Гість [Вхід] [Реєстрація]
Центр розвитку кар'єри Міжнародна спіпраця ТОВ Елма Німеччина
Міжнародна спіпраця
 
"Інтеробмін" м.Албена Болгарія
 
Академія професійної освіти Меркур. Словацька республіка
 
ТОВ Елма Німеччина
Співпраця в галузі гостинності.
Бурштинський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету уклав Договір про співпрацю з ТОВ «Елма. Залучення кваліфікованих фахіців УТ» (м.Гойсен-Ніцау, Німеччина).
Представники німецької фірми "Елма" відвідували наш коледж у 2019 році неодноразово. Дана співпраця передбачає подальше надання спеціальної освіти, орієнтованої на навчання та практику студентів і випускників коледжу в Німеччині.
Першим кроком зі співпраці стало відкриття у грудні 2019 року підготовчих курсів з німецької мови, на яких навчається більше 15 студентів нашого навчального закладу.
В січні місяці делегація з представниками БТЕК НТЕУ  брала участь у тижні обміну в Німеччині. Вже декілька років дуже успішною у навчанні українських студентів у галузі гостинності є «Освітня спілка Тельтов» (АВТ).  Дуже відданим партнером та практичним місцем виконання Договору є Конгресготель Потсдам, який також брав участь у поточному тижні обміну.
Українська делегація відвідала професійний центр освіти «АВТ», який заснований в 1991р.як некомерційна асоціація і охоплює економічні райони  земель Брандербург і Берлін. Центр має близько 40  спонсорів, які підтримують школу і 80 спонсорів  не підприємства, а приватні особи в сфері підвищення кваліфікації та  перепідготовки.
АВТ має партнерство з відповідними галузевими асоціаціями, такими  як DENOGA Брандербург і IHK Потсдам та з різними робочими групами в області професійної освіти. АВТ кваліфікує близько 2000 учасників курсів (стажерів).
Освітня база АВТ – цевиробничо–технічна навчальна мережа. Здійснюється підготовка з 24 професій у приватній школі HOGA освітньої  спілки Тельтов. Дана школа провадить дуальну освітню підготовку: співпрацює з торговою палатою, з відомими ресторанами та фірмою ELMA (таких шкіл всього дві на землі Брандербург), екзамени відбуваються  на місці у школі (в приміщенні школи знаходиться навчальна кухня та навчальний ресторан).
«Для нас важлива угода з німецькими партнерами: через наших студентів твориться майбутнє України, це яскравий приклад євроінтеграції» - вважає директор коледжу Андрій Козак.
 
Новини коледжу:
Наказ про призупинення навчальних аудиторних занять Наказ про призупинення навчальних аудиторних занять
Що треба знати про новий коронавірус? Що треба знати про новий коронавірус?
Тиждень торговельно-економічного напрямку Тиждень торговельно-економічного напрямку
Тиждень торговельно-економічного напрямку (2) Тиждень торговельно-економічного напрямку (2)
Проведено протипожежні навчання в гуртожитку коледжу Проведено протипожежні навчання в гуртожитку коледжу
Перемога в змаганнях з шахів Перемога в змаганнях з шахів
Завершення навчання, випуск 2020 Завершення навчання, випуск 2020
Педагогічні читання 2020 Педагогічні читання 2020
День Гостинності для молоді регіону День Гостинності для молоді регіону
Вітаємо збірну команду коледжу з здобутками у спортивних змаганнях
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету