Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Життя коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Назад Назад
Устами студента
Правильний вибір професії – це моральне задоволення, висока самооцінка. Вибір професії – точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.
Соціально-економічні зміни, що мають місце в умовах переходу до ринкових відносин вимагають нових підходів у формуванні особистості випускника. Дедалі гострішою стає залежність місця держави в цивілізованому світі, від її можливостей у створенні умов для вільного самовизначення громадян, набуття ними доступних знань і професійної майстерності, самореалізації в тій галузі, де найповніше можна проявити свої обдарування. Успішне вирішення цієї проблеми в основному залежить від позитивних результатів у формуванні особистості майбутнього працівника на всіх етапах його шкільного життя.
Зросли вимоги сучасного виробництва до рівня професійної підготовленості кадрів. Я обрав майбутню професію, керуючись при цьому багатьма чинниками, але головним із них був той, що до цієї справи я відчуваю своє покликання. Я мрію стати ресторатором. Розумію,що фах не з легких. По-перше, це серйозне фізичне напруження та й емоційне також: потрібно зрозуміти, що хотіла побачити людина, яка щойно зробила замовлення. Не завжди ми можемо побачити відвідувача заздалегідь – це може бути телефонне замовлення. Тут треба бути психологом і зрозуміти за описом наміри клієнта – а чи саме це він хотів? Коли ти цілком вимальовуєш картинку в своїй уяві, тут і фізична робота вже не є такою страшною. Найголовніше – догодити з обслуговуванням, щоби це було саме те, що хотілося клієнтові, або ж щоб замовлення йому сподобалося ще більше і він знову повернувся до ресторану.
У виборі майбутньої професії сприяла мама. Ні, вона не нав’язувала свої думки, а, навпаки, адаптовувала мій вибір до сучасних умов виробництва. А, можливо, це спадково. Адже, моя мама – старший майстер у Бурштинському торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету. Я неодноразово побував у неї на роботі, бачив наяву майстерню, лабораторії і цехи, які тут оснащені згідно зі стандартами за останнім словом сучасних технологій, при чому із прицілом на випередження попиту роботодавців. Скажімо, ще далеко не в кожному ресторані чи кафе є таке професійне кухонне обладнання, яке є в коледжі: пароконвектавтомат, піч для випікання піц, пароварки, різноманітні м’ясорубки, тістоміси, кондитерська піч, апарат для розстоювання тіста і для упакування харчовою плівкою тощо. Тут під запити роботодавців пристосовують також і навчальні методики. Сьогодні відомі гірськолижні курорти, такі як Буковель та Славський, літні бази відпочинку на березі Чорного моря не обходяться без фахівців – студентів цього коледжу. Звісно, що підготовка студентів у коледжі робить їх більш конкурентоспроможними на ринку праці.
У коледжі я навчаюся перший рік, і хочу сказати, що я потрапив у неймовірно загадкову студентську країну, зустрів чудових наставників-викладачів, які відкрили у мені безліч талантів, про які я йсам не здогадувався. А, головне, у коледжі кожен студент – особистість, тут цінують та поважають твою думку, твоє бачення сього дення.
 
Любомир Сисак, студент групи ВХП
 
Дата публікації: 14.03.2015   Кількість переглядів: 5184

Відгуки

Ім'я
E-Mail
Код
Текст
  Дана форма створена для публікації позитивних відгуків та рекомендацій. Адміністрація сайту залишає за собою право не опубліковувати записи, які не відповідають даному формату
 
 
 
Новини коледжу:
До уваги студентів До уваги студентів
Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту Бурштинський ТЕК КНТЕУ долучився до соціального проекту
Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку Тиждень профмайстерності і спеціальності студентів торговельно-економічного напрямку
Обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів Обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів
Тиждень професійної майстерності  фахівців сфери обслуговування Тиждень професійної майстерності фахівців сфери обслуговування
Презентація обладнання для навчальної лабораторії Презентація обладнання для навчальної лабораторії
Круглий стіл  «На скибку хліба я молюся» Круглий стіл «На скибку хліба я молюся»
Засідання обласного методоб'єднання викладачів математики Засідання обласного методоб'єднання викладачів математики
Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України» Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України»
Обговорення книги В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям» Обговорення книги В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям»
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету