Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Життя коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Правова підтримка (гаряча лінія)
Назад Назад
Кроки в технології майбутнього
Контролер-касир здійснює прийом, зберігання і облік грошової готівки, виконує ведення товарної документації, а також прийом і відправку товару; контролює поповнення асортименту товарів в торгівельному залі і їх збереження, перевіряє кількість і якість товару; підраховує вартість покупки, консультує покупців, вивчає попит; складає товарні звіти, акти. Контролер-касир має виконувати обов’язки оператора комп’ютерного набору та вільно володіти багатьма базовими програмами.
    Професія «Оператор комп’ютерного набору; контролер-касир» складна, відповідальна, але разом з тим і престижна. Викладачі коледжу прикладають всі зусилля для підготовки кваліфікованих робітників.  Для ефективного навчання в коледжі  укомплектований комп’ютерний клас, що підключений до мережі – Інтернет і дає змогу поглиблювати та вдосконалювати знання, користуватися додатковою літературою, своєчасно дізнаватися про всі зміни в законодавстві. Основна мета роботи викладачів коледжу - максимальне засвоєння навчального матеріалу учнями, поєднання теоретичних знань з практикою, а також зацікавлення учнів обраною професією. Опанування основ роботи на касових апаратах та основ роботи на персональному комп’ютері в коледжі супроводжується залученням учнів до вивчення професійної культури, виховання поваги до справи, якій учень збирається присвятити своє життя.  В цьому допомагає проведення позакласних закладів, конкурсів, КВН, олімпіад, які об’єднуються у тематичні тижні професії. Удосконалення практичних вмінь учнів здійснюється в торговельних підприємствах м. Бурштин : «Гулівер», «Електрон», «Колібріс», «Рукавичка».
Після закінчення коледжу  випускники  не тільки знаходять перспективну  роботу , але й мають можливість продовжити своє навчання у вищих навчальних закладах, зокрема в Київському національному торговельно-економічному університеті, його філіалах в містах Чернівці, Вінниця, Харків,   в Івано-Франківській  філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".
 
Викладач коледжу Рущак О.П.
 
Дата публікації: 22.08.2016   Кількість переглядів: 2934

Відгуки

Ім'я
E-Mail
Код
Текст
  Дана форма створена для публікації позитивних відгуків та рекомендацій. Адміністрація сайту залишає за собою право не опубліковувати записи, які не відповідають даному формату
 
 
 
Новини коледжу:
На базі коледжу відбулося засіданняобласного МО викладачів німецької мови ЗВО І-ІІ р.а. області
Майстер-клас в Чернівецькому торговельно-економічному інституті
Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич Візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич
Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін Проходив тиждень загальноосвітніх дисциплін
Грамота Верховної Ради Грамота Верховної Ради
Науково-практичний семінар Науково-практичний семінар
Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019 Фестиваль ресторанних технологій Bestcookfest Podillya2019
Участь в обласній олімпіаді з української мови Участь в обласній олімпіаді з української мови
Дослідницький проект Дослідницький проект "Фальсифікації плавлених сирів –ні!"
На уроці фізики На уроці фізики
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету