Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Життя коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Назад Назад
Устами студента
Правильний вибір професії – це моральне задоволення, висока самооцінка. Вибір професії – точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.
Соціально-економічні зміни, що мають місце в умовах переходу до ринкових відносин вимагають нових підходів у формуванні особистості випускника. Дедалі гострішою стає залежність місця держави в цивілізованому світі, від її можливостей у створенні умов для вільного самовизначення громадян, набуття ними доступних знань і професійної майстерності, самореалізації в тій галузі, де найповніше можна проявити свої обдарування. Успішне вирішення цієї проблеми в основному залежить від позитивних результатів у формуванні особистості майбутнього працівника на всіх етапах його шкільного життя.
Зросли вимоги сучасного виробництва до рівня професійної підготовленості кадрів. Я обрав майбутню професію, керуючись при цьому багатьма чинниками, але головним із них був той, що до цієї справи я відчуваю своє покликання. Я мрію стати ресторатором. Розумію,що фах не з легких. По-перше, це серйозне фізичне напруження та й емоційне також: потрібно зрозуміти, що хотіла побачити людина, яка щойно зробила замовлення. Не завжди ми можемо побачити відвідувача заздалегідь – це може бути телефонне замовлення. Тут треба бути психологом і зрозуміти за описом наміри клієнта – а чи саме це він хотів? Коли ти цілком вимальовуєш картинку в своїй уяві, тут і фізична робота вже не є такою страшною. Найголовніше – догодити з обслуговуванням, щоби це було саме те, що хотілося клієнтові, або ж щоб замовлення йому сподобалося ще більше і він знову повернувся до ресторану.
У виборі майбутньої професії сприяла мама. Ні, вона не нав’язувала свої думки, а, навпаки, адаптовувала мій вибір до сучасних умов виробництва. А, можливо, це спадково. Адже, моя мама – старший майстер у Бурштинському торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету. Я неодноразово побував у неї на роботі, бачив наяву майстерню, лабораторії і цехи, які тут оснащені згідно зі стандартами за останнім словом сучасних технологій, при чому із прицілом на випередження попиту роботодавців. Скажімо, ще далеко не в кожному ресторані чи кафе є таке професійне кухонне обладнання, яке є в коледжі: пароконвектавтомат, піч для випікання піц, пароварки, різноманітні м’ясорубки, тістоміси, кондитерська піч, апарат для розстоювання тіста і для упакування харчовою плівкою тощо. Тут під запити роботодавців пристосовують також і навчальні методики. Сьогодні відомі гірськолижні курорти, такі як Буковель та Славський, літні бази відпочинку на березі Чорного моря не обходяться без фахівців – студентів цього коледжу. Звісно, що підготовка студентів у коледжі робить їх більш конкурентоспроможними на ринку праці.
У коледжі я навчаюся перший рік, і хочу сказати, що я потрапив у неймовірно загадкову студентську країну, зустрів чудових наставників-викладачів, які відкрили у мені безліч талантів, про які я йсам не здогадувався. А, головне, у коледжі кожен студент – особистість, тут цінують та поважають твою думку, твоє бачення сього дення.
 
Любомир Сисак, студент групи ВХП
 
Дата публікації: 14.03.2015   Кількість переглядів: 4838

Відгуки

Ім'я
E-Mail
Код
Текст
  Дана форма створена для публікації позитивних відгуків та рекомендацій. Адміністрація сайту залишає за собою право не опубліковувати записи, які не відповідають даному формату
 
 
 
Новини коледжу:
Святкова лінійка до Дня знань Святкова лінійка до Дня знань
Перший урок 2018 Перший урок 2018 "Розкажемо Європі про себе"
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ
Майстерня професій у Буковелі Майстерня професій у Буковелі
День Героїв України День Героїв України
День вишиванки 2018 День вишиванки 2018
На базі коледжу проведено семінар-нараду Івано-Франківського обласного центру зайнятості На базі коледжу проведено семінар-нараду Івано-Франківського обласного центру зайнятості
Виставка декоративно-ужиткового мистецтва до Дня матері Виставка декоративно-ужиткового мистецтва до Дня матері
Участь у міському віче Участь у міському віче
Студентська конференція з Охорони праці Студентська конференція з Охорони праці
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету