Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
9 листопада - День української писемності та мови
9 листопада - День української писемності та мови
Відповідно до Указу Президента України від 06.11.1997 року № 1241/97  щороку 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови на честь Преподобного Нестора Літописця – послідовника Кирила і Мефодія.
На Українському радіо традиційно цього дня відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.
Студенти та педпрацівники нашого навчального закладу також підтримали  таку ідею прояву патріотизму та любові до української мови.
Дата публікації: 10.11.2015 | Кількість переглядів: 4874 | Детальніше...
І Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFEST»-2015
І Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFEST»-2015
У рамках святкування Міжнародного дня кулінара, з метою вдосконалення професійних компетенцій і практичних навичок, збагачення накопиченого досвіду з кулінарного і кондитерського мистецтва, за поданням громадської спілки. Український кулінарний союз та ініціативою факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, педагогічні працівники БТЕК КНТЕУ взяли участь як організатори І Міжнародного кулінарного фестивалю « BESTCookFEST» 4-6 листопада 2015 року.
Дата публікації: 10.11.2015 | Кількість переглядів: 4805 | Детальніше...
15 жовтня 2015 року на базі коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання методистів
15 жовтня 2015 року на базі коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання методистів
15 жовтня 2015 року на базі коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання методистів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області
На  засіданні круглого столу обговорювались наступні питання:
1.Методична робота як засіб розвитку професійної компетентності педагога.
Доповідач: Іванів Надія Василівна - методист Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ
2.   Сучасні педагогічні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців у ВНЗ І-ІІ р.а. : досвід, проблеми, перспективи.
Доповідач: Мороз Оксана Вікторівна – методист Коломийського індустріально-педагогічного технікуму
3.   З досвіду роботи методиста Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету.
Доповідач: Мамчук Марія Богданівна  – методист Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету
4.   Методична робота з реалізації науково-методичної проблеми навчального закладу.
Доповідач: Римар Наталія Андріївна – методист Івано-Франківського базового медичного коледжу
5.   Новинки науково-методичної літератури.
Доповідач: Камінська Леся Петрівна – методист коледжу електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету
Дата публікації: 20.10.2015 | Кількість переглядів: 5434 | Детальніше...
Конкурс кулінарів в Київському національному торговельно-економічному університеті
Конкурс кулінарів в Київському національному торговельно-економічному університеті
26 вересня 2015 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися заходи з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. 
        Почесними гостями заходу були: Радник Міністра аграрної політики та продовольства України Лієв Олександр Сергійович, керівник Київського міської держадміністрація Тараненко Антон Павлович, заступник керівника Центру розвитку туризму Київської обласної державної адміністрації Кирил Воронін, менеджер з персоналу туристичної компанії «CORAL TRAVEL» Лавренчук Юлія Андріївна, боєць полку «Азов» Романов Олег Олександрович, боєць, інструктор полку «Азов» та студент КНТЕУ Іванов Дмитро Дмитрович.
         Святкування розпочалося з патріотичного флешмобу. Сонячним ранком на стадіон КНТЕУ вийшли кілька сотень студентів, які зарядили свято своїм хорошим настроєм та позитивною енергією.
Дата публікації: 26.09.2015 | Кількість переглядів: 5368 | Детальніше...
Участь у заходах до Дня міста Бурштина
Участь у заходах до Дня міста Бурштина

В цьому році жителі міста Бурштина відзначали 461-шу річницю від дня першої згадки. Традиційно, колектив Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ  не залишився осторонь святкових заходів. Так, на виставці-продажі був представлений широкий асортимент кондитерських виробів. Просто неба мешканцям і гостям міста пропонували щойно приготовані на вогні страви української народної кухні.

Дата публікації: 21.09.2015 | Кількість переглядів: 5175 | Детальніше...
Урочиста лінійка присвячена Дню знань
Урочиста лінійка присвячена Дню знань
День знань - справжнє всенародне свято. Свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи в цей день ведуть до навчальних закладів. Так, сьогодні, до дружньої студентської родини Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ влилася нова хвиля першокурсників. Перші привітання зі вступом пролунали від директора коледжу Козака Андрія Романовича.
За традицією на урочисту лінійку з нагоди свята  завітало чимало гостей, а саме: Курляк Петро Іванович - міський голова, Федорняк Володимир Теодозійович - підприємець, Білан Леся Мирославівна та Білик Ольга Семенівна - представники "Приватбанку", Навальський Михайло Михайлович - голова батьківського комітету.
Дата публікації: 01.09.2015 | Кількість переглядів: 4928 | Детальніше...
Свято Першого дзвоника
Свято Першого дзвоника

Свято Першого дзвоника відбудеться 01 вересня 2015 року о 11.00 год.

Дата публікації: 27.08.2015 | Кількість переглядів: 4919 | Детальніше...
Проходження виробничої практики в Греції
Проходження виробничої практики в Греції
Студенти Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ вже другий рік мають можливість закріпити теоретичні знання реальною практикою в готелях високого класу або інших великих туристичних компаніях і при цьому заробити на кишенькові витрати, придбати нових друзів, ближче познайомиться з грецькою історією та культурою. 
Дата публікації: 20.08.2015 | Кількість переглядів: 5177 | Детальніше...
Cтуденти коледжу долучилися до проведення заходу «Країна професіоналів»
Cтуденти коледжу долучилися до проведення  заходу «Країна професіоналів»
19 липня викладачі, майстри в/н, студенти коледжу долучилися до проведення  заходу «Країна професіоналів», який проходив в м. Галич за сприянням районного центру зайнятості. Професійна орієнтація молоді розширює світогляд та поглиблює знання про світ професій, формує в учнівської молоді стійку мотивацію до праці. Для того, щоб вибір професії був зроблений свідомо, необхідно мати чітке уявлення про свої інтереси, здібності, нахили; мати чітке уявлення про обраний фах; знати, чи користується попитом на ринку праці обрана вами професія; визначитись із навчальним закладом, де можна її отримати.
Дата публікації: 20.07.2015 | Кількість переглядів: 5060 | Детальніше...
Екскурсія до Львова
Екскурсія до Львова
23 червня учні групи першого курсу за професієї Оператор комп'ютерного набору відвідали Львів.
Мета поїздки - виховання в учнів духовно-моральних почуттів, привиття учням патріотизму, заохочення майбутнього фахівця спрямувати свою професійну діяльність на розвиток та імідж рідного краю. Екскурсію провів майстер виробничого навчання агентів з організації туризму Гулик В.М. В туристичний маршрут ввійшли такі основні об'єкти: музей архітектури (Шевченківський гай), музей зброї "Арсенал", міська ратуша Львова (оглядова площадка), кафе "Копальня кави", Домініканський собор, Бернандинський собор, каплиця Боїмів, палац Потоцьких, музей мініатюр під небом, собор Святого Юра та ін.
Дата публікації: 25.06.2015 | Кількість переглядів: 5555 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ]
 
Новини коледжу:
Педагогічне читання «Філософія серця  або гуманізм В.О.Сухомлинського» Педагогічне читання «Філософія серця або гуманізм В.О.Сухомлинського»
До уваги студентів До уваги студентів
Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту
Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку
Обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів Обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів
Тиждень професійної майстерності  фахівців сфери обслуговування Тиждень професійної майстерності фахівців сфери обслуговування
Презентація обладнання для навчальної лабораторії Презентація обладнання для навчальної лабораторії
Круглий стіл  «На скибку хліба я молюся» Круглий стіл «На скибку хліба я молюся»
Засідання обласного методоб'єднання викладачів математики Засідання обласного методоб'єднання викладачів математики
Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України» Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України»
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету