Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
сайт Бтефк Кнтеу 2021
Протидія булінгу
Назад Назад

Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін

Якість навчально-виховного процесу в коледжі, його результативність , певною мірою залежать від викладача, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності.
 З метою удосконалення технології дистанційного навчання під час карантину, професійної компетентності викладачів, оновлення інформаційного та методичного забезпечення освітнього процесу, впровадження нових технологій, форм і методів підготовки здобувачів освіти в ВСП «БТЕФ КНТЕУ» 27.01.2021, відбулися педагогічні читання.
Цьогорічні педагогічні читання пройшли на платформі Google Meet  та викликали масу зацікавленості і обговорення, оскільки тема педагогічних читань «Створення сучасного освітнього простору для формування компетентної особистості випускника в умовах дистанційного навчання».
Готуючись до педагогічних читань викладачі загальноосвітніх дисциплін прагнули узагальнити та продемонструвати власний досвід роботи з підготовки здобувачів освіти в умовах дистанційного та змішаного навчання в коледжі. Виступаючі запропонували ефективні сервіси та технології для організації такого навчання.
До уваги викладачів були запропоновані наступні доповіді:
1. Дистанційне навчання: плюси і мінуси. Наумчук Г.М.
2. Засоби організації дистанційного навчання. Якула  Н.М.
3 Інструментарій дистанційного навчання.    Робур І.С.
4.Stem- освіта і дистанційне навчання.  Лотоцька Н.В
5. Онлайн- тести для дистанційного навчання на уроках біології.   Фіголь Я.В.
Викладач Любінець С.Т. представила сучасні освітні ресурси та онлайн-сервіси для забезпечення якісної підготовки здобувачів освіти з української мови та літератури. Викладачі загальноосвітніх дисциплін поділилися досвідом використання ІТ контенту на заняттях; підкреслили важливість освіти здобутої в умовах дистанційного навчання.
 Під час педагогічних читань викладачі не тільки удосконалили свій власний педагогічний досвід, але й збагатили його досвідом колег, розробили нові форми його впровадження.
            Голова циклової комісії загальноосвітньої підготовки Стеренчак Л.В.

ajnj.jpg
Дата публікації: 03.02.2021   Кількість переглядів: 7619

Відгуки

Ім'я
E-Mail
Код
Текст
  Дана форма створена для публікації позитивних відгуків та рекомендацій. Адміністрація сайту залишає за собою право не опубліковувати записи, які не відповідають даному формату
 
 
 
Новини коледжу:
День знань
День гостинності
Відбулася зустріч з представником німецької фірми ТОВ "Елма"
Дистанційне навчання з 15 лютого до 01 березня Дистанційне навчання з 15 лютого до 01 березня
Пошук  нових форм навчання в умовах соціального  дистанціювання Пошук нових форм навчання в умовах соціального дистанціювання
Педагогічне читання - 2021 Педагогічне читання - 2021
Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін
З Новим роком та Різдвом Христовим! З Новим роком та Різдвом Христовим!
Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування
Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності  торговельно-економічного напряму Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності торговельно-економічного напряму
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету