Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019
Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019
Дата публікації: 06.03.2019 | Кількість переглядів: 327 | Детальніше...
Грамота Верховної Ради
Грамота Верховної Ради
Народний депутат України Михайло Довбенко вручив нагороду директору Бурштинського ТЕК КНТЕУ Андрію Козаку. 4 березня у м. Бурштині Михайло Довбенко разом із головою райдержадміністрації Миколою Поповичем провів зустріч із педагогічним колективом Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.
На початку заходу грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» було нагороджено директора цього навчального закладу Андрія Козака.
Дата публікації: 06.03.2019 | Кількість переглядів: 316 | Детальніше...
Науково-практичний семінар
Науково-практичний семінар

В рамках Регіонального експерименту Інститут професійно-технічної освіти НАПН та Бурштинский торгівельно-економічний коледж КНТЕУ провели науково-практичний семінар «Прикладні аспекти розвитку професійної компетентності майстрів виробничого навчання»

Дата публікації: 06.03.2019 | Кількість переглядів: 307 | Детальніше...
Участь в обласній олімпіаді з української мови
Участь в обласній олімпіаді з української мови
Студентка ІІ курсу Ковалишин Софія взяла участь в обласній олімпіаді з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, де зайняла шосте місце. Вітаємо з хорошим результатом.
Дата публікації: 22.02.2019 | Кількість переглядів: 448 | Детальніше...
Дослідницький проект "Фальсифікації плавлених сирів –ні!"
Дослідницький проект
   Студенти групи 2-ПТБД  підготували експериментально - дослідницький проект «Фальсифікації плавлених сирів –ні!». За калорійністю, вмістом повноцінних білків тваринного походження, кальцієвих і фосфорних солей плавлені сири не поступаються натуральним. Вони мають деякі переваги: при плавлені сирної маси гине мікрофлора і підвищується стійкість сира до зберігання. Жир у плавлених сирах знаходиться у вигляді емульсії, тому легко засвоюється в організмі людини. Під час дослідження якості сирів було відібрано 5 зразків плавлених сирків «Дружба» вітчизняних виробників, що реалізують в торговельних підприємствах м. Бурштин і ціна в межах від 2 грн.60 коп. до 17 грн. У народній дегустації брали участь 14 студентів, ніхто з них не знав під яким номером криється та чи інша марка.  Для проведення порівняльної оцінки і визначення категорії якості плавлених сирів використовувалась  розроблена балова шкала. Оцінювання якості сирків студенти – експерти проводили органолептичним методом і за результатами досліджень встановлено, що плавлені сири, в основному, відповідають вимогам ДСТУ 4635:2006. У двох зразків плавлених сирів виявлено вміст немолочного жиру, що вказано у маркуванні і тому товар має назву не сир, а «сирний продукт».
Дата публікації: 19.02.2019 | Кількість переглядів: 393 | Детальніше...
На уроці фізики
На уроці фізики
Сьогодні ми заглянемо на урок до викладача фізики Стеренчак Л.В. У групі "Готельно-ресторанна справа" тема уроку "Поверхневий натяг рідини". Студенти, за допомогою лабораторних пристосувань, досліджували змочування та капілярні явища. Завдяки спільній співпраці викладача та студентів урок був цікавий та пізнавальний.
Дата публікації: 19.02.2019 | Кількість переглядів: 366 | Детальніше...
Педагогічне читання «Філософія серця або гуманізм В.О.Сухомлинського»
Педагогічне читання «Філософія серця  або гуманізм В.О.Сухомлинського»
15 січня 2019 р циклова комісія товарознавства та комерційної діяльності  провела педагогічне читання «Філософія серця  або гуманізм В.О.Сухомлинського». Видатний педагог не лише наш сучасник, він прогнозував майбутнє освіти, передбачав дефіцит емоційного спілкування, занепад етичної компетентності в суспільстві. Школа, на думку Василя Сухомлинського, – це не комора знань, а світоч розуму, святиня і надія, духовна колиска народу, норовливе дитя суспільства. Це – світ душевних людських доторкань, зосередження добрих почуттів, тонких переживань. Це – вічне вогнище краси, освіти й освіченості. Український педагог подарував нам цілісну педагогічну систему виразного гуманістичного спрямування і то вже наша проблема, як зуміємо скористатися нею. Маємо підніматися до неї і серцем, і розумом.
Дата публікації: 25.01.2019 | Кількість переглядів: 733 | Детальніше...
До уваги студентів
До уваги студентів
Дата публікації: 27.12.2018 | Кількість переглядів: 939 | Детальніше...
Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту
Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту
Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту Галицької РДА та районної ради для профорієнтаційної роботи з дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування.
Особливий подарунок отримали діти позбавлені батьківського піклування учні Галицької школи Савчин Володимир і Савчин Роман до Дня Св. Миколая. Для них в коледжі проведено цікаві майстер-класи, тренінги та вручено подарунки.
Дата публікації: 20.12.2018 | Кількість переглядів: 1140 | Детальніше...
Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку
Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку
У професійній підготовці кваліфікованих робітників і спеціалістів торговельно-економічного профілю є необхідність виділяти насамперед професійну компетентність, яка передбачає стійку здатність фахівця виконувати передбачені кваліфікаційною характеристикою види діяльності. Проведення тижня професійної майстерності і спеціальності підвищує рівень професійної підготовки, розвиток творчої активності, освоєння сучасних методів праці, сприяє до максимальної реалізації своїх знань, умінь і навичок в умовах сучасного виробництва.    
Дата публікації: 07.12.2018 | Кількість переглядів: 1199 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ]
 
Новини коледжу:
Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019 Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019
Грамота Верховної Ради Грамота Верховної Ради
Науково-практичний семінар Науково-практичний семінар
Участь в обласній олімпіаді з української мови Участь в обласній олімпіаді з української мови
Дослідницький проект Дослідницький проект "Фальсифікації плавлених сирів –ні!"
На уроці фізики На уроці фізики
Педагогічне читання «Філософія серця  або гуманізм В.О.Сухомлинського» Педагогічне читання «Філософія серця або гуманізм В.О.Сухомлинського»
До уваги студентів До уваги студентів
Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту
Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету