Гість [Вхід] [Реєстрація]
Методична робота Циклові комісії З організації виховної та спортивно-масової роботи
Нормативна документація
Циклові комісії
 
Професійно-теоретичної та практичної підготовки торгово-комерційної діяльності
 
Професійно-теоретичної та практичноїпідготовки громадського харчування
 
Суспільно-гуманітарної підготовки та природничо-математичних дисциплін
 
З організації виховної та спортивно-масової роботи
 
Школа молодого викладача
 
Школа молодого майстра
 
Школа передового педагогічного досвіду
 
Семінар-практикум
 
Загально-професійних і технічних дисциплін
 
Викладачів та майстрів виробничого навчання сфери послуг
Методичні розробки
Передовий педагогічний досвід

Зміст, напрямки та перспективи діяльності методоб’єднання з організації виховної та спортивно–масової роботи
Методичне об’єднання працює над проблемою інтенсифікації процесу виховання учнів шляхом удосконалення активних форм і методів роботи у сучасних умовах і налічує 38 педпрацівника, кожен з яких працює над власною проблемою виховання молоді. Згідно розроблених рекомендацій щодо організації, змісту, основних форм роботи, а також положення про методичні комісії та нормативно-правових документів, що регламентують діяльність методичної комісії планово проводяться засідання методоб’єднання, зорієнтовані на певну тематику, тип та форму проведення. У колі ідей і думок, пошуку істини, у прес-центрі, за круглим столом, під час дебатів, диспутів та проведення ярмарку ідей члени методоб’єднання проводять семінари запитань та відповідей, інтерактивні дослідження працюють у мікрогрупах, тренінгових центрах, влаштовують експериментальний майданчик та конференції, де обговорюють проблеми адаптації учнів в нових умовах , традиції, реалії, та перспективи вихованою потенціалу сім’ї, шукають творчих та обдарованих дітей для формування спортивних секцій гуртків художньої самодіяльності, розділяють соціально-психологічні, ігрові тренінги для учнів завдяки інноваційні моделі «Тренінговий центр – сучасна освітня технологія», ведуть дослідження у соціальній профілактиці жорстокого поводження з дітьми, у питанні дисциплінарного покарання чи нагороди, застосовуючи методи військово-патріотичного, правового морального і духовного виховання та керуючись правовим довідником і конвенцією ООН про права дитини щодо превентивного виховання, профілактики суїцидів соціальної поведінки учнів з порушеннями інтелектуального розвитку, дітей-сиріт та тих, що позбавлені батьківського піклування, проведення з ними змістовного дозвілля. Застосовуючи новинки технологій виховної педагогічної майстерні, члени м/о підвищують особисту компетентність як теоретичну, так і практичну у пошуках нової парадигми педагогічної етики керуючись педагогічною спадщиною В.О. Сухомлинського та їх впровадження в досвід роботи навчального закладу. Методоб’єднання з організації виховної та спортивної робити розробляє план заходів спортивно-масової діяльності коледжу аналізую підсумки щопонеділка на загальноколеджній лінійці зосереджує учнів на перспективах подальших заходів в межах коледжу, району та області. Учні, що здобувають перемоги на змаганнях, конкурсах, виставках та ін. Заохочуються призами, грамотами, цінними подарунками що стимулює їх та інших учасників громадського життя навчального закладу до нових звершень. Робота методоб’єднання сприяє грамонії учнівського педагогічного колективів та родини задля симетрії змісту і форми співробітництва.
 
Голова м/о     Войкіна Н.В.
 
Новини коледжу:
Екскурсія студентів в Мукачево Екскурсія студентів в Мукачево
Виховний захід під гаслом «Відповідь нескореного народу» Виховний захід під гаслом «Відповідь нескореного народу»
14 жовтня учні, студенти та працівники коледжу прийняли участь у міському віче 14 жовтня учні, студенти та працівники коледжу прийняли участь у міському віче
У коледжі відбувся конкурс стройової підготовки У коледжі відбувся конкурс стройової підготовки
Підтримка для воїнів АТО та волонтерів Підтримка для воїнів АТО та волонтерів
День працівника освіти День працівника освіти
Відбулися загальноколеджні батьківські збори Відбулися загальноколеджні батьківські збори
Проведено спільний профілактичний рейдовий захід Проведено спільний профілактичний рейдовий захід
Місту Бурштин  - 463 Місту Бурштин - 463
14 вересня студенти і учні  здійснили флешмоб «Я люблю Бурштин» 14 вересня студенти і учні здійснили флешмоб «Я люблю Бурштин»
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету