Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Назад Назад

Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019

З 28 лютого по 2 березня вихованці Бурштинского торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, представляючи Прикарпатську гільдію кулінарів, брали участь у Міжнародному фестивалі ресторанних технологій «BestСookFest-Podillya», який відбувся у Кам’янець-Подільському. Це був не просто фестиваль, а демонстрація сучасних ресторанних технологій серед провідних майстрів ресторанного бізнесу, професіоналів в галузі кулінарного та кондитерського мистецтва.
 Результат участі -  чотири срібні та дві бронзові нагороди.  Своїми медалями в окремих номінаціях студенти підтвердили високі знання й достойний рівень підготовки, що, безперечно, є гордістю й надбанням коледжу, приємним результатом його діяльності й щоденної роботи.
В  номінації "Краща команда кухарів" команда наших студентів  (Данів Тетяна,  Козера Наталія) разом із майстром виробничого навчання Шемберком І. В. виборола три срібні медалі. Таку високу оцінку журі отримала їхня страва, у якій поєдналася європейська та світова кухня. Це сом кларієвий запечений з лососем. Подавався цей ексклюзив з  крокетами із етнічно прикарпатського баношу та сиру «Філадельфія». Лаконічним доповнення страви був смородиновий соус.
Бронзові нагороди дісталася студентці коледжу Наталії Козері за «Рулет із вирізки свинини з бринзою та в’яленими помідорами» і Василині Рій – за художню роботу з тіста «Моя мрія», яку вона відтворили у вигляді «Ейфелевої вежі». Василина- випускниця коледжу,  представляла хлібопекарню «Щедрий коровай». Інша випускниця коледжу- Оксана Мазуркевич, яка представляла лаундж кафе «Джем», в індивідуальній номінації "Десерти" отримала срібло,  представивши на суд міжнародного журі український національний десерт «Пухкеник сирний», виготовлений на основі макового тіста, з сирною масою із традиційного «творогу». Неповторності виробу додавали український гарбуз, уварений в карамелі разом з апельсиновими цукатами. Довершував цей шедевр порічковий соус.
За участь в індивідуальній номінації «Страва з риби та морепродуктів» команду нагороджено дипломом учасника. А оцінювати страви та десерти конкурсантів були покликані судді міжнародного класу– члени Всесвітнього товариства Шеф-кухарів WMCS– з Ізраїлю, Англії, Албанії, Туреччини, Монголії, Румунії, Словенії, Білорусі, Молдови…
Звичайно, що тут ключову роль зіграли знання і навички наших амбіційних студентів та випускників. І, звичайно ж, досвід їх талановитих наставників– Надії Мислюк, Лесі Фігури, Марії Пелих, Івана Шамберка, які на базі коледжу підготували команду до міжнародних випробувань.
Наші студенти, випускники, педагоги просто щасливі, що завдяки фестивалю мали змогу проявити себе на міжнародному рівні.
Бажаємо успіхів нашим переможцям та досягнення нових високих кулінарних вершин!

52681143_807299976295630_3093655790733492224_n.jpg
IMG-1cf7c32a5890e2c96d5c4d3410bfe019-V.jpg
IMG-4f1b832f6600c783de9a39deb77e2ce2-V.jpg
IMG-6a0cb3845231e221ecb0a679fe96bac1-V.jpg
IMG-6ead2fa2f0b2bd2aafa30daa80218cc6-V.jpg
IMG-6fb259dacf4f6efefb1ba69407c98f51-V.jpg
Дата публікації: 06.03.2019   Кількість переглядів: 3114

Відгуки

Ім'я
E-Mail
Код
Текст
  Дана форма створена для публікації позитивних відгуків та рекомендацій. Адміністрація сайту залишає за собою право не опубліковувати записи, які не відповідають даному формату
 
 
 
Новини коледжу:
Засідання обласного методоб'єднання викладачів фізики Засідання обласного методоб'єднання викладачів фізики
Раз на рік вирушай туди, де ще не був жодного разу. Раз на рік вирушай туди, де ще не був жодного разу.
Співпраця з німецькими партнерами готельно-ресторанного бізнесу Співпраця з німецькими партнерами готельно-ресторанного бізнесу
День знань День знань
Вручення дипломів випускникам 2019 року Вручення дипломів випускникам 2019 року
Ігри Співдружності КНТЕУ Ігри Співдружності КНТЕУ
Здобутки в ІІ етапі обласної олімпіади з фізики Здобутки в ІІ етапі обласної олімпіади з фізики
Тиждень спецпредметів торговельно-економічного напрямку Тиждень спецпредметів торговельно-економічного напрямку
На базі коледжу відбулося засідання обласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області На базі коледжу відбулося засідання обласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області
Майстер-клас в Чернівецькому торговельно-економічному інституті
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету