Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Життя коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Назад Назад
Від творчого викладача до творчого учня
Тому, основною роботою циклової комісії загальноосвітньої підготовки Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету є залучення викладача до інноваційної, пошукової діяльності, розвитку творчої ініціативи педагогів, виявлення і поширення найбільш ефективних форм та методів їхньої роботи та впровадження інноваційних технологій.
Наше кредо: «Усіма можливими засобами пробуджувати в учнів та студентів прагнення до знань і до навчання».
Саме час привести у приклад останні педчитання циклової комісії загальноосвітньої підготовки з теми «Новітні технології як засіб підвищення якості освіти». Було заслухано сім дуже цікавих виступів. Стеренчак  Л.В. вказала на переваги інтерактивних технологій навчання та ознайомила із новітніми педагогічними технологіями навчання. Стеренчак Р.М. докладно розповів про методи проблемного навчання. Войкіна Н.В. дуже цікаво розповідала про проектну діяльність, про розробку і видавництво документів.
Николин Т.М. підготувала виступ про ігрову технологію як складову сучасних освітніх технологій. Сеньків М.І. і Лазорко І.В. розкрили сутність коучингу та кейс-технології. Літута З.О. підготувала матеріал і про інноваційні технології при викладанні фізичної культури.
Саме інтерактивні методи дають змогу створити навчальне середовище, в якому теорія і практика застосовується одночасно, а це надає змогу студентам формувати характер, розвивати світогляд, логічне мислення; виявляти і реалізувати індивідуальні можливості. При цьому навчально-виховний процес організовується так, що студенти шукають зв'язок між новими та вже отриманими знаннями; приймають альтернативне рішення, мають змогу зробити «відкриття», формують свої власні ідеї та думки за допомогою різноманітних засобів; навчаються співробітництву.
Голова циклової комісії загальноосвітньої підготовки Стеренчак Л.В.

 

Дата публікації: 23.02.2015   Кількість переглядів: 4925

Відгуки

Ім'я
E-Mail
Код
Текст
  Дана форма створена для публікації позитивних відгуків та рекомендацій. Адміністрація сайту залишає за собою право не опубліковувати записи, які не відповідають даному формату
 
 
 
Новини коледжу:
Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України» Участь у щорічному радіодиктанті національної єдності «Крила України»
Обговорення книги В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям» Обговорення книги В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям»
Студенти провели самостійно екскурсії у замках маршруту Студенти провели самостійно екскурсії у замках маршруту "Золота підкова Львівщини"
В переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці проведено виховний захід В переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці проведено виховний захід
Навчання з ЦЗ населення на базі гуртожитку коледжу Навчання з ЦЗ населення на базі гуртожитку коледжу
Проведено День здоров’я Проведено День здоров’я
Святкова лінійка до Дня знань Святкова лінійка до Дня знань
Перший урок 2018 Перший урок 2018 "Розкажемо Європі про себе"
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ
Майстерня професій у Буковелі Майстерня професій у Буковелі
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету