Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Життя коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Назад Назад
Досягнення успіху через вибір професії
Бурштинський торговельно-економічний коледж Київського національного торовельно-економічного університету здійснює підготовку висококваліфікованих робітничих кадрів та молодших спеціалістів. За роки існування навчальний заклад підготував більше 15 тисяч фахівців торгівлі та громадського харчування, які працюють в різних куточках України.
 

- Кухар; офіціант

- Кухар; кондитер

- Оператор комп’ютерного набору; контролер-касир

 - Електромеханік торговельного та холодильного устаткування

  • Ø Виробництво харчової продукції;
  • Ø Товарознавство та комерційна діяльність;
  • Ø Ресторанне обслуговування;
  • Ø Туристичне обслуговування.
Від початку створення навчальний заклад не змінював напряму підготовки фахівців, саме тому має необхідну навчально-матеріальну базу та якісне кадрове забезпечення. У коледжі створено усі умови для здійснення підготовки молодших спеціалістів та кваліфікованих робітників:
 
Одним із пріоритетних напрямів діяльності Київського національного торговельно-економічного університету, структурним підрозділом якого є Бурштинський торговельно-економічний коледж, є розвиток міжнародних контактів із співробітництва. В рамках договорів про співпрацю з вищими навчальними закладами Франції, Німеччини, Польщі, Греції, Китаю та інших країн реалізуються програми обміну викладачами та студентами. Сила КНТЕУ – у постійному вдосконаленні, пошуку інноваційних рішень задля забезпечення європейського рівня освіти.
Бурштинський торговельно-економічний коледж гарантує високу фахову підготовку. Саме у нас Ви можете здобути сучасну освіту, набути престижний фах.
Відповідно до Меморандуму між Київським національним торговельно-економічним університетом і Технологічним Освітнім Інститутом Центральної Македонії м.Серрес (Греція), двосторонньої угоди про партнерство між КНТЕУ і навчально-тренінговою агенцією Job Trust (м.Салоніки, Греція) студенти коледжу Петращук Анна та Леськів Людмила проходили виробничу практику на підприємствах готельного господарства Греції.
Саме ці вихованці коледжу, вийшовши на міжнародний ринок співпраці, виявили належний рівень професійних вмінь та навиків. Петращук Анна була найнята у ресторан п’ятизіркового комплексу «Блу Мерін та Спа» (о.Кріт), як студент-практикант на посаду офіціанта. Професійна підготовка Людмили Леськів здійснювалася у готельному комплексі «Луїс Колоссос Біч» (о.Родос) в кондитерському цеху на вакансії помічника з випічки. За час участі в програмі  наставники належно оцінили практичні навики та надали характеристики-рекомендації нашим  практикантам, де вказано, що Людмила Леськів та Петращук Анна є працелюбними, кваліфікованими, надійними, чесними та добросовісними працівниками. Їхня  дружелюбність та комунікабельність створювали хороші стосунки не тільки з клієнтами, але й з колегами.
Також студентське життя має бути яскравим, багатим на приємні враження, як добра цікава книжка. І найкращими її сторінками повинні стати свята. Адже вони дарують учням та студентам радісний настрій від спілкування у веселому колі з друзями та надають чудові можливості виявити свої таланти, відчути себе справжніми музикантами, акторами. Усе це безумовно сприяє духовному розвитку юних особистостей. Кожний учасник святкового дійства може проявити себе і як виконавець, і як організатор. Наші учні та студенти займаються в гуртках художньої самодіяльності: вивчають хоровий спів, навчаються вокального мистецтва, з великим ентузіазмом займаються у танцювальному, духовому та народному гуртках.
В учнів розвиваються творчі здібності, стимулюється впевненість в собі та ініціатива, укріплюються міжособові зв’язки, реалізується потрібність у спілкуванні. Крім того, цікава спільна праця – добрий стимул для росту дружнього учнівського колективу, що має неабияке значення у виховному процесі учнів. Виховання не терпить примусу і тиску. Лише можливість вільного вибору, демократична, радісна атмосфера забезпечують становлення людини й громадянина, а інтелектуальна та емоційна насиченість життя учнів допомагає кожному з них визначитись у майбутньому.
Старший майстер Сисак Л.С.
Дата публікації: 10.03.2015   Кількість переглядів: 5636

Відгуки

Ім'я
E-Mail
Код
Текст
  Дана форма створена для публікації позитивних відгуків та рекомендацій. Адміністрація сайту залишає за собою право не опубліковувати записи, які не відповідають даному формату
 
 
 
Новини коледжу:
Ігри Співдружності КНТЕУ Ігри Співдружності КНТЕУ
Здобутки в ІІ етапі обласної олімпіади з фізики Здобутки в ІІ етапі обласної олімпіади з фізики
Тиждень спецпредметів торговельно-економічного напрямку Тиждень спецпредметів торговельно-економічного напрямку
На базі коледжу відбулося засідання обласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області На базі коледжу відбулося засідання обласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області
Майстер-клас в Чернівецькому торговельно-економічному інституті
Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич
Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін
Грамота Верховної Ради Грамота Верховної Ради
Науково-практичний семінар Науково-практичний семінар
Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019 Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету