Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Педагогічне читання «Філософія серця або гуманізм В.О.Сухомлинського»
Педагогічне читання «Філософія серця  або гуманізм В.О.Сухомлинського»
15 січня 2019 р циклова комісія товарознавства та комерційної діяльності  провела педагогічне читання «Філософія серця  або гуманізм В.О.Сухомлинського». Видатний педагог не лише наш сучасник, він прогнозував майбутнє освіти, передбачав дефіцит емоційного спілкування, занепад етичної компетентності в суспільстві. Школа, на думку Василя Сухомлинського, – це не комора знань, а світоч розуму, святиня і надія, духовна колиска народу, норовливе дитя суспільства. Це – світ душевних людських доторкань, зосередження добрих почуттів, тонких переживань. Це – вічне вогнище краси, освіти й освіченості. Український педагог подарував нам цілісну педагогічну систему виразного гуманістичного спрямування і то вже наша проблема, як зуміємо скористатися нею. Маємо підніматися до неї і серцем, і розумом.
Дата публікації: 25.01.2019 | Кількість переглядів: 1723 | Детальніше...
Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту
Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту
Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту Галицької РДА та районної ради для профорієнтаційної роботи з дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування.
Особливий подарунок отримали діти позбавлені батьківського піклування учні Галицької школи Савчин Володимир і Савчин Роман до Дня Св. Миколая. Для них в коледжі проведено цікаві майстер-класи, тренінги та вручено подарунки.
Дата публікації: 20.12.2018 | Кількість переглядів: 2158 | Детальніше...
Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку
Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку
У професійній підготовці кваліфікованих робітників і спеціалістів торговельно-економічного профілю є необхідність виділяти насамперед професійну компетентність, яка передбачає стійку здатність фахівця виконувати передбачені кваліфікаційною характеристикою види діяльності. Проведення тижня професійної майстерності і спеціальності підвищує рівень професійної підготовки, розвиток творчої активності, освоєння сучасних методів праці, сприяє до максимальної реалізації своїх знань, умінь і навичок в умовах сучасного виробництва.    
Дата публікації: 07.12.2018 | Кількість переглядів: 2035 | Детальніше...
Обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів
Обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів
04 грудня на обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів учасники художньої самодіяльності коледжу представили уривок з вистави Григорія Квітки-Основ’яненка  «Сватання на Гончарівці».

 

Дата публікації: 06.12.2018 | Кількість переглядів: 1988 | Детальніше...
Тиждень професійної майстерності фахівців сфери обслуговування
Тиждень професійної майстерності  фахівців сфери обслуговування
Методичний тиждень професійної майстерності кухарів, кондитерів та  фахівців сфери обслуговування проходив у Бурштинському торговельно-економічномк коледжі  КНТЕУ з 26-го по 30-е листопада 2018року.
 Головною метою було: стимулювати активну творчу працю учнів та студентів у процесі навчання; розвивати активність, кмітливість, самостійність, зацікавленість до  майбутньої професії.
Упроведенні виставки стінгазет найкращою стала стінгазета
 групи КО-2.Призові місця зайняли також стіннівки груп:2ККд-3, 3ГРС, 2ГРС, 4ВХП.
Дуже цікаво пройшла презентація розроблених турів студентами групи 4ТО (керівник Гулик В.М.), де присутні віртуально побували  в Португалії (Аня  Войцин), Болгарії (Христина Навальна), Будапешті (Павло Скубіш) та Львові (Назар Андрусяк). Свої враження гості  висловили письмово в анкеті туриста.
Дата публікації: 06.12.2018 | Кількість переглядів: 2066 | Детальніше...
Презентація обладнання для навчальної лабораторії
Презентація обладнання для навчальної лабораторії
За кошти обласного бюджету за ініціативи фракції партії Самопоміч Бурштинський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету отримав нове обладнання для навчальної лабораторії.
З метою презентації та апробації обладнання студенти Кайс Тетяна, Приймак Марія, Дидик Назар під керівництвом майстрів виробничого навчання Мислюк Н.М., Сидоренко Г.С. та Шемберка І.В. приготували майстер-класи з приготування суші, рибного бульйону, рибного стейка, сома запеченого з овочами гриль та риби смаженої в кукурудзяному борошні.
 
Дата публікації: 30.11.2018 | Кількість переглядів: 2046 | Детальніше...
Круглий стіл «На скибку хліба я молюся»
Круглий стіл  «На скибку хліба я молюся»
15 листопада у Бурштинському торговельно-економічному коледж КНТЕУ було проведено круглий стіл  «На скибку хліба я молюся».
Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.
Джерельні матеріали свідчать, що авторами геноциду, штучного голодомору, фізичного знищення народу стали тодішня правляча влада, радянський політичний режим.
Дата публікації: 20.11.2018 | Кількість переглядів: 1971 | Детальніше...
Засідання обласного методоб'єднання викладачів математики
Засідання обласного методоб'єднання викладачів математики
На базі навчального закладу було проведене засідання методичного об'єднання викладачів математики коледжів та технікумів області. В засіданні прийняли участь методист Ради директорів області ЗВО І-ІІ р.а. Горан О.М. та директор коледжу Козак А.Р.  Голова ОМО Дудишин Л.В. ознайомила з основними напрямками роботи комісії в 2018-2019 навчальному році. За круглим столом було обговорено основні проблеми та перспективи викладання математики. Про особливості проходження  Всеукраїнської олімпіади з математики розповів викладач Калуського політехнічного коледжу Бідюк Олег Васильович, студент якого був учасником даної олімпіади.
Учасників ОМО викладачів математики було запрошено на виховний захід "Математика завжди поруч", яку разом зі студентами  підготувала Фіголь Н.Д. З метою повідомлення унікальної інформації про регіон, в якому знаходиться навчальний заклад,  гостей запросили в Музей караїмської історії та культури, що входить до складу Національного заповідника "Давній Галич".
Дата публікації: 20.11.2018 | Кількість переглядів: 2163 | Детальніше...
Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України»
Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України»
Сьогодні, 9 листопада, всі охочі з студентсько-педагогічного колективу коледжу взяли участь у написанні диктанту.    Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему – "Крила України".
Його щороку приурочують до Дня української мови та писемності.
Дата публікації: 09.11.2018 | Кількість переглядів: 2177 | Детальніше...
Обговорення книги В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям»
Обговорення книги В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям»
Василь Сухомлинський-автор багатьох напрацювань на педагогічній ниві; заслужений учитель України, який протягом усього життя займався проблемами навчання та виховання. У коледжі студенти взяли участь в обговоренні книги В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям», яка  завоювала визнання педагогів та батьків.
Дата публікації: 24.10.2018 | Кількість переглядів: 2182 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ]
 
Новини коледжу:
На базі коледжу відбулося засідання обласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області На базі коледжу відбулося засідання обласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області
Майстер-клас в Чернівецькому торговельно-економічному інституті
Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич
Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін
Грамота Верховної Ради Грамота Верховної Ради
Науково-практичний семінар Науково-практичний семінар
Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019 Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019
Участь в обласній олімпіаді з української мови Участь в обласній олімпіаді з української мови
Дослідницький проект Дослідницький проект "Фальсифікації плавлених сирів –ні!"
На уроці фізики На уроці фізики
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету