Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Нормативні документи Звіт директора коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
 
Положення про Бурштинський ТЕК КНТЕУ
 
Ліцензії
 
Pologennya
 
Положення про порядок розрахунків за договорами про навчання (підготовку) громадян України
 
Сертифікати
 
Звіт директора коледжу
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Річний план закупівель
 
Звіт директора  Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ за 2016 рік.
 
 
 
 
          У 2016 році діяльність Бурштинського ТЕК КНТЕУ здійснювалась згідно з вимогами основних нормативних документів: ст. 53 Конституції України, Закону України «Про освіту», «Про вищу освіту» «Про професійно-технічну освіту», «Про загальну середню освіту», Державної програми «Освіта» (Україна ХХІ століття), Національної доктрини розвитку освіти, Концепції національного виховання та Положення про Бурштинський ТЕК КНТЕУ.
Освітні послуги коледжу пов’язані з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста (ВИТЯГ  ЛВ № 00196-000339 з Єдиної державної електронної бази з питань освіти щодо здійснення освітньої діяльності закладу освіти у сфері вищої освіти) зі спеціальностей:
- Харчові технології
спеціалізація «Виробництво харчової продукції»;
-Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
спеціалізація «Товарознавство та комерційна діяльність»;
- Готельно-ресторанна справа
спеціалізація «Ресторанне обслуговування»;
- Туризм
Спеціалізація «Туристичне обслуговування»
Поряд з цим традиційно здійснюється підготовка кваліфікованих робітників (Ліцензія Серія АЕ № 636339 від 05.05.2015р.) за професіями:
кухар;
кухар; кондитер;
кухар; офіціант;
майстер ресторанного обслуговування
електромеханік торговельного та холодильного устаткування;
оператор комп’ютерного набору, конторський (офісний) службовець (бухгалтерія);
оператор комп’ютерного набору, контролер-касир;
Студентам та учням, які навчаються на основі  базової загальної середньої освіти, надаєтьсян повна загальна середня освіта (Свідоцтво про атестацію Серія ЗД ІІІ № 091486 від 07.03.2013р.)
За звітний період колективом коледжу проведена робота щодо акредитації спеціальностей «Виробництво харчової продукції» і «Товарознавство та комерційна діяльність» та ліцензування професій «Кухар»; «Офіціант» з ліцензованим обсягом прийому 60 осіб (первина професійна підготовка);
 «Майстер ресторанного обслуговування» з ліцензованим обсягом прийому 30 осіб (первина професійна підготовка);
«Оператор комп’ютерного набору»; 4121 «Офісний службовець (бухгалтерія)» з ліцензованим обсягом прийому 30 осіб (первина професійна підготовка)
Організація належного навчально-методичного забезпечення навчального процесу передбачила впровадження розроблених на основі державних стандартів освіти якісних навчальних планів щодо підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів. Для вирішення цього завдання коледж співпрацював з навчальним відділом КНТЕУ.
Контингент учнів і студентів
Станом на 01 грудня 2016 року контингент  учнів та студентів складає 434 особи денної форми навчання, з них 288 учнів (66,4 % від загальної кількості контингенту) та 146 студентів (33,6 % від загальної кількості контингенту).
Випуск учнів у 2016р. склав 151 особу. Дипломи з відзнакою отримали 17 випускників, що складає 11,25 % від числа випуску учнів.
З випуску 2016р., тобто з 151 особи працевлаштовано 143, що підтверджено відповідними документами, і складає 94,7%.
Результат непоганий, але і в цьому напрямі роботи є чимало проблем.
Педагогічний колектив
У 2016 році педагогічний колектив нараховує ­­­60 осіб. З них: 28 викладачів, 14 майстрів в/н та 3 вихователя.
Зріс рівень кваліфікації викладачів та майстрів виробничого навчання. У поточному році 11 педпрацівників пройшли атестацію, 8 - курси підвищення кваліфікації при Львівському центрі професійно-технічної освіти та Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.  Троє медпрацівників: Грибіш С. М., Гулик В. М. та Сеньків М.І. вступили до аспірантури Інституту професійно-технічної освіти НАПН України. Дирекція коледжу прагне домогтися показників ефективності підготовки науково-педагогічних кадрів через аспірантуру.
Педагогічний колектив коледжу успішно працював над науково-методичною проблемою «Впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний та виробничий процеси», яка знайшла чітке відображення в роботі циклових та методичних комісій, школах молодого викладача, молодого майстра та передового педагогічного досвіду, засіданнях педагогічної ради, самостійній діяльності кожного педагога.
На базі навчального закладу працювало 5 циклових комісій та 5 методичних комісій, які протягом навчального року проводили предметні та методичні тижні, педагогічні читання, вивчали результативність курсової перепідготовки та самоосвіти педагогів, надавали методичну допомогу молодим педагогам, готували методичні матеріали тощо.
Здійснено ряд заходів щодо покращення умов проведення навчального процесу та проходження виробничої практики студентів. Повністю оновлено науково-методичні комплекси спеціальностей, паспорти предметів та професій. Оновлено та розширено мережу баз практики за рахунок укладання договорів з провідними підприємствами м. Бурштина, м. Галича, області та баз відпочинку Карпат та чорноморського побережжя.
Студенти коледжу під керівництвом викладачів брали участь у Всеукраїнських та міжнародних заходах, зокрема:
8 квітня 2016р. у  ІХ Міжнародній студентській  науковій конференції «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки», яка  відбувалась у коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк). За матеріалами конференції опубліковано збірник тез,  куди увійшли доповіді кращих студентів за такими напрямами та темами:
-          Вплив іншомовної підготовки на молодь в умовах інтеграції та інформатизації.- Федорів Софія (науковий керівник Андрушків Н.С.)
-          Право і суспільство в  умовах глобалізації: сучасний і історичний аспект- Козачишин Катерина (науковий керівник Нога О. Ю.)
-          Екологія, здоров’я і суспільство - Кайс Тетяна(науковий керівник Сеньків М. І.)
14-15 квітня 2016р.  в КНТЕУ на факультеті ресторанно-готельного та туристичного бізнесу відбулася ІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та перспективи».Студентка коледжу Жанна   Осадко за участь в роботі конференції нагороджена Дипломом ІІ ступеня.
19 квітня 2016р. директор та педагоги коледжу взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції Інституту професійно-технічної освіти НАПН України «Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання», присвячена десятій річниці Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.
1 червня 2016р.на Першому міжнародному чемпіонаті з кулінарного та кондитерського мистецтва серед юніорів «BESTCookFEST Junior-2016» студентка Ганна Готра отримала бронзову медаль та звання «Найкращий кухар року», у номінації «Найкращий кондитер року» студентка Оксана Мазуркевич виборола бронзу. Під час змагань  юні таланти  представили різноманітні кондитерські вироби, які спеціально готували до конкурсу.  Це картина з тіста « Польові квіти»(бронзова медаль) та святковий торт «Пори року», який приніс  конкурсантам золоту медаль.
   
У вересні коледж взяв участь у святкуванні 462 річниці від першої згадки міста Бурштина. Студенти та педагоги коледжу організували виставку робіт з карвінгу та фруктових композицій, виставку-продаж кондитерських виробів та приготування страв на відкритому вогні: шашлику, ковбасок, овочів-гриль, ухи, карпатського чаю.   Гості відмічали принадність кулінарних страв та пригощалися ними. Для найменших гостей свята майстер виробничого навчання Мислюк Н.М. проводила майстер-клас.
 
У жовтні у навчальному закладі проведено ряд заходів до святкування 70-річчя КНТЕУ, зокрема: круглий стіл «Досягти успіху, навчаючись у КНТЕУ», віртуальну екскурсію університетом, виставку інформаційних матеріалів про КНТЕУ, конкурс творчих робіт студентів і викладачів коледжу та ін.
28 жовтня 2016р.викладачі коледжу Лазорко І. В. та Якула Н.М. взяли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Поєднання інноваційних і традиційних технологій навчання української та іноземних мов як чинник забезпечення дієвості знань», яка проводилась у Харківському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ. За результатами конференції видано наукові тези
Фінансування коледжу в 2016 році відбувалося із державного та місцевого бюджетів. З місцевого бюджету на підготовку робітничих кадрів надійшло коштів у сумі 5 мільйонів 983 тисяч 708 гривень. Кошти використовувались на оплату праці в сумі 3 мільйони 218 тисяч 742 гривні, на відрахування із заробітної плати - 703 тисяч 170 гривень, на виплату стипендії - 1 мільйон 267 тисяч  , на харчування учнів – сиріт у сумі 197 тисяч грн.. 35 тисяч  гривень виплачено матеріальної допомоги учням-сиротам, малозабезпеченим учням та учням-інвалідам; 537 тисяч гривень спрямовано на оплату енергоносіїв.
З  державного бюджету надійшли кошти на підготовку кадрів  «молодший спеціаліст» в сумі 2 мільйони 667 тисяч 800 грн. З них на оплату праці спрямовано 704 тис.200 грн., на виплату стипендії студентам - 846 тис. 560 грн. А також надійшли кошти на поточний ремонт та матеріали у сумі 945 тис грн.., на оплату енергоносіїв – 10 тис.грн.
Власні надходження за 2016 рік склали в сумі 609 тис. грн. з них:
-         за послуги, що надаються бюджетними установами згідно  з їх основною діяльністю  –               108 тис. 859 грн.;
-         від господарської діяльності –  417 тис.85 грн.;
-         від оренди майна -                           83 тис.624 грн.
Кошти спеціального фонду використовувались на заробітну плату у сумі 153 тис.470грн., на оплату харчування учнів – 112 тис. грн., за надані послуги (рекламно-інформаційні, зв’язку та ін..) - 86 тис. 290 грн., на придбання матеріалів, обладнання, палива та інвентарю в сумі 150 тис. грн.
Кошти благодійного фонду були спрямовані на оплату рекламно-інформаційної послуги в сумі  34 тис. грн.
Заборгованості по виплаті заробітної плати, стипендій учням та студентам, за використані енергоносії по коледжу немає.
Виховна робота
В основу діяльності колективу коледжу з виховання учнів та студентів покладені нормативні документи, в яких визначені основні завдання виховної діяльності і на виконання яких організовано і проведено роботу за такими напрямками:
  1. 1.                З метою виховання високої моралі у молодого покоління, формування патріотизму в українському суспільстві на основі відродження національних традицій проведено:
28.09.  – зав бібліотекою Федунків О.Р. читацький  марафон «Бібліотека – шлях із сивої давнини».    Захід присвячений Всеукраїнському дню  бібліотек, а також даті 980 р. від дня заснування Софіївським собором першої відомої бібліотеки в Київській Русі.
2710.16 – відбувся круглий стіл, присвячений 150-річниці з дня народження видатного українського історика зі світовим іменем, громадського і політичного діяча М. Грушевського. (підготували викладачі історії Грибіш С.М., Бандура М.І.) 
9.11.16  - Учні, студенти, викладачі та працівники брали участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту, присвяченого Дню української писемності і мови. Також брали участь в ІІ етапі ХУІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика  та у Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім.Т. Шевченка.
07.12. – відбулася зустріч з військовослужбовцями Галицького районного військового комісаріату, комісаром Яковлевим К.В та учасником АТО
З 09 до 13 грудня  проходив тиждень Права, в рамках якого проведено диспутна тему: “Коли мої права порушені”.  Також відбулася зустріч з прокурором відділу  ювенальної юстиції прокуратури області Сапожніковою Ю.О.  
  1. Завдяки роботі спортивних секцій  створено умови для фізичного розвитку студентів, збереження, зміцнення їхнього здоров’я,Всього працює 5 секцій, де займаються 129 учнів та студентів.
секція
Дівчата/хлопці
Волейбол
15/15
Настільний теніс
16/18
Баскетбол
8/8
Футбол
12/15
Легка атлетика
10/12
 
За результатами обласного огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту у коледжах за 2015-2016 н.р.  отримав 14 місце.
Команди коледжу  в листопаді-грудні місяці прийняли участь в обласній спартакіаді, де завоювали:  з настільного тенісу - 6 місце, з баскетболу юнаки – 4 місце, дівчата – 2 місце.
  1. Духовно-моральне виховання, формування високої пізнавальної культури, організація змістовного дозвілля студентів.
Більше 50-ти учнів та студентів є постійними учасниками художньої самодіяльності: гуртка художнього слова, вокального та народних інструментів.  В обласному конкурсі театрів фольклору та драматичнихколективів міні-вистава «Доля українки» зайняла ІІ місце в номінації за кращу акторську майстерність та змістовність сценарію. В конкурсі поезії  до Дня української мови та писемності – 2 місце в номінації Авторський вірш зайняв студент Гой Владислав.
  1. 4.                Гуманізація педагогічного процесу, демократизація стосунків у колективі, урахування інтересів студентів під час організації освітньо-виховного процесу
Так, 03 жовтня  студенти  груп 2РО та 2ВХП разом з класним керівником Фіголь Н.Д. підготували виховний захід до  Дня працівника освіти «Шана, вдячність лише Вам». 
17.11  - студентське самоврядування коледжу  відзначилося  особливою активністю в організації і проведенні Дня самоврядування до Міжнародного дня студента. Також  відбулася посвята в студенти для першокурсників під керівництвом кураторів Рагулько О.Л. та Сурмачевської О.П.
Виховна робота в цілому спрямована на розвиток учня, студента як особистості, становлення його як громадянина-патріота та готового брати на себе відповідальність.
 
 
 
Директор        А. Р.Козак
 
Новини коледжу:
Тиждень права триває Тиждень права триває
Конкурс театрів фольклору та драматичних колективів Конкурс театрів фольклору та драматичних колективів
Всеукраїнський тиждень права Всеукраїнський тиждень права
Проведено дискусію «Споживач має право знати» Проведено дискусію «Споживач має право знати»
Проведено майстер-клас з виготовлення святкової упаковки для подарунків Проведено майстер-клас з виготовлення святкової упаковки для подарунків
Участь студентів та учнів у тижні професійної майстерності торговельно-економічного напрямку Участь студентів та учнів у тижні професійної майстерності торговельно-економічного напрямку
30 листопада відбулось засідання вченої ради КНТЕУ , в ході якого обрано директора нашого коледжу 30 листопада відбулось засідання вченої ради КНТЕУ , в ході якого обрано директора нашого коледжу
Збори трудового колективу з обрання директора коледжу Збори трудового колективу з обрання директора коледжу
День Гідності та Свободи День Гідності та Свободи
Учні та студенти відвідали  Музей Визвольних змагань Галицького району Учні та студенти відвідали Музей Визвольних змагань Галицького району
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету