Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Новини коледжу
сайт ВСП БТЕФК ДТЕУ
Науково-практичний семінар
Науково-практичний семінар

В рамках Регіонального експерименту Інститут професійно-технічної освіти НАПН та Бурштинский торгівельно-економічний коледж КНТЕУ провели науково-практичний семінар «Прикладні аспекти розвитку професійної компетентності майстрів виробничого навчання»

Дата публікації: 06.03.2019 | Кількість переглядів: 11320 | Детальніше...
Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019
Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019
З 28 лютого по 2 березня вихованці Бурштинского торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, представляючи Прикарпатську гільдію кулінарів, брали участь у Міжнародному фестивалі ресторанних технологій «BestСookFest-Podillya», який відбувся у Кам’янець-Подільському. Це був не просто фестиваль, а демонстрація сучасних ресторанних технологій серед провідних майстрів ресторанного бізнесу, професіоналів в галузі кулінарного та кондитерського мистецтва.
 Результат участі -  чотири срібні та дві бронзові нагороди.  Своїми медалями в окремих номінаціях студенти підтвердили високі знання й достойний рівень підготовки, що, безперечно, є гордістю й надбанням коледжу, приємним результатом його діяльності й щоденної роботи.
Дата публікації: 06.03.2019 | Кількість переглядів: 10057 | Детальніше...
Участь в обласній олімпіаді з української мови
Участь в обласній олімпіаді з української мови
Студентка ІІ курсу Ковалишин Софія взяла участь в обласній олімпіаді з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, де зайняла шосте місце. Вітаємо з хорошим результатом.
Дата публікації: 22.02.2019 | Кількість переглядів: 8910 | Детальніше...
Дослідницький проект "Фальсифікації плавлених сирів –ні!"
Дослідницький проект
   Студенти групи 2-ПТБД  підготували експериментально - дослідницький проект «Фальсифікації плавлених сирів –ні!». За калорійністю, вмістом повноцінних білків тваринного походження, кальцієвих і фосфорних солей плавлені сири не поступаються натуральним. Вони мають деякі переваги: при плавлені сирної маси гине мікрофлора і підвищується стійкість сира до зберігання. Жир у плавлених сирах знаходиться у вигляді емульсії, тому легко засвоюється в організмі людини. Під час дослідження якості сирів було відібрано 5 зразків плавлених сирків «Дружба» вітчизняних виробників, що реалізують в торговельних підприємствах м. Бурштин і ціна в межах від 2 грн.60 коп. до 17 грн. У народній дегустації брали участь 14 студентів, ніхто з них не знав під яким номером криється та чи інша марка.  Для проведення порівняльної оцінки і визначення категорії якості плавлених сирів використовувалась  розроблена балова шкала. Оцінювання якості сирків студенти – експерти проводили органолептичним методом і за результатами досліджень встановлено, що плавлені сири, в основному, відповідають вимогам ДСТУ 4635:2006. У двох зразків плавлених сирів виявлено вміст немолочного жиру, що вказано у маркуванні і тому товар має назву не сир, а «сирний продукт».
Дата публікації: 19.02.2019 | Кількість переглядів: 9642 | Детальніше...
На уроці фізики
На уроці фізики
Сьогодні ми заглянемо на урок до викладача фізики Стеренчак Л.В. У групі "Готельно-ресторанна справа" тема уроку "Поверхневий натяг рідини". Студенти, за допомогою лабораторних пристосувань, досліджували змочування та капілярні явища. Завдяки спільній співпраці викладача та студентів урок був цікавий та пізнавальний.
Дата публікації: 19.02.2019 | Кількість переглядів: 8843 | Детальніше...
Педагогічне читання «Філософія серця або гуманізм В.О.Сухомлинського»
Педагогічне читання «Філософія серця  або гуманізм В.О.Сухомлинського»
15 січня 2019 р циклова комісія товарознавства та комерційної діяльності  провела педагогічне читання «Філософія серця  або гуманізм В.О.Сухомлинського». Видатний педагог не лише наш сучасник, він прогнозував майбутнє освіти, передбачав дефіцит емоційного спілкування, занепад етичної компетентності в суспільстві. Школа, на думку Василя Сухомлинського, – це не комора знань, а світоч розуму, святиня і надія, духовна колиска народу, норовливе дитя суспільства. Це – світ душевних людських доторкань, зосередження добрих почуттів, тонких переживань. Це – вічне вогнище краси, освіти й освіченості. Український педагог подарував нам цілісну педагогічну систему виразного гуманістичного спрямування і то вже наша проблема, як зуміємо скористатися нею. Маємо підніматися до неї і серцем, і розумом.
Дата публікації: 25.01.2019 | Кількість переглядів: 8827 | Детальніше...
Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту
Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту
Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту Галицької РДА та районної ради для профорієнтаційної роботи з дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування.
Особливий подарунок отримали діти позбавлені батьківського піклування учні Галицької школи Савчин Володимир і Савчин Роман до Дня Св. Миколая. Для них в коледжі проведено цікаві майстер-класи, тренінги та вручено подарунки.
Дата публікації: 20.12.2018 | Кількість переглядів: 10363 | Детальніше...
Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку
Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку
У професійній підготовці кваліфікованих робітників і спеціалістів торговельно-економічного профілю є необхідність виділяти насамперед професійну компетентність, яка передбачає стійку здатність фахівця виконувати передбачені кваліфікаційною характеристикою види діяльності. Проведення тижня професійної майстерності і спеціальності підвищує рівень професійної підготовки, розвиток творчої активності, освоєння сучасних методів праці, сприяє до максимальної реалізації своїх знань, умінь і навичок в умовах сучасного виробництва.    
Дата публікації: 07.12.2018 | Кількість переглядів: 9807 | Детальніше...
Обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів
Обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів
04 грудня на обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів учасники художньої самодіяльності коледжу представили уривок з вистави Григорія Квітки-Основ’яненка  «Сватання на Гончарівці».

 

Дата публікації: 06.12.2018 | Кількість переглядів: 9558 | Детальніше...
Тиждень професійної майстерності фахівців сфери обслуговування
Тиждень професійної майстерності  фахівців сфери обслуговування
Методичний тиждень професійної майстерності кухарів, кондитерів та  фахівців сфери обслуговування проходив у Бурштинському торговельно-економічномк коледжі  КНТЕУ з 26-го по 30-е листопада 2018року.
 Головною метою було: стимулювати активну творчу працю учнів та студентів у процесі навчання; розвивати активність, кмітливість, самостійність, зацікавленість до  майбутньої професії.
Упроведенні виставки стінгазет найкращою стала стінгазета
 групи КО-2.Призові місця зайняли також стіннівки груп:2ККд-3, 3ГРС, 2ГРС, 4ВХП.
Дуже цікаво пройшла презентація розроблених турів студентами групи 4ТО (керівник Гулик В.М.), де присутні віртуально побували  в Португалії (Аня  Войцин), Болгарії (Христина Навальна), Будапешті (Павло Скубіш) та Львові (Назар Андрусяк). Свої враження гості  висловили письмово в анкеті туриста.
Дата публікації: 06.12.2018 | Кількість переглядів: 9897 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ]
 
Новини коледжу:
Пошук  нових форм навчання в умовах соціального  дистанціювання Пошук нових форм навчання в умовах соціального дистанціювання
Педагогічне читання - 2021 Педагогічне читання - 2021
Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін
З Новим роком та Різдвом Христовим! З Новим роком та Різдвом Христовим!
Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування
Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності  торговельно-економічного напряму Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності торговельно-економічного напряму
Проект «Куди піти вчитися?» до тижня професійної майстерності Проект «Куди піти вчитися?» до тижня професійної майстерності
Засідання гуртка з вивчення асортименту скла Засідання гуртка з вивчення асортименту скла
Урок – екскурсія на виробництві Урок – екскурсія на виробництві
День української писемності та мови День української писемності та мови
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету