Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Новини коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Педагогічні читання 2020
Педагогічні читання 2020
Невід’ємною частиною методичної роботи циклових комісій торговельно-економічного напрямку і готельно-ресторанного обслуговування є проведення у січні місяці педагогічні читання. Підібрана тема «Інноваційна педагогічна діяльність,  як особливий вид творчої діяльності педагога»дає можливість сприяти науково-методичному вдосконаленню професійної майстерності і  компетентності викладачів і майстрів коледжу, оновлення інформаційного та методичного забезпечення навчально-виробничого та виховного процесу, впровадження нових технологій, творчого та професійного зростання педагогів.
Дата публікації: 23.01.2020 | Кількість переглядів: 0 | Детальніше...
День Гостинності для молоді регіону
День Гостинності для молоді регіону

11 грудня 2019 року Галицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з адміністрацією Бурштинського торгівельно-економічного коледжу КНТЕУ організувала для учнів Бурштинських шкіл та шкіл району День Гостинності.

Дата публікації: 19.12.2019 | Кількість переглядів: 913 | Детальніше...
Вітаємо збірну команду коледжу з здобутками у спортивних змаганнях
Вітаємо збірну команду Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ
з здобутками у спортивних змаганнях!
  1. За зайняте 3 місце у змаганнях з настільного тенісу,  які відбулися 5 грудня 2019 року в м.Рогатині:
Ткачук Уляну – група 4ККд-2 та Левицьку Інессу – група 3ГРС  за зайняте 2 місце у командному заліку,
Ткачук Уляну – група 4ККд-2 за зайняте 3 місце в особистому заліку.
  1. За зайняте 3 місце у змаганнях з баскетболу серед 9 команд, які відбулися 12 грудня 2019 року в м. Калуш:
Левицьку Інессу – група 3ГРС,  
Козань Христину – група 4 КО-2,
Леуш Тетяну –  група 3ГРС,
Феценець Адріану – група  ХТ
Дата публікації: 19.12.2019 | Кількість переглядів: 901 | Детальніше...
Участь в ІІ Всеукраїнському конкурсі стартапів «TourSystemUkrChallenge»
Участь в ІІ Всеукраїнському конкурсі стартапів «TourSystemUkrChallenge»

14 листопада 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс стартапів «TourSystemUkrChallenge». Бурштинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ представляла студентка Ковалишин Софія під керівництвом викладачів Макар Марії Ігорівни (спеціальність Туризм) та Пунько Марії Іванівни (спеціальність Готельно-ресторанна справа). Стартап під назвою "Адміністративний готельно-ресторанний комплекс "Княгиня АННА" здобув перемогу у номінації "Оригінальність бізнес-ідеї"

Дата публікації: 20.11.2019 | Кількість переглядів: 1664 | Детальніше...
Участь у західі ЕРАЗМУС+
Участь у західі  ЕРАЗМУС+
Викладачі коледжу Зелена О. О. та Стельмах Л. І. відвідали спільний захід національного ЕРАЗМУС+ офісу в Україні та НАПН України за підтримки Міністерства освіти і науки України, присвячений презентації наявних і перспективних можливостей для закладів фахової передвищої освіти щодо участі у Програмі ЄС ЕРАЗМУС+
Дата публікації: 14.11.2019 | Кількість переглядів: 1944 | Детальніше...
Засідання обласного методоб'єднання викладачів фізики
Засідання обласного методоб'єднання викладачів фізики
29 жовтня відбулося засідання обласного методичного обєднання викладачів фізики коледжів та технікумів Івано-Франківської області.
В засіданні обєднання взяла участь мнтодист Ради директорів технікумів та коледжів Івано-Франківської області Горан Оксана Михайлівна. На порядку денному засідання розглядалися питання щодо дуальної освіти та міжнародного співробітництва. З доповіддю "Дуальна освіта як ефективний інструмент формування предметних та фахових компетентностей студентів. Роль і місце курсу фізики, що вивчається у коледжах і технікумах, в навчальних планах з елементами дуальної освіти" виступив голова методобєднання Аронець О.В. Викладач фізики Бурштинського ТЕК КНТЕУ Стеренчак Л.В. ознайомила гостей з досвідом міжнародної співпраці в коледжі.
Дата публікації: 05.11.2019 | Кількість переглядів: 2277 | Детальніше...
Раз на рік вирушай туди, де ще не був жодного разу.
Раз на рік вирушай туди, де ще не був жодного разу.
"Раз на рік вирушай туди, де ще не був жодного разу» — Далай Лама
Мандрівки роблять людину емоційно багатшою! Цікаву, та змістовну екскурсію підготували та провели студенти четвертого курсу спеціальності Туризм у Дубенському замку та Тараканівському форті. Поєднання набутих знань та умінь з практикою завжди дають хороший результат.
Дата публікації: 18.10.2019 | Кількість переглядів: 2592 | Детальніше...
Співпраця з німецькими партнерами готельно-ресторанного бізнесу
Співпраця з німецькими партнерами готельно-ресторанного бізнесу
Бурштинський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету відвідали представники німецької фірми "Елма". Дана співпраця передбачає подальше надання спеціальної освіти, орієнтованої на навчання та практику студентів і випуксників коледжу в Німеччині. Гостей ознайомили з навчальним закладом, організували зустріч із студентами, які мали можливість почути відповіді на свої запитання безпосередньо щодо навчання в Німеччині. Директор коледжу Козак Андрій Романович наголосив, що для нас важлива угода з німецькими партнерами: через наших студентів твориться майбутнє України, це якравий приклад євроінтергації.
Дата публікації: 18.10.2019 | Кількість переглядів: 2626 | Детальніше...
День знань
День знань
Дата публікації: 29.08.2019 | Кількість переглядів: 3458 | Детальніше...
Вручення дипломів випускникам 2019 року
Вручення дипломів випускникам 2019 року
Знову прийшов час випускати своїх дорогих вихованців. 27 червня у Бурштинському торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету  три групи відсвяткували вручення атестатів про повну загальну середню освіту  та дипломів за спеціальностями Підприємництво, торгівля та біржова діяльність,  Готельно-ресторанна справа, Оператор комп’ютерного набору; контролер-касир. Привітати випускників традиційно завітали гості. Сьогодні це були отець-декан Бурштинської УГКЦ Дмитро Шмігель та підприємці – соціальні партнери, які підтримують підготовку фахівців в коледжі та не байдужі до їх майбутнього Андрій Іваськів та Богдан Станіславський.
Переповнені емоціями не тільки дипломовані випускники, а й куратори груп Рагулько О.Л., Стельмах Л.І., Бояновська А.Я., які  впродовж трьох років скеровували та настановляли юних осіб в процесі здобуття фаху..
З вітальним словом виступив директор коледжу Козак Андрій Романович. Подякував випускникам та всім студентам за активну участь та перемоги в олімпіадах, професійних міжнародних фестивалях, конференціях  та інших  змаганнях та конкурсах.
Вітаємо дорогих випускників, щасливої вам життєвої дороги!
Дата публікації: 02.07.2019 | Кількість переглядів: 4432 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ]
 
Новини коледжу:
Педагогічні читання 2020 Педагогічні читання 2020
День Гостинності для молоді регіону День Гостинності для молоді регіону
Вітаємо збірну команду коледжу з здобутками у спортивних змаганнях
Участь в ІІ Всеукраїнському конкурсі стартапів «TourSystemUkrChallenge» Участь в ІІ Всеукраїнському конкурсі стартапів «TourSystemUkrChallenge»
Участь у західі  ЕРАЗМУС+ Участь у західі ЕРАЗМУС+
Засідання обласного методоб'єднання викладачів фізики Засідання обласного методоб'єднання викладачів фізики
Раз на рік вирушай туди, де ще не був жодного разу. Раз на рік вирушай туди, де ще не був жодного разу.
Співпраця з німецькими партнерами готельно-ресторанного бізнесу Співпраця з німецькими партнерами готельно-ресторанного бізнесу
День знань День знань
Вручення дипломів випускникам 2019 року Вручення дипломів випускникам 2019 року
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету