Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Новини коледжу
сайт ВСП БТЕФК ДТЕУ
Нагороджена дипломом студентка Подяча Яна
Нагороджена дипломом студентка Подяча Яна

  Дирекція, викладачі та студентський колектив Відокремленого структурного підрозділу «Бурштинський торговельно-економічний фаховий коледж КНТУ»  вітають студентку II курсу Подячу Яну,  яка нагороджена дипломом  за участь у I дистанційній учнівській науковій конференції з етнопедагогіки  в Івано-Франківській області «Українська етнопедагогіка та народознавство на теренах Прикарпаття : науково-освітній та соціокультурний виміри». Лабораторією  педагогічного досвіду та етнопедагогіки  Івано-Франківського  обласного   інституту післядипломної педагогічної освіти  було запропоновано 7 напрямів роботи конференції.  Яна Подяча  обрала  напрям роботи  «Культурна спадщина (дерев’яна сакральна архітектура )  на етнічних українських землях»  і підготувала наукову доповідь «Дерев’яна сакральна архітектура   Національного заповідника  «Давній Галич»».  Керівником студентки була Брагінцева Л.П.- викладач культурології.

Дата публікації: 14.11.2020 | Кількість переглядів: 6829 | Детальніше...
Інтеграція уроків спецдисциплін і виробничого навчання
Інтеграція уроків спецдисциплін і виробничого навчання
Інтеграція уроків спецдисциплін і виробничого навчання – шлях до успішного розвитку компетенцій…
Світ професій… Це світ – великий та різноманітний! Як навчити ще вчорашнього учня, а сьогодні вже студента коледжу компетентності і самостійності, відповідальності і мобільності, системному і аналітичному мисленню, інформаційній, правовій і екологічній культурі, підприємницькій і творчій активності? Студенти, затамувавши подих, слухають лекції, виступи одногрупників…А коли за справу береться майстер-наставник – вони вражені бездоганністю виконання вправ і в захопленні, що можуть всьому навчитися!
Дата публікації: 14.11.2020 | Кількість переглядів: 6657 | Детальніше...
Особливості проведення навчального процесу з 09.11.2020 р. в умовах карантину

Навчальний процес здійснюється в ДИСТАНЦІЙНІЙ формі

!!!ТЕРМІНОВО!!!

У зв'язку із значним погіршенням епідемічної ситуації
по 30 листопада 2020 року
навчальний процес (всі види занять, у т.ч. лабораторні роботи) у ВСП «БТЕФК КНТЕУ відбуватимуться в ДИСТАНЦІЙНІЙ формі
відповідно до розкладу.

Інформація щодо особливостей проведення всіх запланованих занять —

Наказ від 09.11.2020 № 67 "Про особливості проведення навчального 
процесу з 09.11.2020 р. в умовах карантину" 

  Інструкція для педагогічних працівників з організації дистанційного навчання  

Дата публікації: 09.11.2020 | Кількість переглядів: 7041 | Детальніше...
Відновила роботу експериментально-дослідницька лабораторія
Відновила роботу експериментально-дослідницька лабораторія
В Бурштинському ТЕК КНТЕУ відновила роботу експериментально-дослідницька лабораторія для студентів з підготовки спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Перше засідання проходило за словами Г.Форда «Якість – це виконувати свою роботу правильно навіть тоді, коли ніхто не контролює процес». Студенти 3-го курсу Білоус Б. і Шкабрій В. проводили дослідження м’ясних продуктів та свіжих плодів і овочів на відповідність їх нормативним документам за органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показниками. Для дослідження відібрано продукти, хімічні реактиви, фізичні прилади. Сьогодні метою освіти не є заповнення голови фактами, а навчання людини, як користуватися розумом.
Дата публікації: 08.11.2020 | Кількість переглядів: 5694 | Детальніше...
З Днем працівника освіти
З Днем працівника освіти

2 жовтня 2020 року на подвір’ї Бурштинського торговельно-економічного  коледжу відбулося урочисте святкування Дня працівника освіти.

Студенти і учні організували святковий концерт, під час якого звучали привітання, побажання та щирі слова вдячності педагогам і усім працівникам коледжу за самовіддану працю і високий професіоналізм.

З вітальним словом виступив директор  коледжу  Козак А.Р., який привітав колектив із професійним святом, побажав міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, щастя і натхнення, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.
 До усіх побажань і привітань приєдналися поважні гості свята.
  Приємною нотою свята стало відзначення почесними грамотами працівників коледжу, які досягли значних успіхів у обраній професії.
        В цей день подвір’я Бурштинського ТЕК КНТУ було сповнене атмосферою свята, щирих посмішок та привітань.
Дата публікації: 31.10.2020 | Кількість переглядів: 6003 | Детальніше...
14 жовтня – славетний день в історії України
14 жовтня – славетний день в історії України
14 жовтня – славетний день в історії України. Він поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й День захисника України.
         З цієї нагоди 13 жовтня  в Бурштинському ТЕК КНТЕУ під керівництвом викладача історії Лесіва І.І. проведено захід, приурочений цим знаменним датам. Учні і студенти відзначили християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка є оберегом українського народу, здійснили історичний екскурс у часи козацтва, згадали славних воїнів УПА, вклонились тим, хто зараз з автоматом захищає нашу славну Україну.
        В знак поваги перед пам’яттю і подвигом славних синів України  - героїв УПА,  славних воїнів – визволителів у роки Другої світової війни, героїв небесної сотні і героїв АТО , учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.
         До сьогодні вирішується доля і майбутнє України, але ми знаємо, що ми – єдині. Хочеться вірити, що настане мир і нехай у цьому нам допоможе Пресвята Богородиця.
Дата публікації: 31.10.2020 | Кількість переглядів: 5875 | Детальніше...
Розпочинаємо навчання
Розпочинаємо навчання
Дата публікації: 28.08.2020 | Кількість переглядів: 10828 | Детальніше...
ІНСТРУКЦІЯ БЖД учнів, студентів під час літніх канікул
ІНСТРУКЦІЯ БЖД учнів, студентів під час літніх канікул
Бурштинський   торговельно-економічний коледж
Київського   національного   торговельно-економічного університету
 
 ІНСТРУКЦІЯ  
Безпеки життєдіяльності учнів, студентів під час літніх канікул  
.1. Під час канікул, перебуваючи на вулиці й ставши учасником дорожньо-транспортного руху, чітко виконувати правила дорожнього руху:
- рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, притримуючись правого боку;
- за межами населених пунктів, рухаючись узбіччям чи краєм проїжджої частини, йти назустріч руху транспортних засобів;
- переходити проїжджу частину тільки по пішохідних переходах, зокрема підземних і наземних, а у разі їх відсутності – на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч;
- у місцях із регульованим рухом керуватися тільки сигналами регулювальника чи світлофора;
- виходити на проїжджу частину з-за транспортних засобів не переконавшись, що не наближаються інші транспортні засоби;
- чекати на транспортний засіб тільки на посадкових майданчиках (зупинках), тротуарах, узбіччях, не створюючи перешкод для дорожнього руху;
- на трамвайних зупинках, не обладнаних посадковими майданчиками, можна виходити на проїжджу частину лише з боку дверей і тільки після зупинки транспортного засобу;
- у разі наближення транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком червоного або синього кольору, чи спеціальним звуковим сигналом, треба утриматися від переходу проїжджої частини або негайно залишити її;
- категорично заборонено вибігати на проїжджу частину дороги,  переходити проїжджу частину поза пішохідним переходом, або встановленими місцями;
- по проїжджій дорозі рухатися на мопеді й велосипеді ,які повинні бути обладнанні звуковим сигналом та світлоповертачами: попереду – білого кольору, по боках – оранжевого, позаду – червоного; на голові у водія має бути захисний шолом; слід чітко дотримуватися правил дорожнього руху;
- водіям мопедів і велосипедів заборонено: керувати транспортом із несправним гальмом, звуковим сигналом, у темну пору доби; рухатися по автомагістралях, якщо є поряд велосипедна доріжка; рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках; їздити не тримаючись за кермо та знімати ноги з педалей; перевозити пасажирів; буксирувати інші транспортні засоби;
- учні, студенти повинні виконувати зазначені правила, а також інші Правила дорожнього руху України, знання про які були отримані на уроках основ здоров’я, виховних годинах, інших навчальних спеціалізованих установах, предметних уроках;
- перебувати поблизу залізничних колій  потрібно бути обережними і уважними.
- учні, студенти користуючись транспортним засобом, повинні сидіти або стояти тільки в призначених для цього місцях, тримаючись за поручень або інше пристосування.(У час карантину дотримуватися дистанції, бути з маскою на обличчі і  медичних рукавицях)
Дата публікації: 17.06.2020 | Кількість переглядів: 16250 | Детальніше...
Про встановлення карантину до 22 червня

Установити з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — COVID-19), з 22 травня 2020 р. до 22 червня 2020 р. на території Автономної Республіки Крим, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, м. Києва, м. Севастополя (далі — регіони) із урахуванням епідемічної ситуації в регіоні карантин, продовживши на всій території України дію карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061).

Дата публікації: 24.05.2020 | Кількість переглядів: 15922 | Детальніше...
14 травня відбулася педрада онлайн
14 травня відбулася педрада онлайн
14 травня  2020 року об 11.00 год відбудеться онлайн засідання педагогічної ради
Порядок денний:
1.     Звіти педагогічних працівників щодо виконання індивідуальних планів роботи з відображенням в них діяльності за період карантину
Викладачі, майстри виробничого навчання
2. Підсумки дистанційного навчання здобувачів освіти в період карантину з аналізом основних здобутків та виявлених недоліків
Заступники директора, методист, голови циклових комісій, старший майстер
3. Різне

 

 
 

 

Дата публікації: 12.05.2020 | Кількість переглядів: 16078 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ]
 
Новини коледжу:
Пошук  нових форм навчання в умовах соціального  дистанціювання Пошук нових форм навчання в умовах соціального дистанціювання
Педагогічне читання - 2021 Педагогічне читання - 2021
Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін Педагогічні читання загальноосвітніх дисциплін
З Новим роком та Різдвом Христовим! З Новим роком та Різдвом Христовим!
Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування Конкурс професійної майстерності електромеханіка холодильного та торговельного устаткування
Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності  торговельно-економічного напряму Проходить тиждень професійної майстерності і спеціальності торговельно-економічного напряму
Проект «Куди піти вчитися?» до тижня професійної майстерності Проект «Куди піти вчитися?» до тижня професійної майстерності
Засідання гуртка з вивчення асортименту скла Засідання гуртка з вивчення асортименту скла
Урок – екскурсія на виробництві Урок – екскурсія на виробництві
День української писемності та мови День української писемності та мови
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету