Гість [Вхід] [Реєстрація]
Методична робота Циклові комісії Школа молодого викладача
Нормативна документація
Циклові комісії
 
Товарознавства та комерційної діяльності
 
Викладачів загальноосвітньої підготовки
 
З організації виховної та спортивно-масової роботи
 
Школа молодого викладача
 
Школа молодого майстра
 
Школа передового педагогічного досвіду
 
Семінар-практикум
 
Готельно-ресторанного сервісу та туризму
Методичні розробки
Передовий педагогічний досвід
Методичні комісії

Школа молодого викладача – одна із форм роботи з молодими педагогами
 
Молодий педагог, починаючи свій професійний шлях, відчуває труднощі через відсутність знань і досвіду в питаннях педагогіки, психології, методики викладання, навчання на різних етапах уроку, впровадження нетрадиційних форм навчання, ведення навчальної документації. Щоб допомогти викладачу – початківцю в професійному становленні, вдосконаленні фахової освіти та кваліфікації, в підвищенні педагогічної компетенції, в новому навчальному році гостинно відчинила свої двері  школа молодого викладача. Діяльність школи визначається програмою та сприяє вирішенню таких завдань:
-                     адаптація молодих викладачів до роботи в педагогічному та студентському колективах;
-                     формування та розвиток теоретичних знань з проблем педагогіки, психології та методики викладання з урахуванням інноваційних підходів;
-                     формування умінь щодо планування та здійснення навчально-виховної  діяльності;
-                     забезпечення знань та умінь щодо оцінювання навчальних досягнень студентів;
-                     розвиток умінь та навичок роботи з інформаційним середовищем;
-                     виховання відповідальності та творчого підходу у професійному зростанні;
-                     набуття знань та умінь у роботі з навчальною документацією;
-                     розвиток професійно-етичних якостей.
 В школі навчається 11 молодих спеціалістів, котрі потребують методичної допомоги при підготовці до занять,самоосвіті, в проведенні виховної та позаурочної роботи зі студентами. За кожним слухачем закріплений наставник. Наставники, досвідчені педагоги, діляться з молодими колегами секретами майстерності, допомагають процесу адаптації. На заняттях школи розглядаються актуальні питання з педагогіки, психології, використання сучасних засобів навчання, нетрадиційних форм і методів, нових педагогічних технологій, складання календарно-тематичних планів, ведення документації.
У методкабінеті сконцентровані кращі взірці навчально–методичних матеріалів досвідчених викладачів, голів циклових комісій: методичні розробки уроків, методичні рекомендації для викладачів та студентів. Бібліотека коледжу систематично ознайомлює молодих викладачів з новинками психолого-педагогічної   і методичної  літератури. Молоді фахівці відвідують уроки своїх наставників та інших досвідчених педагогів. Методист допомагає їм провести аналіз відвіданих у колег занять. Психолог проводить психологічні тренінги для створення комфорту в роботі молодих спеціалістів.
Основними формами організації навчання у школі молодих викладачів є теоретичні заняття, семінари, тренінги. Підсумкова форма контролю – проведення тижня молодого викладача.
Як вважав видатний педагог В. Сухомлинський: “ Один із секретів педагогічної творчості й полягає в тому, щоб збудити в учителя інтерес до пошуку, до аналізу власної роботи. Хто намагається розібратись  в хорошому й поганому на своїх уроках, у своїх взаєминах з вихованцями, той уже досяг половини успіху”.
Багато в чому успіх і результативність педагогічної діяльності залежить від готовності викладача до самоосвіти та самовдосконалення, бажання швидко засвоювати як передовий педагогічний досвід, так і інновації. Молодий спеціаліст стає хорошим вчителем завдяки наполегливості, постійному творчому пошуку, безперервному удосконаленню своїх знань і майстерності.
Зорієнтувати молодого педагога в навчально-виховному процесі, надати практичну допомогу в оволодінні його форм і методів, допомогти в соціально-педагогічній адаптації в колективі – головна мета школи  молодого викладача.
 
 

Керівник школи молодого викладача                          Заліська С.В.

 
Новини коледжу:
День знань
День гостинності
Відбулася зустріч з представником німецької фірми ТОВ "Елма"
Дистанційне навчання з 15 лютого до 01 березня Дистанційне навчання з 15 лютого до 01 березня
Пошук  нових форм навчання в умовах соціального  дистанціювання Пошук нових форм навчання в умовах соціального дистанціювання
Педагогічне читання - 2021 Педагогічне читання - 2021
Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін
З Новим роком та Різдвом Христовим! З Новим роком та Різдвом Христовим!
Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування
Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності  торговельно-економічного напряму Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності торговельно-економічного напряму
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету