Гість [Вхід] [Реєстрація]
Структура Відділення підготовки молодших спеціалістів Підприємництво, тогівля та біржова діяльність
Відділення підготовки молодших спеціалістів
 
Підприємництво, тогівля та біржова діяльність
 
Харчові технології
 
Туризм
 
Готельно-ресторанна справа
Відділення підготовки кваліфікованих робітників
Відділення загальноосвітньої підготовки
Відділення виховної та спортивно-масової роботи

Спецiальнiсть - Підприємство, торгівля та біржова діяльність
спеціалізація - Товарознавство та комерційна діяльність
Квалiфiкацiя молодшого спеціаліста - товарознавець-комерсант
Термiн навчання -  3 роки (на базі 9 класів)
Надаються глибокі теоретичні та практичні знання з іноземної мови, психології торгівлі, комерційної діяльності, маркетингу, менеджменту, основ бізнесу, товарознавства, бухгалтерського обліку, основ митної справи, електронної комерції, ринку іноземних товарів, основ мерчандайзенгу та інших навчальних дисциплін.
Товарознавець-комерсант може працювати:
 • товарознавцем;
 • торговим агентом;
 • комівояжером;
 • заступником завідуючого секцією;
 • менеджером з продажу;
 • менеджером з Інтернет-продажу;
 • маркетологом;
 • брокером;
 • агентом з торгівлі нерухомістю;
 • біржовим агентом;
 • агентом-експедитором;
 • керівниками підприємств різних форм власності;
 • експертами з контролю якості в органах експертизи товарів;
 • митного контролю у державних органах та органах маркетингової служби;
 • митним брокером;

 

 
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
 
 
         У сфері праці дедалі більшого значення набувають професії, пов'язані з переходом до ринку — підприємці, бізнесмени, комерсанти, посередники, дилери, брокери, менеджери.
 
         Кожного дня мільйони і мільйони людей приходять в магазин, щоб придбати товар. Повсякденне життя людини неможливо уявити без торгівлі . Це професія тих, хто дарує радість людям, тих, хто любить спілкуватися. Він - майстер успіху для всіх.   Торгівля - атрибут будь-якого суспільства.  Вона існує в усіх економічних формаціях З того, як працює торгівля, найчастіше судять про роботу уряду, про успіх соціальних і економічних реформ. Спеціалісти торгівлі вивчають, прогнозують і формують попит населення на товари, проводять маркетингові дослідження в пошуках якісних, конкурентоспроможних товарів відповідного асортименту, в пошуках постачальників високоякісної продукції за відповідними цінами.
 
          Жодна компанія, якщо вона думає про своє майбутнє, не відмовиться від послуг фахівця, який знає про товари все. Товарознавець – комерсант - центральна фігура торговельного бізнесу, «джентльмен» ринкової економіки, універсальний спеціаліст торговельної справи.Йому потрібно знати не менше, ніж лікарю, адвокату, архітектору, а тому людина, здатна до сприйняття інформації, її системного аналізу – це і є товарознавець – комерсант.Діапазон його роботи надзвичайно широкий: у комерційних і маркетингових службах виробничих підприємств, роздрібних і гуртових фірмах, торговельних домах, експортно - імпортних конторах, рекламних агентствах, посередницьких структурах.Майбутні товарознавці-комерсантиодержують організаційно-управлінську та економічну підготовку. Вони вивчають  комерційну діяльність, маркетинг, основи бізнесу, бухгалтерський облік, менеджмент, психологію торгівлі, товарознавство продовольчих і непродовольчих товарів, інформатику та комп'ютерну техніку, економіку, фінанси, торговельно-технологічне обладнання. Практичне навчання здійснюється на гуртових, роздрібних та виробничих підприємствах різних форм власності. Товарознавець – комерсант повинен вміти:
 
 • вирішувати конкретні ринкові ситуації;
 • давати торговельні характеристики різним групам товарів, консультації щодо споживних властивостей товарів;
 • розробляти стратегію та тактику маркетингу
 • формувати і контролювати оптимальний асортимент товарів
 
         Товарознавець - це престиж магазину, фірми або підприємства. Він краще за інших знається на якості товарів,  в лічені хвилини відрізнить справжню продукцію від фальшивки. Він впевнено себе почуває в будь-якій лабораторії, знає сотні стандартів, може визначити ґатунок, дізнатися про склад, перевірити, наскільки безпечна продукція. Кожен фахівець у цій справі вивчає ринок, знає потреби покупців, розбирається у сучасній моді, вміє організовувати торгівлю, вести переговори. Цей фахівець — практично жива енциклопедія для будь-якого споживача. Спеціальність затребувана в торгівлі: торгові компанії, супермаркети, склади, магазини, митниці, лабораторії експертизи і сертифікації, товариство захисту прав споживачів
 
         Здобуваючи спеціальність комерсант, ми зможемо в майбутньому відкривати своє підприємство.Мистецтво комерції - це не мистецтво продажу. Це вміння переконати будь-кого зробити покупку. Це мистецтво створювати умови, за яких покупець сам себе переконає в цьому.                                                                                                         
 
   Комерсант – це основна фігура товарного ринку, висококваліфікований менеджер, який знає кон'юнктуру і закони вільного ринку. Від результативної роботи комерсанта залежить ефективність діяльності підприємства або фірми в цілому. Закінчивши заклад можна працювати: керівником виробничих підрозділів в оптовій і роздрібній торгівлі, підрозділів маркетингу, у складському господарстві, агентом з комерційних послуг та торгівельним брокером, керуючим магазином, директором торгівельної фірми, представником торгівлі, торговельним інспектором, ревізором; рекламним агентом.
 
Якщо ви:  легко сходитеся з людьми,  любите знаходитися в центрі подій,  красномовні,  умієте наполягати на своєму,   маєте здібність до аналітичного мислення,  ініціативні,  стресостійкі, можете самостійно ухвалювати ефективні рішення, маєте організаторські здібності, комунікабельні, відповідальні - обирайте спеціальність    
 
  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність                                                                                                              
 
Ця спеціальність сучасна, затребувана, цікава. Де б ви не перебували: в Україні, за кордоном, спеціалісти нашого напрямку потрібні завжди.

 

 

 

 

 

 
Новини коледжу:
Розпочинаємо навчання Розпочинаємо навчання
ІНСТРУКЦІЯ БЖД учнів, студентів під час літніх канікул ІНСТРУКЦІЯ БЖД учнів, студентів під час літніх канікул
Про встановлення карантину до 22 червня
14 травня відбулася педрада онлайн 14 травня відбулася педрада онлайн
Карантин продовжено
Графік виходу працівників під час карантину Графік виходу працівників під час карантину
Про організацію освітнього процесу на період карантину Про організацію освітнього процесу на період карантину
Про організацію освітнього процесу від 17.03.20 Про організацію освітнього процесу від 17.03.20
До уваги педагогічного та студентського колективу
Наказ про призупинення навчальних аудиторних занять Наказ про призупинення навчальних аудиторних занять
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету