Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи ВНЗ І-ІІ р.а.
Засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи ВНЗ І-ІІ р.а.
На базі БТЕК КНТЕУ відбулося чергове засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Івано-Франківської області.
Дата публікації: 04.03.2017 | Кількість переглядів: 3607 | Детальніше...
Засідання циклової комісії загальноосвітніх дисциплін
Засідання циклової комісії загальноосвітніх дисциплін
23 лютого в Бурштинському ТЕК КНТЕУ відбулося засідання циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, на якому педагоги, які підлягають атестації у 2016-2017 н. р., представили самоаналіз своєї педагогічної діяльності у вигляді творчих звітів.
Дата публікації: 24.02.2017 | Кількість переглядів: 3929 | Детальніше...
Відбувся виховний захід «Сила нескорених»
Відбувся виховний захід «Сила нескорених»
Відбувся виховний захід «Сила нескорених», приурочений Дню  пам’яті Героїв Небесної сотні. Запрошені гості – воїни АТО Глинський Ігор Іванович, Гущин Едуард Іванович, Павлишин Богдан Іванович у дружній бесіді поспілкувалися з учнями та студентами коледжу. Підготували захід учні групи 2ОКН під керівництвом майстра виробничого навчання Андрухів М.Б.
Дата публікації: 24.02.2017 | Кількість переглядів: 4164 | Детальніше...
Святковий день відкритих дверей
Святковий день відкритих дверей
З наближенням весни  найважливішим завданням у випускників є вирішення питання «Куди піти вчитися?».  В 15-17 років зробити такий вибір дуже складно. 14 лютого, у День закоханих, Бурштинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ гостинно відчинив двері для майбутніх випускників шкіл та їх батьків.
Дата публікації: 14.02.2017 | Кількість переглядів: 4812 | Детальніше...
Урочисте вручення дипломів
Урочисте вручення дипломів
03 лютого відбулося урочитсте вручення дипломів Молодшого спеціаліста з спеціальності Виробництво харчової продукції та дипломів Кваліфікованого робітника з професій Кухар; офіціан та Кухар; кондитер.
Дата публікації: 05.02.2017 | Кількість переглядів: 4210 | Детальніше...
Пройшли педагогічні читання
Пройшли педагогічні читання
27 січня  2017 року в Бурштинському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ традиційно пройшли педагогічні читання як один із заходів з покращення педагогічної майстерності педагогічних працівників, направлений на впровадження нових технологій, форм і методів професійної підготовки учнівської та студентської молоді, сприяння творчому та професійному розвитку викладачів, майстрів виробничого навчання, вихователів та керівників гуртків, поширення перспективного досвіду в педагогічній діяльності.
Тема педагогічних читань звучала як «Інноваційна педагогічна діяльність педагога»
Дата публікації: 30.01.2017 | Кількість переглядів: 4250 | Детальніше...
Новорічне свято
Новорічне свято
Відбулося святкування новорічного свята у Бурштинському ТЕК КНТЕУ. На святі лунали новорічні привітання для викладачів та студентів коледжу.Проводились різноманітні конкурси та вікторини .Приймали участь у художній самодіяльності студенти коледжу під керівництвом майтрів виробничого навчання Кліщ.О.І. та Джичка А.М.
Дата публікації: 03.01.2017 | Кількість переглядів: 4564 | Детальніше...
"Містечко професій"
27 грудня спільно з Галицьким районним центром зайнятості в Бурштинському ТЕК КНТЕУ проведено захід «Містечко професій».  В актовій залі коледжу розмістили свої презентаційні виставки студенти коледжу, здобувачі усіх професій та спеціальностей. Учням випускних класів шкіл міста Бурштина  надано  інформацію про перелік професій та спеціальностей, форми навчання, проходження виробничого навчання та виробничої практики, працевлаштування та можливості продовження навчання у вищих навчальних закладах ІІ І-ІУ р.а.
Дата публікації: 30.12.2016 | Кількість переглядів: 4612 | Детальніше...
Учасники художньої самодіяльності коледжу представили міні-виставу «Доля українки»
Учасники художньої самодіяльності коледжу представили міні-виставу «Доля українки»
14 грудня на конкурс театрів фольклору та драматичних колективів учасники художньої самодіяльності коледжу представили міні-виставу «Доля українки». Сценарій вистави написала Петровська Марія Андріївна, керівник гуртка художнього слова, про переживання матерів, сини та чоловіки яких захищають сьогодні Україну на війні.
Дата публікації: 14.12.2016 | Кількість переглядів: 4894 | Детальніше...
Тиждень спеціальності «Товарознавець, комерсант»
Тиждень спеціальності «Товарознавець, комерсант»
Насиченою була програма проведення тижня спеціальності «Товарознавець, комерсант» та професії конторський службовець (бухгалтерія), який проходив в коледжі з 5 по 9 грудня 2016 р. Головною метою тижня було забезпечити найсприятливіші умови для виявлення та розвитку творчості обдарованих студентів ; стимулювання  активної творчої праці; створення умов для розвитку професійних практичних навичок; розвиток активності, інтересу до спецпредметів та до майбутньої спеціальності. Крім виявлення талановитої молоді і формування інтересу до наукової, творчої праці, проведені заходи розвивають у студентів креативні здібності, виховують в них активну життєву позицію.
Дата публікації: 12.12.2016 | Кількість переглядів: 4889 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ]
 
Новини коледжу:
Педагогічне читання «Філософія серця  або гуманізм В.О.Сухомлинського» Педагогічне читання «Філософія серця або гуманізм В.О.Сухомлинського»
До уваги студентів До уваги студентів
Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту
Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку
Обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів Обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів
Тиждень професійної майстерності  фахівців сфери обслуговування Тиждень професійної майстерності фахівців сфери обслуговування
Презентація обладнання для навчальної лабораторії Презентація обладнання для навчальної лабораторії
Круглий стіл  «На скибку хліба я молюся» Круглий стіл «На скибку хліба я молюся»
Засідання обласного методоб'єднання викладачів математики Засідання обласного методоб'єднання викладачів математики
Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України» Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України»
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету