бізнесу.
Наш коледж продовжує підготовку кваліфікованих робітничих кадрів за професіями: кухар, кондитер, офіціант, електромеханік торговельного та холодильного устаткування, продавець продовольчих товарів, контролер-касир, оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія), агент з організації туризму, майстер ресторанного обслуговування.
Учні та студенти коледжу беруть активну участь у міжнародних і всеукраїнських конференціях, конкурсах, де посідають призові місця. Студенти та учні коледжу мають можливість проходити практику на підприємствах та установах міста Бурштина та області, а також за кордоном.
 
 
Заступник директор з навчальної роботи Брагінцева Л.П.

 

Дата публікації: 23.02.2015   Кількість переглядів: 5508

Відгуки

Ім'я
E-Mail
Код
Текст
  Дана форма створена для публікації позитивних відгуків та рекомендацій. Адміністрація сайту залишає за собою право не опубліковувати записи, які не відповідають даному формату
 
 
 
Новини коледжу:
Педагогічне читання «Філософія серця  або гуманізм В.О.Сухомлинського» Педагогічне читання «Філософія серця або гуманізм В.О.Сухомлинського»
До уваги студентів До уваги студентів
Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту
Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку
Обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів Обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів
Тиждень професійної майстерності  фахівців сфери обслуговування Тиждень професійної майстерності фахівців сфери обслуговування
Презентація обладнання для навчальної лабораторії Презентація обладнання для навчальної лабораторії
Круглий стіл  «На скибку хліба я молюся» Круглий стіл «На скибку хліба я молюся»
Засідання обласного методоб'єднання викладачів математики Засідання обласного методоб'єднання викладачів математики
Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України» Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України»
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету