Гість [Вхід] [Реєстрація]
Методична робота Циклові комісії Товарознавства та комерційної діяльності
Нормативна документація
Циклові комісії
 
Товарознавства та комерційної діяльності
 
Викладачів загальноосвітньої підготовки
 
З організації виховної та спортивно-масової роботи
 
Школа молодого викладача
 
Школа молодого майстра
 
Школа передового педагогічного досвіду
 
Семінар-практикум
 
Готельно-ресторанного сервісу та туризму
Методичні розробки
Передовий педагогічний досвід
Методичні комісії

Робота циклової комісії
торговельно-економічних дисциплін
Якщо вчитель хоч на один день зупиниться  в своєму  
інтелектуальному рості, він перестає бути світлом
           знань і для своїх вихованців, і для дорослих працівників
В.Сухомлинський
Завдання сучасного педагога - сформувати всебічно розвинутих, свідомих громадян, які увійшли в XXIстоліття і є  будівниками майбутнього України. Шлях до  цього проходить через  спрямування освіти на забезпечення професійної  самореалізації особистості, формування її  кваліфікаційного рівня, створення  соціально активного морального і фізично  здорового національного  виробничого потенціалу, який  має  посідати важливе місце у технологічному оновленні виробництва, впровадження у практику науки і техніки. А тому, дуже важливо, як буде  відбуватися навчальний процес: це  повідомлення педагогом готових знань і  сприйняття , усвідомлення, запам’ятовування  і відтворення їх, чи розвиток інтелектуальних якостей студентів, формування самостійного мислення, активності, свідомості, самоосвіти.
Циклова комісія торговельно-економічних дисциплін не ординарна за своїм складом. Вона охоплює секції – секцію: торговельних  дисциплін, економічних, операторів комп’ютерного набору, електромеханіків торговельного і холодильного устаткування, агентів з організації туризму. Основна мета усіх членів циклової комісії полягає в наданні глибоких базових знань і практичних вмінь майбутнім спеціалістам, які будуть конкурентоспроможними на ринку праці, стануть професіоналами своєї справи, опанують наукові та інформаційні технології
Проблема циклової комісії торговельно-економічних дисциплін:
- підвищення професійної підготовки студентів на основі впровадження активних форм навчання і позакласних заходів;
- створення бази методичних розробок та електронних засобів навчання на електронних носіях та їх каталогізація;
- інноваційне навчання - як засіб підвищення рівня компетентності студентів.
Мета роботи циклової комісії
- підвищення рівня методичної і педагогічної майстерності;
- обмін досвідом;
- підвищення рівня компетентності студентів.
- поліпшення якості освіти, робота з учнями, які потребують додаткової    уваги
- вдосконалення методики проведення активних форм навчання;
- моніторинг рівня професійного зростання викладачів і майстрів виробничого навчання
Кадровий склад циклової комісії торгівельно-економічних дисциплін вирізняється високою професійною і методичною майстерністю, педагогічною творчістю, гідними моральними якостями, де поруч з висококваліфікованими, досвідченими педагогами працюють молоді викладачі і майстри виробничого навчання. Раціональне поєднання колективної мудрості й індивідуальної творчості забезпечує якісне розв’язання навчальних проблем, впровадження інноваційних технологій, апробацію нових методик, а в результаті – сприяє підвищенню професійної майстерності викладачів і навчальних досягнень студентів.
«Педагогіка – це не наука, а мистецтво» - писав К Ушинський. Щоб зробити науково-методичну роботу цікавою і корисною, засідання циклової комісії проводяться у формі організаційно-інструктивних обговорень, семінарів, роботи в мікрогрупах, проведення презентацій педагогічних доробок членів комісії, «педагогічної веселки», практичних занять з використанням мультимедійного проектора, методичних дебатів, обміну досвіду, актуального інструктажу.
 Однією з давніх традицій коледжу є проведення тижнів спецпредметів, професійної майстерності. Відкриття тижня проходило у формі презентації професій.
 Цікаво і змістовно розробили туристичні маршрути в країни Європи «Європа очима дітей» агенти з організації туризму (Гулик В.М., Григорчук М.І.)
Науково-практична конференція «Невідоме про відоме» перенесла акценти із засвоєння знань на їх здобування. Найбільш значущими для пізнавальної діяльності є інтелектуальні вміння, самостійність у встановленні закономірності  логічних зв'язків у вивченому матеріалі, здатність студентів аналізувати, систематизувати, досліджувати і презентувати свої знання (Савчук М.Ю.)
 Викладачі - комп’ютерники  до організації та проведення тижня завжди підходять творчо, шукають нові форми і методи проведення заходів, залучаючи все більшу кількість студентів. Тому він пройшов насичено та цікаво як для студентів так и для самих викладачів. Протягом всього тижня проходила тематична виставка творчих проектів, в якій студенти з груп ОКН виявили свої творчі здібності при оформленні робіт у формі плакатів, постерів (під керівництвом викладача Торбин О.І.). Цікаво і змістовно, компетентно відбулося інтелектуально-розважальне шоу  «Хто зверху?”.
Електромеханіки холодильного і торговельно-технологічного устаткування провели вікторину «Моя майбутня професія» (Бояновська А.Я.)
В рамках тижня спецпредметів проведено олімпіаду. Циклова комісія організовує індивідуальну роботу з обдарованими  студентами.  Методика індивідуального підходу ґрунтується  на пристосуванні форм і методів педагогічної взаємодії до індивідуальних  особливостей з метою забезпечення запроектованого рівня розвитку особистості.
Переможцями олімпіади стали студенти: Кучмій Леся, Заровінський Андрій, Борінець Христина, Яцишин Володимир.
В рамках тижня викладачі Заліська С.В. і Рагулько О.Л. провели відкриті уроки з використанням інноваційних технологій навчання: Урок-мандрівка «Молоко і молочні товари»; урок гра «Подорож економічни експресом» (Основи галузевої економіки).
В рамках тижня проходила виставка методичних розробок і КМЗ уроків  «Педагогічний досвід та інновації», розроблених педагогами циклової комісії торговельно-економічних дисциплін. Мета науково-методичної виставки полягала у виявленні, апробації та поширенні перспективного педагогічного досвіду; впровадженні у практику роботи коледжу сучасних інформаційних технологій та педагогічних інновацій; активізації творчо-пошукової роботи в коледжі.
Сучасним підприємствам потрібні конкурентоспроможні фахівці, готові працювати в нових умовах та за новими технологіями. Тому ми ставимо собі за мету - акумулювати всі нововведення, які з’являються на ринку освітніх послуг, вивчати їх і пропагувати студентам.
Викладачі циклової комісії живуть і працюють в одному ритмі з колективом навчального закладу, забезпечуючи належний рівень підготовки майбутніх фахівців.

Голова ц/к Рагулько О.Л.

 

 

 
Новини коледжу:
Розпочинаємо навчання Розпочинаємо навчання
ІНСТРУКЦІЯ БЖД учнів, студентів під час літніх канікул ІНСТРУКЦІЯ БЖД учнів, студентів під час літніх канікул
Про встановлення карантину до 22 червня
14 травня відбулася педрада онлайн 14 травня відбулася педрада онлайн
Карантин продовжено
Графік виходу працівників під час карантину Графік виходу працівників під час карантину
Про організацію освітнього процесу на період карантину Про організацію освітнього процесу на період карантину
Про організацію освітнього процесу від 17.03.20 Про організацію освітнього процесу від 17.03.20
До уваги педагогічного та студентського колективу
Наказ про призупинення навчальних аудиторних занять Наказ про призупинення навчальних аудиторних занять
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету