Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Життя коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Вибори ректора
Річний план закупівель
Назад Назад
Сторінки нашого життя
Одне із важливих завдань коледжу – виховання висококласного фахівця: професійного і мобільного, самостійного і компетентного, високої духовної культури, працьовитого, який прагне до високої якості праці.
Сучасний світ потребує від людини глибоких знань, широкої ерудиції, готовності до стрімких змін та самовдосконалення. Саме від старанності, працьовитості, цілеспрямованості наших педагогів залежить не тільки успіх наших випускників, ай їхня доля.
Дії високопрофесійного колективу викладачів спрямовані на те, щоб кожен з наших випускників знайшов своє місце в житті, реалізувався в умовах ринкової економіки і зробив гідну професійну кар’єру. Коледж співпрацює з багатьма державними, комерційними структурами, що   сприяє працевлаштуванню випускників. Ми здійснюємо зворотний зв'язок з випускниками навчального закладу, відстежуємо їх професійне зростання. Випускники мають можливість продовжити навчання у Київському національному торговельно-економічному університеті з метою здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр».
Від початку створення (1972 рік) навчальний заклад не змінював напряму підготовки фахівців. Саме тому має необхідну сучасну матеріально-технічну базу та якісне кадрове забезпечення.
У коледжі створено всі умови для здійснення підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» за сучасними актуальними спеціальностями:
-          Туристичне обслуговування
-          Ресторанне обслуговування
-          Товарознавство та комерційна діяльність
-          Виробництво харчової продукції
Навчальний заклад готує висококваліфікованих спеціалістів для торгівлі, готельних та туристичних комплексів, підприємств ресторанного бізнесу.
Наш коледж продовжує підготовку кваліфікованих робітничих кадрів за професіями: кухар, кондитер, офіціант, електромеханік торговельного та холодильного устаткування, продавець продовольчих товарів, контролер-касир, оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія), агент з організації туризму, майстер ресторанного обслуговування.
Учні та студенти коледжу беруть активну участь у міжнародних і всеукраїнських конференціях, конкурсах, де посідають призові місця. Студенти та учні коледжу мають можливість проходити практику на підприємствах та установах міста Бурштина та області, а також за кордоном.
 
 
Заступник директор з навчальної роботи Брагінцева Л.П.

 

Дата публікації: 23.02.2015   Кількість переглядів: 3423

Відгуки

Ім'я
E-Mail
Код
Текст
  Дана форма створена для публікації позитивних відгуків та рекомендацій. Адміністрація сайту залишає за собою право не опубліковувати записи, які не відповідають даному формату
 
 
 
Новини коледжу:
Екскурсія студентів в Мукачево Екскурсія студентів в Мукачево
Виховний захід під гаслом «Відповідь нескореного народу» Виховний захід під гаслом «Відповідь нескореного народу»
14 жовтня учні, студенти та працівники коледжу прийняли участь у міському віче 14 жовтня учні, студенти та працівники коледжу прийняли участь у міському віче
У коледжі відбувся конкурс стройової підготовки У коледжі відбувся конкурс стройової підготовки
Підтримка для воїнів АТО та волонтерів Підтримка для воїнів АТО та волонтерів
День працівника освіти День працівника освіти
Відбулися загальноколеджні батьківські збори Відбулися загальноколеджні батьківські збори
Проведено спільний профілактичний рейдовий захід Проведено спільний профілактичний рейдовий захід
Місту Бурштин  - 463 Місту Бурштин - 463
14 вересня студенти і учні  здійснили флешмоб «Я люблю Бурштин» 14 вересня студенти і учні здійснили флешмоб «Я люблю Бурштин»
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету