Гість [Вхід] [Реєстрація]
Головна сторінка Життя коледжу
Життя коледжу
Новини коледжу
Нормативні документи
Фінансова інформація
Доступ до публічної інформації
Вибори ректора
Річний план закупівель
Назад Назад
Кроки в технології майбутнього
Контролер-касир здійснює прийом, зберігання і облік грошової готівки, виконує ведення товарної документації, а також прийом і відправку товару; контролює поповнення асортименту товарів в торгівельному залі і їх збереження, перевіряє кількість і якість товару; підраховує вартість покупки, консультує покупців, вивчає попит; складає товарні звіти, акти. Контролер-касир має виконувати обов’язки оператора комп’ютерного набору та вільно володіти багатьма базовими програмами.
    Професія «Оператор комп’ютерного набору; контролер-касир» складна, відповідальна, але разом з тим і престижна. Викладачі коледжу прикладають всі зусилля для підготовки кваліфікованих робітників.  Для ефективного навчання в коледжі  укомплектований комп’ютерний клас, що підключений до мережі – Інтернет і дає змогу поглиблювати та вдосконалювати знання, користуватися додатковою літературою, своєчасно дізнаватися про всі зміни в законодавстві. Основна мета роботи викладачів коледжу - максимальне засвоєння навчального матеріалу учнями, поєднання теоретичних знань з практикою, а також зацікавлення учнів обраною професією. Опанування основ роботи на касових апаратах та основ роботи на персональному комп’ютері в коледжі супроводжується залученням учнів до вивчення професійної культури, виховання поваги до справи, якій учень збирається присвятити своє життя.  В цьому допомагає проведення позакласних закладів, конкурсів, КВН, олімпіад, які об’єднуються у тематичні тижні професії. Удосконалення практичних вмінь учнів здійснюється в торговельних підприємствах м. Бурштин : «Гулівер», «Електрон», «Колібріс», «Рукавичка».
Після закінчення коледжу  випускники  не тільки знаходять перспективну  роботу , але й мають можливість продовжити своє навчання у вищих навчальних закладах, зокрема в Київському національному торговельно-економічному університеті, його філіалах в містах Чернівці, Вінниця, Харків,   в Івано-Франківській  філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".
 
Викладач коледжу Рущак О.П.
 
Дата публікації: 22.08.2016   Кількість переглядів: 871

Відгуки

Ім'я
E-Mail
Код
Текст
  Дана форма створена для публікації позитивних відгуків та рекомендацій. Адміністрація сайту залишає за собою право не опубліковувати записи, які не відповідають даному формату
 
 
 
Новини коледжу:
Екскурсія студентів в Мукачево Екскурсія студентів в Мукачево
Виховний захід під гаслом «Відповідь нескореного народу» Виховний захід під гаслом «Відповідь нескореного народу»
14 жовтня учні, студенти та працівники коледжу прийняли участь у міському віче 14 жовтня учні, студенти та працівники коледжу прийняли участь у міському віче
У коледжі відбувся конкурс стройової підготовки У коледжі відбувся конкурс стройової підготовки
Підтримка для воїнів АТО та волонтерів Підтримка для воїнів АТО та волонтерів
День працівника освіти День працівника освіти
Відбулися загальноколеджні батьківські збори Відбулися загальноколеджні батьківські збори
Проведено спільний профілактичний рейдовий захід Проведено спільний профілактичний рейдовий захід
Місту Бурштин  - 463 Місту Бурштин - 463
14 вересня студенти і учні  здійснили флешмоб «Я люблю Бурштин» 14 вересня студенти і учні здійснили флешмоб «Я люблю Бурштин»
 
Бурштинський торгівельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічногоо університету