Гість [Вхід] [Реєстрація]
Центр розвитку кар'єри Міжнародна спіпраця ТОВ Елма Німеччина
Міжнародна спіпраця
 
"Інтеробмін" м.Албена Болгарія
 
Академія професійної освіти Меркур. Словацька республіка
 
ТОВ Елма Німеччина
Співпраця в галузі гостинності.
Бурштинський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету уклав Договір про співпрацю з ТОВ «Елма. Залучення кваліфікованих фахіців УТ» (м.Гойсен-Ніцау, Німеччина).
Представники німецької фірми "Елма" відвідували наш коледж у 2019 році неодноразово. Дана співпраця передбачає подальше надання спеціальної освіти, орієнтованої на навчання та практику студентів і випускників коледжу в Німеччині.
Першим кроком зі співпраці стало відкриття у грудні 2019 року підготовчих курсів з німецької мови, на яких навчається більше 15 студентів нашого навчального закладу.
В січні місяці делегація з представниками БТЕК НТЕУ  брала участь у тижні обміну в Німеччині. Вже декілька років дуже успішною у навчанні українських студентів у галузі гостинності є «Освітня спілка Тельтов» (АВТ).  Дуже відданим партнером та практичним місцем виконання Договору є Конгресготель Потсдам, який також брав участь у поточному тижні обміну.
Українська делегація відвідала професійний центр освіти «АВТ», який заснований в 1991р.як некомерційна асоціація і охоплює економічні райони  земель Брандербург і Берлін. Центр має близько 40  спонсорів, які підтримують школу і 80 спонсорів  не підприємства, а приватні особи в сфері підвищення кваліфікації та  перепідготовки.
АВТ має партнерство з відповідними галузевими асоціаціями, такими  як DENOGA Брандербург і IHK Потсдам та з різними робочими групами в області професійної освіти. АВТ кваліфікує близько 2000 учасників курсів (стажерів).
Освітня база АВТ – цевиробничо–технічна навчальна мережа. Здійснюється підготовка з 24 професій у приватній школі HOGA освітньої  спілки Тельтов. Дана школа провадить дуальну освітню підготовку: співпрацює з торговою палатою, з відомими ресторанами та фірмою ELMA (таких шкіл всього дві на землі Брандербург), екзамени відбуваються  на місці у школі (в приміщенні школи знаходиться навчальна кухня та навчальний ресторан).
«Для нас важлива угода з німецькими партнерами: через наших студентів твориться майбутнє України, це яскравий приклад євроінтеграції» - вважає директор коледжу Андрій Козак.
 
Новини коледжу:
Розпочинаємо навчання Розпочинаємо навчання
ІНСТРУКЦІЯ БЖД учнів, студентів під час літніх канікул ІНСТРУКЦІЯ БЖД учнів, студентів під час літніх канікул
Про встановлення карантину до 22 червня
14 травня відбулася педрада онлайн 14 травня відбулася педрада онлайн
Карантин продовжено
Графік виходу працівників під час карантину Графік виходу працівників під час карантину
Про організацію освітнього процесу на період карантину Про організацію освітнього процесу на період карантину
Про організацію освітнього процесу від 17.03.20 Про організацію освітнього процесу від 17.03.20
До уваги педагогічного та студентського колективу
Наказ про призупинення навчальних аудиторних занять Наказ про призупинення навчальних аудиторних занять
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету