Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Назад Назад

Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич

 

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич
відвідала Бурштинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ
 
На запрошення дирекції Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ та за сприяння народного депутата України Володимира Шкварилюка, 16 квітня навчальний заклад відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Під час зустрічі зі студентським та педагогічним колективом Лілія Михайлівна високо оцінила діяльність педагогічних працівників та директора коледжу зокрема. Вона зазначила, що Бурштинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ є базовим на Прикарпатті з підготовки фахівців за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодших спеціалістів та кваліфікованих робітників. При цьому директор коледжу Андрій Козак ознайомив присутніх з діяльністю коледжу та його досягненнями. У теплій і дружній атмосфері були обговорені питання, що цікавили педагогів та студентів, а саме можливість для розвитку коледжу після прийняття Закону України «Про фахову передвищу освіту».
Перебуваючи в коледжі, Лілія Михайлівна відвідала навчальну лабораторію  «Виробництва харчової продукції», де студенти під керівництвом майстра виробничого навчання Надії Мислюк провели майстер-клас з приготування англійського десерту «Трайфл» та австрійського десерту «Павлова». У майстер-класі взяли участь заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віктор Кімакович, заступник  директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано- Франківської обласної державної адміністрації Андрій Сташків та Роман Куцишин-помічник-консультант народного депутата України Володимира Шкварилюка.
Голова трудового колективу Людмила Брагінцева від імені колективу подякувала Міністру освіти і науки України, яка  справила враження на учасників зустрічі своєю толерантністю, тактовністю і компетентністю у широкому колі питань діяльності закладів освіти.
           Після зустрічі викладачі і студенти мали можливість зробити спільне фото з Міністром освіти і науки України.

           

 

14.JPG
8.jpg
16.jpg
11.jpg
12.jpg
3.jpg
1.JPG
4.jpg
7.jpg
10.jpg
Дата публікації: 17.04.2019   Кількість переглядів: 1897

Відгуки

Ім'я
E-Mail
Код
Текст
  Дана форма створена для публікації позитивних відгуків та рекомендацій. Адміністрація сайту залишає за собою право не опубліковувати записи, які не відповідають даному формату
 
 
 
Новини коледжу:
Вручення дипломів випускникам 2019 року Вручення дипломів випускникам 2019 року
Ігри Співдружності КНТЕУ Ігри Співдружності КНТЕУ
Здобутки в ІІ етапі обласної олімпіади з фізики Здобутки в ІІ етапі обласної олімпіади з фізики
Тиждень спецпредметів торговельно-економічного напрямку Тиждень спецпредметів торговельно-економічного напрямку
На базі коледжу відбулося засідання обласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області На базі коледжу відбулося засідання обласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області
Майстер-клас в Чернівецькому торговельно-економічному інституті
Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич
Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін
Грамота Верховної Ради Грамота Верховної Ради
Науково-практичний семінар Науково-практичний семінар
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету