Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Назад Назад

День Гостинності для молоді регіону

11 грудня 2019 року Галицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з адміністрацією Бурштинського торгівельно-економічного коледжу КНТЕУ організувала для учнів Бурштинських шкіл та шкіл району день відкритих дверей навчального закладу.
   На початку презентації до присутніх із привітальним словом звернулась заступник директора з навчальної роботи Олександра Торбин, яка розповіла учасникам про ряд професій та спеціальностей, яким навчають у коледжі, а саме: кухар-кондитер, кухар-офіціант, товарознавець, комерсант, агент з організації туризму, електромеханік торговельного та холодильного устаткування, майстер ресторанного обслуговування, бармен та інші. Велику увагу приділено історії створення навчального закладу, поінформовано про навчальну базу, досягнення і відзнаки своїх вихованців, здобутих у період навчання та після його закінчення, про творчий педагогічний колектив, який протягом багатьох років передає багатий досвід учням закладу, які у майбутньому стають справжніми фахівцями і майстрами своєї справи. Студенти закладу у цікавій формі презентували професії, їх тонкощі, особливості та під час майстер-класів наочно демонстрували витвори кулінарного мистецтва, де кожнен бажаючий міг взяти участь у виготовленні певного шедевру, показавши своє творче уявлення та покуштувати його.
На завершення заходу студенти коледжу частували гостей своїми кулінарними виробами, а учні жваво обговорювали отриману інформацію, що свідчило про зацікавленість навчальним закладом.

гості7.jpg
емту9.jpg
мро склад серв.jpg
туризм8.jpg
якість товару3.jpg
гості1.jpg
гості3.jpg
торг8.jpg
Дата публікації: 19.12.2019   Кількість переглядів: 1571

Відгуки

Ім'я
E-Mail
Код
Текст
  Дана форма створена для публікації позитивних відгуків та рекомендацій. Адміністрація сайту залишає за собою право не опубліковувати записи, які не відповідають даному формату
 
 
 
Новини коледжу:
Завершення навчання, випуск 2020 Завершення навчання, випуск 2020
Педагогічні читання 2020 Педагогічні читання 2020
День Гостинності для молоді регіону День Гостинності для молоді регіону
Вітаємо збірну команду коледжу з здобутками у спортивних змаганнях
Участь в ІІ Всеукраїнському конкурсі стартапів «TourSystemUkrChallenge» Участь в ІІ Всеукраїнському конкурсі стартапів «TourSystemUkrChallenge»
Участь у західі  ЕРАЗМУС+ Участь у західі ЕРАЗМУС+
Засідання обласного методоб'єднання викладачів фізики Засідання обласного методоб'єднання викладачів фізики
Раз на рік вирушай туди, де ще не був жодного разу. Раз на рік вирушай туди, де ще не був жодного разу.
Співпраця з німецькими партнерами готельно-ресторанного бізнесу Співпраця з німецькими партнерами готельно-ресторанного бізнесу
День знань День знань
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету